Transmisja Arka Gdynia – Motor Lublin. Gdzie oglądać? (02.06.2024)

W dniu 2 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00, rozegrany zostanie emocjonujący mecz finału baraży do Ekstraklasy między Arka Gdynia a Motor Lublin. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Gdyni, gdzie zespoły zmierzą się o szansę awansu. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i online, znajdują się poniżej, włącznie z opcjami darmowego oglądania.

Arka Gdynia – Motor Lublin, gdzie oglądać?

Mecz na żywo Arka Gdynia – Motor Lublin będzie transmitowany w telewizji na kanale Polsat Sport 1. Dostępne opcje transmisji online to Polsat Box Go, gdzie można oglądać mecz po wykupieniu odpowiedniego pakietu.

Arka Gdynia – Motor Lublin, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja meczu Arka Gdynia – Motor Lublin nie jest dostępna za darmo. Dostęp do meczu zapewniają wyłącznie platformy streamingowe z wymaganą opłatą abonamentu.

Arka Gdynia – Motor Lublin, transmisja meczu online

Platforma Polsat Box Go oferuje transmisję tego spotkania. Aby móc oglądać mecz, konieczne jest wykupienie pakietu „Polsat Box Go Sport”, dostępnego na 30 dni za 40 złotych. Pakiet umożliwia dostęp do szerokiej gamy kanałów sportowych, w tym Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium. Transmisja dostępna jest na różnych urządzeniach, a pakiet pozwala na korzystanie z dwóch urządzeń jednocześnie.

v

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go