Sport w TV: środa – 10 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


08:00 Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z KATOWIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:40
Reprezentacja Polski: MELDUNEK Z CHORZOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
Magazyn PRZED STARTEM LIGI NARODÓW UEFA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00
Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adam Zakrzewski, Gabriel Rogaczewski

18:30
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Iplasport.tvp.pl

19:00
Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Leszek Orłowski

19:55 Mecz Towarzyski: ALBANIA – JORDANIA na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

20:40 Mecz Towarzyski: WŁOCHY – UKRAINA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk


02:00 NHL: WINNIPEG JETS – LOS ANGELES KINGS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek

17:30 
Hokejowa Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa C: GKS TYCHY – HC BOLZANO na żywo
Ipla


11:00 Wyścig Dookoła Turcji: ETAP 2 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

14:45
Mediolan-Turyn, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDIpla


18:00 Liga Mistrzów FIBA – 1. kolejka, grupa A: BK VENTSPILS – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Ipla
Komentarz: Radosław Spiak

18:45 EuroCup – 2. kolejka, grupa B: TOFAS SK – ARKA GDYNIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:45 
EuroCup – 2. kolejka, grupa B: LOKOMOTIV KUBAN – LIMOGES na żywo
Eurosport Player

18:45 
EuroCup – 2. kolejka, grupa C: TÜRK TELEKOM – VALENCIA BASKET na żywo
Eurosport Player

18:45 
EuroCup – 2. kolejka, grupa D: UNICS KAZAN – LIETUVOS RYTAS na żywo
Eurosport Player

19:15 
EuroCup – 2. kolejka, grupa A: RATIOPHARM ULM – GALATASARAY na żywo
Eurosport Player

19:15 
EuroCup – 2. kolejka, grupa B: CEDEVITA ZAGREB – ALBA BERLIN na żywo
Eurosport Player

19:30 
EuroCup – 2. kolejka, grupa A: MONACO – CRVENA ZVEZDA na żywo
Eurosport Player

19:45 
EuroCup – 2. kolejka, grupa A: MORABANC ANDORRA – GERMANI BASKET BRESCIA na żywo
Eurosport Player

20:15 
EuroCup – 2. kolejka, grupa D: FIAT TORINO – KK MORNAR BAR na żywo
Eurosport Player


18:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


18:55 EHF Liga Mistrzów – 5. kolejka, grupa A: RHEIN-NECKAR LÖWEN – IFK KRISTIANSTAD na żywo
Ipla


09:30 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 3 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:40 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner


06:30 Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – 2. runda, grupa F: BUŁGARIA – TAJLANDIA na żywo
Ipla

06:30
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: HOLANDIA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

09:10
Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – 2. runda, grupa F: WŁOCHY – ROSJA na żywo
Ipla

09:10
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: NIEMCY – PORTORYKO na żywo
Ipla

12:10
Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – 2. runda, grupa F: CHINY – USA na żywo
Ipla

12:10
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: JAPONIA – SERBIA na żywo
Ipla

15:00
Mistrzostwa Świata, Osaka, Japonia – 2. runda, grupa F: TURCJA – AZERBEJDŻAN 
Ipla

16:00
Mistrzostwa Świata, Nagoja, Japonia – 2. runda, grupa E: MEKSYK – DOMINIKANA 
Ipla


10:30 International Championship, Barnsley, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player


00:00 (wt/śr) Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: FINAŁY na żywo
*(od 00:45 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Ryszard Łabędź


07:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: NIKOLOZ BASILASHVILI – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: JUAN MARTIN DEL POTRO – RICHARD GASQUET na żywo
Polsat Sport HDIpla

10:30
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: KEVIN ANDERSON – MIKHAIL KUKUSHKIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: YIBING WU – KEI NISHIKORI na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
WTA Tour, Linz, Austria – 1. runda: KRISTEN FLIPKENS – BARBORA STRYCOVA na żywo
Ipla

13:30
ATP World Tour 1000, Szanghaj, Chiny – 2. runda: ROGER FEDERER – DANILL MEDVEDEV na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:00
WTA Tour, Linz, Austria – 2. runda: VERA LAPKO – ANASTASIA PAVLYUCHENKOVA na żywo
Ipla

16:00
WTA Tour, Linz, Austria – 1. runda: BARBARA HAAS – KIKI BERTENS na żywo
*(od 16:45 w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:45
WTA Tour, Linz, Austria – 2. runda: CAMILA GIORGI – JIL TEICHMANN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:25 SGB Premiership – Finał: KING’S LYNN STARS – POOLE PIRATES na żywo
Ipla

inne
14:00 Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży, Buenos Aires, Argentyna: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport Player

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:30 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie