Sport w TV: środa – 5 stycznia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY


15:55 Puchar Króla – 1/16 finału: FC CARTAGENA – VALENCIA CF na żywo
*(o 00:15 sr/cz w TVP Sport)

Komentarz: Aleksander Roj – Dominik Piechota

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS

Redakcja: Adrian Olek

18:30 Magazyn LALIGA WORLD

Redakcja: Leszek Orłowski

19:25 Puchar Króla – 1/16 finału: LINARES DEPORTIVO – FC BARCELONA na żywo

Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Marcin Żewłakow
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek

20:00 Carabao Cup – 1/2 finału: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo

Komentarz w Eleven: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 2: Marceli Korytek, Antoni Borkowski

21:25 Puchar Króla – 1/16 finału: CD ALCOYANO – REAL MADRYT na żywo

Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski – Robert Podoliński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski


14:25 Superpuchar Włoch – 1/2 finału: AS ROMA – AC MILAN


17:25 Superpuchar Włoch – 1/2 finału: JUVENTUS FC – US SASSUOLO


01:05 NHL: FLORIDA PANTHERS – CALGARY FLAMES


01:05 NHL: COLUMBUS BLUE JACKETS – TAMPA BAY LIGHTNING


01:05 NHL: BOSTON BRUINS – NEW JERSEY DEVILS


01:35 NHL: DETROIT RED WINGS – SAN JOSE SHARKS


02:30 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – COLORADO AVALANCHE


03:05 NHL: ARIZONA COYOTES – WINNIPEG JETS


04:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – NASHVILLE PREDATORS


04:05 NHL: ANAHEIM DUCKS – PHILADELPHIA FLYERS


18:30 Magazyn NHL ON THE FLY


13:40 X2O Badkamers Trofee – Herentals Cross, Herentals, Belgia: WYŚCIG ELITY KOBIET


14:55 X2O Badkamers Trofee – Herentals Cross, Herentals, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN


17:45 Magazyn BASKET+

Redakcja: Marcin Froelich

19:55 Liga Mistrzów FIBA – play-in, 1. kolejka: HAPOEL U-NET HOLON – BEŞİKTAŞ ICRYPEX na żywo

Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Wojciech Michałowicz

20:05 Basketbol Süper Ligi – 14. kolejka: BÜYÜKÇEMEKCE BASKETBOL – PINAR KARŞIYAKA

Komentarz: Jakub Ryś


19:50 Puchar Świata, Le Relais, Kanada: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Adam Probosz
Komentarz w PSN: Grzegorz Jędrzejewski


17:25 PGNiG Superliga – 12. kolejka: MKS ZAGŁĘBIE LUBIN – MKS PERŁA LUBIN

Komentarz: Maciej Iwański – Karolina Polaček


19:40 Magazyn DAKAR RAPORT

Studio: Jakub Ostrowski – Adam Kornacki
Reporter: Kacper Jeneralski

19:45 Rajd Dakar – 4. etap: KRONIKA 

Redakcja: Przemysław Kwiatkowski
Reporter: Kacper Jeneralski

20:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO na żywo

Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Kacper Wróblewski

21:00 Rajd Dakar – 4. etap: PODSUMOWANIE ETAPU

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski


17:30 PlusLiga – 14. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – INDYKPOL AZS OLSZTYN

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Rzeszowa)

20:30 PlusLiga – 14. kolejka: TREFL GDAŃSK – GKS KATOWICE

Komentarz: Adam Romański – Damian Dacewicz


14:30 King of the Court, Doha, Katar: LOKALNE KWALIFIKACJE na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik

15:50 King of the Court, Doha, Katar: FAZA 1A na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik

17:10 King of the Court, Doha, Katar: FAZA 1B na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik

18:55 King of the Court, Doha, Katar: FAZA 1C na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik

20:15 King of the Court, Doha, Katar: FAZA 1D na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik

21:35 King of the Court, Doha, Katar: PLAY-OFFY O 5. MIEJSCE na żywo

Komentarz: Jakub Lipczik


12:45 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KWALIFIKACJE na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Jakub Grobara

13:15 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, AustriaSTUDIO na żywo

Studio: Paweł Kuwik – Magdalena Pałasz, Jakub Kot
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

16:00 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: STUDIO na żywo
*(również o 17:40 i 18:30)

Studio: Sebastian Szczęsny, Damian Michałowski – Magdalena Pałasz, Jakub Kot
Reporterzy: Kacper Merk, Krzysztof Skórzyński

16:15 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, AustriaSTUDIO na żywo

Studio: Paweł Kuwik – Marcin Kuźbicki, Jakub Pieczatowski
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

16:30 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk

19:40 Turniej Czterech Skoczni, Bischofshofen, Austria: KRONIKA

Redakcja: Kacper Merk

20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE na żywo

Studio: Przemysław Iwańczyk – Ryszard Szul, Dariusz Wołowski, Kamil Wolnicki

21:40 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI

Redakcja: Kacper Merk


12:00 Championship League, Leicester, Anglia: GRUPA 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo


17:30 Championship League, Leicester, Anglia: GRUPA 4 – SESJA WIECZORNA na żywo


00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 3. kolejka, grupa D: POLSKA – ARGENTYNA na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 3. kolejka, grupa A: NORWEGIA – CHILE na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

01:00 WTA 250 – Melbourne Summer Set 1, Melbourne, Australia – 2. runda: WERONIKA KUDIERMIETOWA – VIKTÓRIA KUŽMOVÁ na żywo


01:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 2. runda: KAJA JUVAN – ARYNA SABALENKA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt

03:00 WTA 250 – Melbourne Summer Set 2, Melbourne, Australia – 2. runda: LIN ZHU – SAMANTHA STOSUR na żywo


03:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 2. runda: SHELBY ROGERS – MARIA SAKKARI na żywo

Komentarz: Maciej Zaręba – Dawid Celt


07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 3. kolejka, grupa A: SERBIA – HISZPANIA na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 3. kolejka, grupa D: GRECJA – GRUZJA na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

09:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 2. runda: ASHLEIGH BARTY – CORI GAUFF na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 22:00)


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


23:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie