Świątek – Voundrousova gdzie oglądać? Transmisja TV i Online (04.06.2024)

We wtorek, 4 czerwca 2024 roku o godzinie 12:30, odbędzie się emocjonujące spotkanie w ramach ćwierćfinału French Open, gdzie Iga Świątek zmierzy się z Markétą Vondroušovą. Szczegółowe informacje, gdzie można śledzić to sportowe wydarzenie w telewizji oraz w internecie, zostały poniżej przedstawione.

Świątek – Voundrousova, gdzie oglądać?

Transmisja meczu Świątek – Voundrousova będzie dostępna na żywo na antenie Eurosport. Miłośnicy tenisa mogą również śledzić to emocjonujące spotkanie za pośrednictwem płatnej transmisji online w serwisie Polsat Box Go.

Świątek – Voundrousova, transmisja za darmo online

Transmisja za darmo zostanie udostępniona na platformach takich jak Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z możliwości oglądania meczu bez dodatkowych opłat, wystarczy założyć konto i dokonać minimalnego depozytu, a następnie postawić zakład. Każda z platform oferuje atrakcyjne bonusy startowe, które umożliwiają dostęp do transmisji.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo;

Śledzenie transmisji meczu Świątek – Voundrousova jest możliwe nie tylko na komputerach, ale również na urządzeniach mobilnych dzięki dedykowanym aplikacjom dostępnym w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

Świątek – Voundrousova, transmisja online (Polsat Box Go)

Dla fanów tenisa, którzy preferują platformę Polsat Box Go, konieczne będzie wykupienie pakietu „Polsat Box Go Sport” za 40 zł, obejmującego dostęp do kanałów Polsatu Sport na 30 dni. Serwis umożliwia oglądanie meczów na różnych urządzeniach, w tym przez aplikację mobilną oraz przez przeglądarkę internetową.

Polsat Box Go oferuje możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest idealne dla osób chcących dzielić się emocjami sportowymi z bliskimi.

Świątek – Voundrousova, transmisja online (Player.pl)

Alternatywą dla wymienionych opcji jest Player.pl, gdzie po wykupieniu pakietu „Eurosport Extra” za 30 zł miesięcznie można oglądać nie tylko mecze French Open, ale również inne wydarzenia sportowe na różnych urządzeniach.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go