Sport w TV: poniedziałek – 9 sierpnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Tour de Pologne: ETAP 1


00:05 Major League Soccer: NEW ENGLAND REVOLUTION – PHILADELPHIA UNION 

Komentarz: Robert Zieliński – Piotr Kobierecki

16:30 Magazyn LIGUE 1 REVIEW 
CANAL+ Sport HD


17:40 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Bartosz Ignacik

17:50 Fortuna 1. Liga – 2. kolejka: KORONA KIELCE – PUSZCZA NIEPOŁOMICE 
Ipla

17:55 PKO Ekstraklasa – 3. kolejka: WISŁA PŁOCK – RADOMIAK RADOM 

Komentarz w Canal+: Tomasz Ćwiąkała – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf

18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: FC INGOLSTADT 04 – FC ERZGEBIRGE AUE 


18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: SPORTFREUNDE LOTTE – KARLSRUHER SC 


18:20 Puchar Niemiec – 1. runda: FC VIKTORIA KÖLN – TSG 1899 HOFFENHEIM 


20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH 
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Michał Żewłakow

20:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI 
Ipla
Studio: ??? – Janusz Kudyba, Tomasz Łapiński

20:35 Puchar Niemiec – 1. runda: 1. FC KAISERSLAUTERN – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH 


20:45 Magazyn GOL 
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Sebastian Mila, Robert Podoliński

22:00 Magazyn EKSTRAPAKA – 3. KOLEJKA 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Radosław Śliwiński


12:50 Tour de Pologne: STUDIO 
*(od 17:20 w TVP 1 HD)

Studio: Maciej Kurzajewski – Marek Rutkiewicz, Lech Piasecki (z Lublina)

13:05 Tour de Pologne: ETAP 1 
*(od 13:30 również w Polsat Sport HD, od 17:30 także w TVP 1 HD, finisz w Radio Gol 1)
Polsat Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Piotr Wadecki, Robert Radosz
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny (motocykl), Anna Kozińska (meta), Patryk Pancewicz, Mateusz Jarecki
Reporter w Polsacie Sport: Marta Ćwiertniewicz
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek


19:15 Plaża Open, Myślenice: MECZ O 3. MIEJSCE I FINAŁ

Komentarz: Jarosław Marendziak – Monika Brzostek (z Myślenic)
Studio: Natalia Bąk – Marcin Strząkała, Monika Brzostek (z Myślenic)


13:00 Championship League, Leicester, Anglia: DZIEŃ 17 
*(do 17:15, a następnie od 18:00)


01:00 WTA Tour 500, San Jose, USA – finał: DARIA KASATKINA – DANIELLE COLLINS 

Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik

17:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1. runda: JELENA OSTAPENKO – KATERINA SINIAKOVA 

Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

17:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: ALBERT RAMOS-VINOLAS – MARIN CILIC 

Komentarz: Tomasz Lorek

19:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1. runda: MAGDA LINETTE – NADIA PODOROSKA 

Komentarz: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski

19:45 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: JAN-LENNARD STRUFF – FABIO FOGNINI 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

21:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 1. runda: MARIA SAKKARI – MARIE BOUZKOVA 

Komentarz: Michał Lewandowski – Maciej Zaręba

22:30 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 1. runda: DANIEL EVANS – ALEXANDER BUBLIK 
Polsat Sport HD

Komentarz: Katarzyna Nowak


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn STUDIO TOKIO na żywo
Polsat Sport HD

22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie