Sport w TV: wtorek – 4 stycznia 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY


16:45 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW

Redakcja: Piotr Glamowski

19:15 Magazyn LALIGA HIGHLIGHTS SHOW

Redakcja: Michał Kornacki

20:00 Puchar Króla – 1/16 finału: SD PONFERRADINA – RCD ESPANYOL na żywo

Komentarz: Szymon Borczuch – Marek Wasiluk

21:00 Puchar Francji – 1/16 finału: RC LENS – LILLE OSC

Komentarz w PSE: Tomasz Lach – Marcin Kalita
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek


11:20 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo

Komentarz w Metro/Eurosporcie: Paweł Ulbrych – Justyna Kowalczyk-Tekieli
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf


15:15 Tour de Ski, Val di Fiemme, Włochy: BIEG NA 10 KM STYLEM DOWLNYM MĘŻCZYZN na żywo
*(o 19:20 w Eurosporcie 1)

Komentarz: Paweł Ulbrych


01:05 NHL: NEW YORK RANGERS – EDMONTON OILERS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY


19:00 Hokejowa Liga Mistrzów – 1/2 finału: RÖGLE BK – FRÖLUNDA HC

Komentarz: Grzegorz Michalewski –
Henryk Gruth


13:00 Liga CBA – 18. kolejka: XINJIANG FLYING TIGERS – QINGDAO EAGLES na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

17:45 Magazyn BASKET+

Redakcja: Artur Kwiatkowski

20:25 Liga Mistrzów FIBA – play-in, 1. kolejka: JDA DIJON BASKET – VEF RYGA na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Szymon Szewczyk

20:30 Liga ACB – 14. kolejka: UNICAJA MÁLAGA – CASADEMONT SARAGOSSA na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

22:20 Liga ACB – 14. kolejka: BAXI MANRESA – REAL MADRYT 

Komentarz: Jakub Ryś

23:00 Magazyn ENERGA BASKET LIGI

Studio: Agnieszka Łapacz


12:15 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET na żywo

Komentarz: Rafał Głowacki

16:05 Puchar Świata, Zagrzeb, Chorwacja: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET na żywo

Komentarz: Rafał Głowacki


19:05 Magazyn DAKAR RAPORT

Studio: Jakub Ostrowski – Adam Kornacki
Reporter: Kacper Jeneralski

19:45 Rajd Dakar – 3. etap: KRONIKA 

Redakcja: Przemysław Kwiatkowski
Reporter: Kacper Jeneralski

20:00 Magazyn ORLEN TEAM STUDIO na żywo

Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Mikołaj Marczyk

21:00 Rajd Dakar – 3. etap: PODSUMOWANIE ETAPU

Komentarz: Grzegorz Gac, Grzegorz Jędrzejewski


17:30 PlusLiga – 14. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – CUPRUM LUBIN

Komentarz: Marek Magiera – Damian Dacewicz (z Bełchatowa)

20:30 PlusLiga – 14. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – STAL NYSA

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Maciej Jarosz (z Kędzierzyna-Koźle)


10:50 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, AustriaSTUDIO na żywo
*(również o 13:00 i 15:15)

Studio: Michał Korościel – Marcin Kuźbicki, Jakub Pieczatowski, Magdalena Pałasz
Reporterzy: Kacper Merk, Dominik Formela

12:50 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: STUDIO na żywo
*(również o 14:40 i 15:25)

Studio: Sebastian Szczęsny, Damian Michałowski – Jakub Kot, Sebastian Karpiel-Bułecka
Reporterzy: Kacper Merk, Krzysztof Skórzyński

13:30 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo

Komentarz w TVN/Eurosporcie: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski, Mateusz Stóf

19:40 Turniej Czterech Skoczni, Innsbruck, Austria: KRONIKA 

Redakcja: Kacper Merk (z Innsbrucka)

19:40 Magazyn PROSTO ZE SKOCZNI

Redakcja: Kacper Merk (z Innsbrucka)

20:00 Magazyn 3. SERIA na żywo

Studio: Maciej Jabłoński – Stanisław Snopek, Kamil Wolnicki, Wiktor Pękala

20:00 Magazyn POLSKIE SKOCZNIE na żywo

Studio: Paulina Chylewska – Mariusz Czerkawski, Krzysztof Miklas, Krzysztof Rawa


17:30 Championship League, Leicester, Anglia: GRUPA 3 na żywo


00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa B: WŁOCHY – FRANCJA na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak

00:00 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa C: NIEMCY – USA na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

01:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: ELINA SWITOLINA – ANASTASIJA GASANOWA na żywo

Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Klaudia Jans-Ignacik

03:30 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: DARIA SAVILLE – IGA ŚWIĄTEK na żywo

Komentarz: Marek Furjan – Joanna Sakowicz-Kostecka

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa B: ROSJA – AUSTRALIA na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

07:30 ATP Cup, Sydney, Australia – 2. kolejka, grupa C: KANADA – WIELKA BRYTANIA na żywo

Komentarz: Katarzyna Nowak

11:00 WTA 500 – Adelaide International, Adelajda, Australia – 1. runda: PAULA BADOSA – WIKTORIJA AZARENKA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Adam Molenda


18:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:55)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie