Sport w TV: środa – 3 lipca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Turniej Finałowy Ligi Narodów Kobiet FIVB, Nankin, Chiny – grupa B: USA – POLSKA


02:15 Copa America, Belo Horizonte, Brazylia – 1/2 finału: BRAZYLIA – ARGENTYNA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski – Bartłomiej Rabij

20:05 Mistrzostwa Świata Kobiet, Lyon, Francja – 1/2 finału: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:50 Mistrzostwa Świata Kobiet, Lyon, Francja – 1/2 finału: HOLANDIA – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Joanna Tokarska


12:00 ESL One, Kolonia, Niemcy – CS:GO: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


09:50 Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: ZAWODY DRUŻYNOWE MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport Player


18:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Marcin Rosłoń, Tomasz Lipiński


09:30 Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – grupa B: CYPR – POLSKA na żywo
Ipla

10:15 Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – grupa D: UKRAINA – NIEMCY na żywo
Ipla

11:00 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – grupa B: SERBIA – PORTUGALIA na żywo
Ipla

11:45 Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – grupa D: POLSKA – FRANCJA na żywo
Ipla

12:30 Mistrzostwa Europy Kobiet, Stare Jabłonki – grupa B: POLSKA – FRANCJA na żywo
Ipla

16:00 
Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Stare Jabłonki – grupa D: CZARNOGÓRA – POLSKA na żywo
*(o 21:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla


08:00 Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – grupa B: STUDIO na żywo
*(od 08:20 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Małgorzata Niemczyk, Joanna Kaczor, Wojciech Drzyzga, Jacek Kasprzyk

08:45 Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – grupa B: USA – POLSKA na żywo
*(od 08:50 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski (z Nankin)
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska


11:00 Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – grupa B: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Małgorzata Niemczyk, Joanna Kaczor, Wojciech Drzyzga, Jacek Kasprzyk

13:15 Turniej Finałowy Ligi Narodów FIVB, Nankin, Chiny – grupa A: CHINY – TURCJA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski (z Nankin)


16:25 Mistrzostwa Świata: FINAŁ KOBIET na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:25 Mistrzostwa Świata: FINAŁ MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport PlayerIpla


12:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: STAN WAWRINKA – REILLY OPELKA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

13:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania: KRONIKA
Ipla
Redakcja: Filip Gawęcki

14:00 
Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: LEONARDO MAYER – HUBERT HURKACZ na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Dawid Olejniczak

14:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: HEATHER WATSON – ANETT KONTAVEIT na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Muras

14:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: SIMONA HALEP – MIHAELA BUZARNESCU na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Lorek

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: KYLE EDMUND – FERNANDO VERDASCO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: KAREN KHACHANOV – FELICIANO LOPEZ na żywo
Ipla
Komentarz: Justyna Kostyra

16:30 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: KEVIN ANDERSON – JANKO TIPSAREVIC na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

18:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: NOVAK DJOKOVIC – DENIS KUDLA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Krzysztof Wanio

18:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: CAROLINE WOZNIACKI – VERONIKA KUDERMETOVA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

19:00 Wimbledon, Londyn, Wielka Brytania – 2. runda: CORI GAUFF – MAGDALENA RYBARIKOVA na żywo
Ipla
Komentarz: Katarzyna Nowak

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:50 
Letnia Uniwersjada 2019, Neapol, Włochy: CEREMONIA OTWARCIA na żywo
Eurosport Player

22:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

23:15 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie