Sport w TV: sobota – 16 października 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Speedway of Nations, Manchester, Wielka Brytania: FINAŁ – DZIEŃ 1


10:15 Magazyn STAN FUTBOLU 

Studio: Adam Kotleszka – Tomasz Kłos, Tomasz Włodarczyk, Wojciech Piela, Wojciech Kowalczyk

12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adrian Olek – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)

Reporterzy: Bartosz Ignacik, Jakub Polkowski

12:25 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: GÓRNIK ŁĘCZNA – PIAST GLIWICE

Komentarz w Canal+: Adrian Olek – Wojciech Jagoda (z Łęcznej)
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek


12:30 Fortuna 1. liga – 13. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – CHROBRY GŁOGÓW

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Janusz Kudyba (z Rzeszowa)
Reporter: Tomasz Krochmal

13:25 Premier League – 8. kolejka: WATFORD FC – LIVERPOOL FC

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:25 SKY Bet Championship – 12. kolejka: FC FULHAM – QUEENS PARK RANGERS

Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

13:25 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – HOLSTEIN KIEL


13:25 2. Bundesliga – 10. kolejka: 1. FC HEIDENHEIM – FC ST. PAULI


13:25 2. Bundesliga – 10. kolejka: KARLSRUHER SC – ERZGEBRIGE AUE


14:40 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Michał Mitrut – Michał Żewłakow (z Niecieczy)

Reporterzy: Adam Zakrzewski, Piotr Bugajny

14:50 Fortuna 1. liga – 13. kolejka: GKS JASTRZĘBIE – GÓRNIK POLKOWICE

Komentarz: Szymon Rojek 

14:55 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – LECHIA GDAŃSK

Komentarz w Canal+: Michał Mitrut – Michał Żewłakow (z Niecieczy)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kowalski


14:55 Serie A – 8. kolejka: SPEZIA CALCIO – US SALERNITANA 1919

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:00 Bundesliga – 8. kolejka: STUDIO
*(także o 17:30)

Studio: Piotr Domagała – Michał Trela, Tomasz Urban

15:20 Bundesliga – 8. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – 1. FSV MAINZ 05

Komentarz: Rafał Wolski – Michał Zachodny (z Dortmundu)

15:20 Bundesliga – 8. kolejka: SPVGG GREUTHER FÜRTH – VFL BOCHUM

Komentarz: Mateusz Juza

15:20 Bundesliga – 8. kolejka: 1. FC UNION BERLIN – VFL WOLFSBURG

Komentarz: Dawid Król

15:20 Bundesliga – 8. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – HERTHA BERLIN

Komentarz: Mateusz Borek – Michał Trela

15:20 Bundesliga – 8. kolejka: SC FREIBURG – RB LIPSK

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

15:55 Premiership – 9. kolejka: MOTHERWELL FC – CELTIC FC

Komentarz: Piotr Przybysz – Dariusz Dziekanowski 

15:55 Premier League – 8. kolejka: LEICESTER CITY FC – MANCHESTER UNITED FC

Komentarz: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:55 Premier League – 8. kolejka: MANCHESTER CITY – BURNLEY FC

Komentarz: Przemysław Pełka – Michał Gutka

15:55 Premier League – 8. kolejka: MULITI PREMIER LEAGUE 

Moderator: Krzysztof Marciniak


15:55 LaLiga Smartbank – 10. kolejka: GIRONA FC – SD HUESCA

Komentarz: Marcin Pawłowski – Daniel Sobis

15:55 Premier League – 8. kolejka: ASTON VILLA FC – WOLVERHAMPTON WANDERERS FC 

Komentarz: Piotr Glamowski


15:55 Premier League – 8. kolejka: NORWICH CITY FC – BRIGHTON & HOVE ALBION FC 

Komentarz: Michał Kornacki


15:55 Premier League – 8. kolejka: SOUTHAMPTON FC – LEEDS UNITED FC 

Komentarz: Grzegorz Kaczmarczyk


16:25 Eredivisie – 9. kolejka: FEYENOORD ROTTERDAM – RKC WAALWIJK

Komentarz: Paweł Ślęzak – Piotr Kobierecki 

17:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Reporterzy: Maja Strzelczyk,  Michał Wodziński 

17:10 eWinner 2. Liga – 13. kolejka: RUCH CHORZÓW – WISŁA PUŁAWY

Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Jaskot (z Chorzowa)

17:25 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – WISŁA KRAKÓW

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Tomasz Wieszczycki (z Zabrza)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Jędrzejak

17:30 Eliteserien – 22. kolejka: MOLDE FK – TROMSØ IF 


17:30 Eliteserien – 22. kolejka: LILLESTRØEM SK – KRISTIANSUND BK


17:50 Fortuna 1. liga – 13. kolejka: MIEDŹ LEGNICA – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Komentarz: Robert Zieliński

17:50 Fortuna 1. liga – 13. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – SANDECJA NOWY SĄCZ

Komentarz: Grzegorz Michalewski
17:55 Serie A – 8. kolejka: S.S. LAZIO – INTER MEDIOLAN

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

18:10 LaLiga Smartbank – 10. kolejka: UD LAS PALMAS – CD TENERIFE

Komentarz: Karol Płatek – Jakub Kręcidło

18:20 Bundesliga – 8. kolejka: BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH – VFB STUTTGART

Komentarz: Marcin Borzęcki – Tomasz Urban

18:25 Premier League – 8. kolejka: BRENTFORD FC – CHELSEA FC

Komentarz: Piotr Glamowski – Jarosław Koliński

18:25 LaLiga Santander – 9. kolejka: LEVANTE UD – GETAFE CF

Komentarz: Michał Wszołek – Marcin Gazda

18:40 Eredivisie – 9. kolejka: SC HEERENVEEN – AJAX AMSTERDAM

Komentarz: Cezary Kowalski – Marcin Kaczmarek 

18:55 Liga czeska – 11. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – FC SLOVAN LIBEREC

Komentarz: Marcin Kalita – Jacek Cyzio 

19:40 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU 

Komentarz: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)

19:55 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – RAKÓW CZĘSTOCHOWA

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Remigiusz Jezierski (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 1: Jan Micygiewicz (z Wrocławia)

20
:20 Fortuna 1. liga – 13. kolejka: SKRA CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE

Komentarz: Tomasz Lach

20:25 2. Bundesliga – 10. kolejka: HAMBURGER SV – FORTUNA DÜSSELDORF

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:40 Serie A – 8. kolejka: AC MILAN – HELLAS WERONA

Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk
Komentarz w Radio Gol 2: Bartosz Pająk

20:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: REAL SOCIEDAD – RCD MALLORCA

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

20:55 Ligue 1 Uber Eats – 10. kolejka: OLYMPIQUE LYON – AS MONACO

Komentarz w nSport+: Filip Surma – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven Sports: Mateusz Majak – Michał Świrkuła

20:55 Eredivisie – 9. kolejka: PSV EINDHOVEN – PEC ZWOLLE

Komentarz: Krystian Natoński – Dariusz Kubicki

22:00 Magazyn LIGA+

Studio: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski, Andrzej Juskowiak


14:25 Serie A Femminile – 4. kolejka: INTER MEDIOLAN – AS ROMA


05:00 Gala Boksu, San Diego, USA: EMANUEL NAVARRETE – JOET GONZALEZ na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Grzegorz Proksa

20:30
Gala Boksu, Newcastle, Anglia: HUGHIE FURY – CHRISTIAN HAMMER na żywo

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

23:00 Matchroom Boxing, Fresno, USA: PRZED GONGIEM na żywo


13:00 Weber Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo


19:00 Weber Cup, Leicester, Wielka Brytania: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA na żywo


13:45 Mistrzostwa Europy, Salzburg, Austria – 2.runda: DZIEŃ 3 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo
*(o 19:20  w TVP Sport HD)

Komentarz: Jakub Łokietek – Arkadiusz Salamon

20:00 Mistrzostwa Europy, Salzburg, Austria – 2.runda: DZIEŃ 3 – SESJA WIECZORNA na żywo

Komentarz: Jakub Łokietek – Arkadiusz Salamon


19:30 Europejska Liga World of Tanks – eliminacje: DZIEŃ 6 na żywo

Komentarz: Tomasz „Romocki” Malinowski


11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa – 6. kolejka: KS CONSTRACT LUBAWA – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk


14:00 PGA European Tour – Estrella Damm N.A. Andalucia Masters, Sotogrande, Hiszpania: III RUNDA

Komentarz: Jacek Person

20:00 PGA Tour – THE CJ CUP @ SUMMIT, Las Vegas, USA: II RUNDA

Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – VANCOUVER CANUCKS na żywo


01:05 NHL: NEW JERSEY DEVILS – CHICAGO BLACKHAWKS na żywo


04:05 NHL: ANAHEIM DUCKS – MINNESOTA WILD na żywo


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


17:55 Svenska Hockeyligan: IK OSKARSHAMN – VÄXJÖ LAKERS na żywo


18
:55 NHL: BUFFALO SABRES – ARIZONA COYOTES na żywo

Komentarz: Piotr Chłystek – Andrzej Kulasek


19:05 Longines Global Champions Tour, Šamorin, Słowacja: KONKURS GRAND PRIX

Komentarz: Hubert Szaszkiewicz


02:00 USCX Series – Jingle Cross, Iowa City, USA: WYŚCIG 1. ELITY KOBIET na żywo
*(o 13:15  w Eurosporcie 2)

Komentarz: Igor Błachut – Karol Dziambor


03:10 USCX Series – Jingle Cross, Iowa City, USA: WYŚCIG 1. ELITY MĘŻCZYZN na żywo
*(o 14:15  w Eurosporcie 2)

Komentarz: Igor Błachut – Karol Dziambor

22:00 USCX Series – Jingle Cross, Iowa City, USA: WYŚCIG 2. ELITY KOBIET


23:10 USCX Series – Jingle Cross, Iowa City, USA: WYŚCIG 2. ELITY MĘŻCZYZN


15:20 Grand Prix Morbihan, Francja: WYŚCIG

Komentarz: Tomasz Jaroński – Dariusz Baranowski


09:00 CBA – 1. kolejka: QINGDAO EAGLES – SICHUAN BLUE WHALES

Komentarz: Krzysztof Sendecki

12:00 Basketball Super League – 4. kolejka: BEŞIKTAŞ ICRYPEX – GAZIANTEP BASKETBOL

Komentarz: Jakub Lipczik

14:30 Basketball Super League – 4. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – FRUTTI EXTRA BURSASPOR

Komentarz: Jakub Ryś

17:00 Basketball Super League – 4. kolejka: GALATASARAY NEF – BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

Komentarz: Piotr Wesołowicz

17:20 Energa Basket Liga – 7. kolejka: ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ – MKS DĄBROWA GÓRNICZA

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski 


17:50
Liga Mistrzyń EHF – 4. kolejka, grupa A: BREST BRETAGNE HANDBALL – HC PODRAVKA VEGETA


12:55 PGNiG Superliga – 6. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – ŁOMŻA VIVE KIELCE

Komentarz: Maciej Iwański – Michał Matysik (z Puław)


17:50 Tauron Liga – 4. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ


14:45 PlusLiga – 3. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – GKS KATOWICE

Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

16:50 Tauron 1. liga – 5. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – OLIMPIA SULĘCIN


17:30 PlusLiga – 3. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – LUK LUBLIN

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Damian Dacewicz (z Kędzierzyna-Koźle)

20:30 PlusLiga – 3. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – STAL NYSA

Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Ireneusz Mazur
Komentarz w Radio Gol 3: Janusz Siennicki

23:00 Lega Pallavolo Serie A – 2. kolejka: CONSAR RCM RAVENNA – GIOIELLA PRISMA TARANTO 

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


13:45 Northern Ireland Open – półfinały: DZIEŃ 8
*(do 17:30, a następnie od 19:45)

Komentarz: Grzegorz Biernadski, Jarosław Kowalski (I półfinał)
Komentarz: Rafał Jewtuch, Przemysław Kruk (II półfinał)


18:00 AMC Fight Nights 105, Soczi, Rosja: WŁADIMIR MINIEJEW – MAGOMED ISMAIŁOW na żywo

Komentarz: Jacek Adamczyk

18:00 King of Kings 94, Tallinn, Estonia: CHICO KWASI – HENDRIK THEMAS na żywo

Komentarz: Daniel Dziubicki 

19:00 Gala FEN 36, Szczecin: MATEUSZ RĘBECKI – AIGUN ACHMEDOW na żywo
*(od 20:00 także w Super Polsacie)

Komentarz: Andrzej Janisz – Łukasz Jurkowski (ze Szczecina)


03:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/2 finału: WIKTORIJA AZARENKA – JELENA OSTAPENKO na żywo

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Klaudia Jans-Ignacik

05:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/2 finału: ONS JABEUR – PAULA BADOSA na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Klaudia Jans-Ignacik

22:30 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/2 finału: GRIGOR DIMITROW – CAMERON NORRIE

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


14:50 British Champions Day, Ascot, Wielka Brytania: ZAWODY 

Komentarz: Jarosław Idzi


13:05 British Superbike Championship, Brands Hatch, Wielka Brytania: WYŚCIG 1
*(17 października o 21:05 wyścigu 2 w Eurosporcie 2)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

15:00 Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan, Argentyna: III SESJA TRENINGOWA na żywo


16:15 Mistrzostwa Świata Supersport, San Juan, Argentyna: SUPERPOLE na żywo


17:00 Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan, Argentyna: SUPERPOLE na żywo
*(o 21:50 w Eurosporcie 2)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

18:20 Mistrzostwa Świata Supersport, San Juan, Argentyna: WYŚCIG 1 na żywo

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski

19:50 Mistrzostwa Świata Superbike, San Juan, Argentyna: WYŚCIG 1 na żywo
*(o 22:10 w Eurosporcie 2)

Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski


09:05 Pure ETCR, Pau, Francja: I RUNDA – GRUPA A na żywo


11:00 FIA WTCR, Pau, Francja: I SESJA TRENINGOWA 


12:05 Pure ETCR, Pau, Francja: I RUNDA – GRUPA A na żywo


14:00 FIA WTCR, Pau, Francja: II SESJA TRENINGOWA 


15:00 Pure ETCR, Pau, Francja: II RUNDA – GRUPA A na żywo


16:00 FIA WTCR, Pau, Francja: SESJA KWALIFIKACYJNA 
*(17 października o 09:30 w Eurosporcie 2)

Komentarz: Grzegorz Gac

17:30 Pure ETCR, Pau, Francja: II RUNDA – GRUPA B na żywo


21:10 NASCAR Xfinity Series, Fort Worth, USA: WYŚCIG 

Komentarz: Michał Olszak


16:30 Speedway of Nations, Manchester, Wielka Brytania: STUDIO

Studio: Marcin Majewski – Dawid Stachyra (z Manchesteru)
Reporter: Łukasz Benz

17:00 Speedway of Nations, Manchester, Wielka Brytania: FINAŁ – DZIEŃ 1 

Komentarz: Maciej Noskowicz – Wojciech Dankiewicz (z Manchesteru)


17:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(także o 19:40)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie