Sport w TV: środa – 30 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy

HIT DNIA Liga Narodów – 8. kolejka: POLSKA – BRAZYLIA


00:55
Mecz Towarzyski: ARGENTYNA – HAITI na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański

14:15 
Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
Ipla

16:55 
Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa B: KOREA POŁUDNIOWA – TOGO na żywo
Ipla

17:05
Magazyn JEDZIEMY NA MUNDIAL na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:25
 Turniej Reprezentacji U21, Tulon, Francja – grupa B: SZKOCJA – FRANCJA na żywo
Ipla


20:45 Serie A – Finał: LUPARENSE – ACQUA E SAPONE na żywo

Komentarz: Mateusz Warianka


17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

20:00
Energa Basket Liga – Finał: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

20:25 
Energa Basket Liga – Finał: BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Ipla


19:45 PGNiG Superliga – Finał: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Patryk Rombel (z Płocka)
Reporter: Bartek Ignacik


20:10 
PGNiG Superliga – Finał: ORLEN WISŁA PŁOCK – PGE VIVE KIELCE na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Płocka)


09:55 Liga Narodów – 8. kolejka: DOMINIKANA – USA na żywo
Ipla

11:50
Liga Narodów – 8. kolejka: ARGENTYNA – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:55 
Liga Narodów – 8. kolejka: TAJLANDIA – NIEMCY na żywo
Ipla

14:20
Liga Narodów – 8. kolejka: CHINY – JAPONIA na żywo
Ipla

15:30
Liga Narodów – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:20
Liga Narodów – 8. kolejka: POLSKA – BRAZYLIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:50
Liga Narodów – 8. kolejka: TURCJA – ROSJA na żywo
Ipla

18:30
Liga Narodów – 8. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:20
Liga Narodów – 8. kolejka: HOLANDIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport HDIpla

19:50
Liga Narodów – 8. kolejka: BELGIA – SERBIA na żywo
Ipla


11:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

11:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

13:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:00
 French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

19:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:00 
French Open, Paryż, Francja – 2. runda: ??? – ??? na żywo
Eurosport PlayerIpla

21:15
Magazyn GAME SCHETT AND MATS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
08:00 
Studio TVP Sport: MELDUNEK Z ARŁAMOWA na żywo
*(również o 12:35, 16:30, 17:55, 22:00)
TVP Sport HD

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn SPORT na żywo


21:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie