Sport w TV: środa – 19 stycznia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA: Puchar Polski – 1/8 finału: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – INDYKPOL AZS OPOLE 12:55 Mecz Towarzyski, Dubaj, ZEA: LEGIA WARSZAWA – FK […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Puchar Polski – 1/8 finału: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – INDYKPOL AZS OPOLE


12:55 Mecz Towarzyski, Dubaj, ZEA: LEGIA WARSZAWA – FK KRASNODAR na żywo

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Marcin Żewłakow

17:25 Puchar Włoch – 1/8 finału: US SASSUOLO – CAGLIARI CALCIO na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Czachowski

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS

Redakcja: Adrian Olek

18:20 DFB Pokal – 1/8 finału: HANNOVER 96 – BORUSSIA MÖNCHENGLADBACH na żywo


18:20 DFB Pokal – 1/8 finału: RB LIPSK – HANSA ROSTOCK na żywo


18:30 Magazyn LALIGA WORLD

Redakcja: Jakub Kręcidło

18:55 LaLiga Santander – 21. kolejka: CELTA VIGO – CD OSASUNA na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

18:55
Ligue 1 – 20. kolejka: LILLE OSC – FC LORIENT na żywo

Komentarz: Krzysztof Marciniak – Michał Bojanowski

19:15 Magazyn 4-4-2 na żywo

Studio: Dariusz Szpakowski – Jerzy Engel, Piotr Żelazny, Paweł Wilkowicz

19:50 Puchar Narodów Afryki, Kamerun – 3. kolejka, grupa D: TRANSMISJA ŁĄCZONA na żywo

Moderator: Marceli Korytek

19:50 Puchar Narodów Afryki, Yaoundé, Kamerun – 3. kolejka, grupa D: EGIPT – SUDAN na żywo

Komentarz w Viaplay: Dawid Król
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


19:50 Puchar Narodów Afryki, Garoua, Kamerun – 3. kolejka, grupa D: GWINEA BISSAU – NIGERIA na żywo

Komentarz w Viaplay: Mariusz Hawryszczuk
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Nowakowski

20:25 Premier League – 17. kolejka: LEICESTER CITY FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz w C+ Sport: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny
Komentarz w Radio Gol 3: Antoni Borkowski

20:35 DFB Pokal – 1/8 finału: TSG 1899 HOFFENHEIM – SC FREIBURG na żywo


20:40 DFB Pokal – 1/8 finału: HERTHA BERLIN – 1. FC UNION BERLIN na żywo

Komentarz: Edward Durda – Sławomir Chałaśkiewicz

20:55 Puchar Króla – 1/8 finału: REAL SOCIEDAD – ATLÉTICO MADRYT na żywo

Komentarz: Michał Zawacki – Andrzej Strejlau

20:55 Premier League – 17. kolejka: BRENTFORD FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo

Komentarz w C+ Premium: Piotr Glamowski – Michał Gutka
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf, Piotr Szymczuk

20:55 Puchar Włoch – 1/8 finału: INTER MEDIOLAN – FC EMPOLI na żywo

Komentarz: Marcin Lepa – Piotr Kobierecki

2
1:25 LaLiga Santander – 21. kolejka: VALENCIA CF – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

23:00 Serie A TIM – 22. kolejka: AC MILAN – SPEZIA CALCIO


17:25 Mistrzostwa Europy, Amsterdam, Holandia – 1. kolejka, grupa A: SERBIA – PORTUGALIA na żywo
*(o 23:05 w TVP Sport)

Komentarz: Tomasz Jasina – Krzysztof Kuchciak

20:25 Mistrzostwa Europy, Amsterdam, Holandia – 1. kolejka, grupa A: HOLANDIA – UKRAINA na żywo
*(20 stycznia o 07:05 w TVP Sport)

Komentarz: Szymon Borczuch – Krzysztof Kuchciak


20:00
Magazyn GOLFTV WEEKLY

Redakcja: Jacek Person


01:00 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – NEW YORK ISLANDERS na żywo


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – CAROLINA HURRICANES na żywo


01:05 NHL: OTTAWA SENATORS – BUFFALO SABRES na żywo


01:05 NHL: WASHINGTON CAPITALS – WINNIPEG JETS na żywo


02:05 NHL: NASHVILLE PREDATORS – VANCOUVER CANUCKS na żywo


02:35
NHL: DALLAS STARS – MONTREAL CANADIENS na żywo


03:05 NHL: CALGARY FLAMES – FLORIDA PANTHERS na żywo


04:35 NHL: LOS ANGELES KINGS – TAMPA BAY LIGHTNING na żywo


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


17:55 Euroliga – 12. kolejka, grupa B: GALATASARAY STAMBUŁ – SPAR GIRONA na żywo


16:00 Basketbol Süper Ligi – 15. kolejka: YUKATEL MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ BASKET – ANADOLU EFES na żywo

Komentarz: Piotr Wesołowicz

17:45 Magazyn BASKET+

Redakcja: Artur Kwiatkowski, Marcin Froelich

19:00 Liga ACB – 17. kolejka: RÍO BREOGÁN – BITCI BASKONIA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

19:55 Liga Mistrzów FIBA – play-in, 3. kolejka: HAPOEL U-NET HOLON – BEŞİKTAŞ ICRYPEX na żywo

Komentarz: Michał Łopaciński – Wojciech Michałowicz

21:30 Liga ACB – 17. kolejka: BAXI MANRESA – MONBUS OBRADOIRO na żywo

Komentarz: Radosław Spiak


16:50 PGNiG Superliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Dębowski (z Lubina)
Reporter: 
Jan Sławiński

17:10 PGNiG Superliga – 14. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – KPR GMINY KOBIERZYCE na żywo

Komentarz: Grzegorz Chodkowski – Piotr Obrusiewicz (z Lubina)

18:35 Liga Mistrzyń EHF – 9. kolejka, grupa B: METZ HANDBALL – KASTAMONU BELEDİYESİ GSK na żywo


20:35 Liga Mistrzyń EHF – 9. kolejka, grupa A: BREST BRETAGNE HANDBALL – CSM BUKARESZT na żywo


16:50 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa C: DYNAMO MOSKWA – THY STAMBUŁ na żywo

Komentarz: Adam Romański – Joanna Kaczor-Bednarska

16:50 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa D: FENERBAHÇE OPET STAMBUŁ – MARITZA PŁOWDIW na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Milena Sadurek

19:20 Liga Mistrzyń CEV – 4. kolejka, grupa B: ASPTT MULHOUSE – VERO VOLLEY MONZA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy – Dorota Świeniewicz


20:30
Puchar Polski – 1/8 finału: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – INDYKPOL AZS OPOLE na żywo

Komentarz: Adam Romański – Wojciech Drzyzga


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 3
*(wszystkie korty)


01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MARTINA TREVISAN – PAULA BADOSA 

Komentarz: Witold Domański

01:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: HARMONY TAN – ELINA SWITOLINA 

Komentarz: Michał Lewandowski

03:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ASHLEIGH BARTY – LUCIA BRONZETTI

Komentarz: Dawid Żbik

03:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: SOONWOO KWON – DENIS SHAPOVALOV

Komentarz: Michał Lewandowski

05:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: YANNICK HANFMANN – RAFAEL NADAL

Komentarz: Dawid Olejniczak

05:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: BARBORA KREJČÍKOVÁ – WANG XIYU 

Komentarz: Radosław Nijaki

07:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: STEFAN KOZLOV – MATTEO BERRETTINI

Komentarz: Marek Furjan

07:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MACKEZNIE MCDONALD – ASŁAN KARACJEW

Komentarz: Tomasz Wolfke

08:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: HUBERT HURKACZ – ADRIAN MANNARINO 

Komentarz: Witold Domański – Lech Sidor

09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: MADISON BRENGLE – NAOMI OSAKA 

Komentarz: Marek Furjan

09:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: QINWEN ZHENG – MARIA SAKKARI

Komentarz: Radosław Nijaki

11:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: ALEXANDER ZVEREV – JOHN MILLMAN

Komentarz: Karol Stopa – Piotr Sierzputowski

11:00
Australian Open, Melbourne, Australia – 2. runda: GAËL MONFILS – ALEKSANDER BUBLIK 

Komentarz: Tomasz Wolfke – Radosław Szymanik


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie