Sport w TV: wtorek – 22 maja 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


18:10 2. Bundesliga – mecz barażowy: FC ERZGEBIRGE AUE – KARLSRUHER SC na żywo
Ipla

19:00 
Mandela Centenary Cup, Uyo, Nigeria: SUPER EAGLES NIGERIA – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla


02:05 NHL – Finał Konferencji Wschodniej: TAMPA BAY LIGHTNING – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Patryk Rokicki


13:15 Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30
Giro d’Italia, Włochy: ETAP 16 na żywo
*(od 13:30 do 14:50 w Rai Sport, od 15:00 w Rai 2)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

17:15
Magazyn GIRO EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:30 NBA – Finał Konferencji Wschodniej: CLEVELAND CAVALIERS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 1/4 finału: ANADOLU EFES – DARUSSAFAKA BASKETBOL na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

17:45
Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


07:50 Liga Narodów – 4. kolejka: WŁOCHY – ROSJA na żywo
Ipla

08:30
Liga Narodów – 4. kolejka: BELGIA – HOLANDIA na żywo
Ipla

10:20
Liga Narodów – 4. kolejka: TAJLANDIA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:00
Liga Narodów – 4. kolejka: JAPONIA – USA na żywo
Ipla

12:50
Liga Narodów – 4. kolejka: ARGENTYNA – DOMINIKANA na żywo
Ipla

13:00
Liga Narodów – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:50
Liga Narodów – 4. kolejka: CHINY – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

15:50
Liga Narodów – 4. kolejka: TURCJA – BRAZYLIA na żywo
Ipla

16:00
Liga Narodów – 4. kolejka: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

21:00
Liga Narodów – 4. kolejka: KOREA POŁUDNIOWA – NIEMCY premiera.200
Ipla


21:00 Magazyn PUNCHER EXTRA TIME  na żywo
Ipla

22:00 
Magazyn WE LOVE MMA premiera.200



09:30
French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport Player

12:00
French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00
French Open, Paryż, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport PlayerIpla

18:00
ATP World Tour 250, Genewa, Szwajcaria – 1. runda: STAN WAWRINKA – JARED DONALDSON na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:55 
Elitserien – 3. kolejka: SMEDERNA ESKILSTUNA – MASARNA AVESTA na żywo
Ipla

inne
08:00 Studio TVP Sport: MELDUNEK Z JURATY na żywo
*(również o 10:20, 12:30, 14:50, 16:05)
TVP Sport HD
Studio: Jacek Kurowski – Mariusz Jankowski (z Juraty)

18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:15 
Magazyn SPORT na żywo


22:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:30
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie