Trzy spotkania z NBA w Canal+ Sport i Canal+ Sport 2

Dwa spotkania w sobotę w Canal+ Sport oraz jedno w niedziele w Canal+ Sport 2 to plan transmisji na ten tydzień.

W Scotiabank Arena Raptors podejmą Thunder. Gospodarze są wiceliderem na Wschodzie, goście to szósta ekipa na Zachodzie. Oklahoma ma fatalną passę czterech porażek z rzędu. Ciekawostką jest fakt, że przegrali również trzy kolejne spotkania u siebie. Ulegli: Miami Heat, Golden State Warriors oraz … Toronto Raptors. O końcowym wyniku poprzedniego meczu między tymi drużynami zdecydowała dogrywka, którą gracze z Toronto wygrali 13:4. Bohaterami tego spotkania byli: Russell Westbrook oraz Kameruńczyk Pascal Siakam. Pierwszy z nich zdobył w całym spotkaniu dla gospodarzy 42 punkty, drugi dla 33 punkty dla gości.

Hornets w starciu z Bostonem będzie chciało poprawić swój bilans spotkań u siebie. Charlotte biorąc pod uwagę spotkania rozgrywane we własnej hali od lutego wygrało zaledwie cztery z jedenastu. Gracze Jamesa Borrego pokonali w tych spotkaniach: dwukrotnie Washington Wizards, Chicago Bulls oraz Memphis Grizzlies. Celtics w swoich dwóch wyjazdowych potyczkach zdobyli po 115 punktów, jednak oba mecze przegrali. Znacznie bliżej byli pokonania Philadelphi 76ers niż Los Angeles Clippers. W pierwszym spotkaniu polegli zaledwie 3 punktami, w drugim 25.

Najsłabsza ekipa na Wschodzie – Knicks podejmie w Madison Square Garden Clippers. Podopieczni Davida Fizdalea przegrali aż 58 z 72 spotkań. Co ciekawe koszykarze z Nowego Jorku mają po siedem zwycięstw zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Gospodarze z czterech meczów rozegranych u siebie w marcu wygrali zaledwie raz. Pokonali wtedy Los Angeles Lakers. Goście rozegrali dotychczas dwa wyjazdy w marcu i w obu zwyciężyli. Będzie to pierwsze starcie tych ekip w tym sezonie.

SOBOTA – 23 MARCA 2019

00:30 NBATORONTO RAPTORS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo
CANAL+ Sport HD

23:00 NBACHARLOTTE HORNETS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD

NIEDZIELA – 24 MARCA 2019

17:00 NBA: NEW YORK KNICKS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo