Turniej ATP Masters 1000 w Indian Wells na sportowych antenach Polsatu

Marzec w kalendarzu ATP oznacza dwa „tysięczniki” – w Indian Wells i Miami. Najpierw najlepsi tenisiści świata powalczą w słonecznej Kalifornii. Transmisje w sportowych kanałach grupy Polsat. Zeszłoroczna edycja imprezy w Indian Wells odbyła się nie w marcu, a w […]

Marzec w kalendarzu ATP oznacza dwa „tysięczniki” – w Indian Wells i Miami. Najpierw najlepsi tenisiści świata powalczą w słonecznej Kalifornii. Transmisje w sportowych kanałach grupy Polsat.

Zeszłoroczna edycja imprezy w Indian Wells odbyła się nie w marcu, a w październiku, ze względu na pandemię COVID-19. Najlepszy wówczas okazał się Brytyjczyk – Cameron Norrie, który w sensacyjnym finale ograł w trzech setach Gruzina – Nikoloza Basilashviliego. Obydwaj tenisiści w tegorocznej edycji mogą spotkać się już w trzeciej rundzie.

W Indian Wells najwyżej rozstawiony został lider rankingu – Daniil Medvedev. Finalista tegorocznego Australian Open w swojej części drabinki ma takich zawodników jak: Gael Monfils, Carlos Alcaraz czy Stefanos Tsitsipas.

W imprezie wystąpi dwóch reprezentantów Polski – Kamil Majchrzak i Hubert Hurkacz. Ten pierwszy rozpocznie swoje zmagania od pierwszej rundy i starcia ze Słoweńcem – Aljazem Bedene. Rozstawiony z numerem jedenastym Hurkacz w swojej częsci drabinki może spotkać między innymi: Richarda Gasqueta, Aslana Karatseva oraz Andreya Rubleva.

PIĄTEK – 11 MARCA 2022

23:00 ATP Tour 1000, Indian Wells, USA – 2. runda: ??? – ???

SOBOTA – 12 MARCA 2022

01:25 ATP Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: ??? – ???


04:00
ATP Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: ??? – ???


06:00
ATP Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 1. runda: ??? – ???


20:00
ATP Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 2. runda: ??? – ???


23:00
ATP Tour Masters 1000, Indian Wells, USA – 2. runda: ??? – ???

About Piotr Dzierzgowski