Sport w TV: środa – 3 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
08:45 Mistrzostwa Świata U-20 – Grupa D: SERBIA – MALI na żywo
Eurosport 2 HD

Komentarz: Andrzej Janisz

17
:55 Magazyn BORUSSIA TV premiera.200
TVP-Sport-HDsport.tvp.pl


19:25 Turkiye Kupasi – Finał: BURSASPOR – GALATASARAY na żywo

ATV Türkiye HD

19:30 T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 6. kolejka: MULTILIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD

Studio: Andrzej Twarowski, Tomasz Smokowski
Komentarz: Przemysław Pełka – Rafał Nahorny, Bartosz Gleń – Leszek Orłowski, Edward Durda – Wojciech Jagoda, Filip Adamus – Filip Surma

20:25
T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 6. kolejka: LECHIA GDAŃSK – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Gdańska)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik


20:25 T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 6. kolejka: GÓRNIK ZABRZE – LECH POZNAŃ na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

Komentarz: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski (z Zabrza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Żelisław Żyżyński


20:25 T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 6. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK na żywo
nSport+ HD Canal+ Sport Online
Komentarz: Adam Marchliński – Remigiusz Jezierski (ze Szczecina)
Reporterzy: Adam Westfal, Mariusz Wróblewski


20:25 T-Mobile Ekstraklasa, grupa mistrzowska – 6. kolejka: WISŁA KRAKÓW – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
nc+ Sport 38Canal+ Sport Online

Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Tomasz Lipiński

boks
22:00 Gala, Moskwa, Rosja: ALEXANDER POVETKIN – MIKE PEREZ premiera.200
Fightklub

golf
22:15 US PGA , AT&T Byron Nelson Championship, USA: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jacek Person

23:15 
PGA European Tour, Irish Open, Irlandia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Jacek Person

jeździectwo
21:40 World Dressage Masters, Monachium, Niemcy: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Szewczyk

koszykówka mężczyzn
18:55 Puchar VTB Promo – Finał: CSKA MOSKWA – KHIMKY MOSKWA (I MECZ) na żywo
Rossiya 2

piłka ręczna mężczyzn
20:15 Handball-Bundesliga – 33. kolejka: HANNOVER-BURGDORF – THW KIEL na żywo
SportklubSport 1 Germany

rajdy samochodowe
00:30 
Dakar Series , Desafio Ruta , Argentyna: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac

rzutki
17:00
Magazyn WORLD DARTS CHAMPIONSHIP 2015 premiera.200
Sportklub

szermierka
09:00 Grand Prix Series, Moskwa, Rosja: SABRE premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Ulbrych, Bogdan Chruścicki

tenis
13:30 French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 11 na żywo
ITV 4

13:55 
French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 11 na żywo
France 2 HD

14:00 
French Open, Paryż, Francja: DZIEŃ 11 na żywo
ČT Sport

14:00 French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: SERENA WILLIAMS – SARA ERRANI na żywo
Eurosport HDEurosport DE

14:00
French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: TIMEA BACSINSZKY – ALISON VAN UYTVANCK na żywo
Eurosport 2 HD


16:00
French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: NOVAK DJOKOVIC – RAFAEL NADAL na żywo
Eurosport HDEurosport DE

16:00 French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: ANDY MURRAY – DAVID FERRER na żywo
Eurosport 2 HD

18:30
French Open, Paryż, Francja – 1/2 Finału Gry Mieszanej ??? – ??? na żywo
Eurosport 2 HD

18:00
French Open, Paryż, Francja – 1/4 finału: ??? – ??? na żywo
Eurosport HDEurosport DE

20:30
Magazyn GEM, SET I MATS na żywo
Eurosport HD Eurosport DE

żużel
19:00
Polish Speedway Battle, Piła, Polska: POLSKA – WOJOWNICY MISTRZA na żywo

TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Piły)
Studio: Paweł Pezdan (z Piły)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Marcin Rams


20:30
Elite League: POOLE PIRATES – KING’S LYNN STARS na żywo

polsat-sport-hd.120

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Jakub Zegarowski, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski