Turniej finałowy Suzuki Pucharu Polski na sportowych antenach Polsatu

W tym tygodniu przerwę od rozgrywek ma Energa Basket Liga, ale nie oznacza to, że koszykarze rywalizujący w Polsce będą mieli czas na odpoczynek. Pora na mecze Suzuki Pucharu Polski.  Już od czwartku emocjonować się będziemy turniejem finałowym Pucharu Polski […]

Już od czwartku emocjonować się będziemy turniejem finałowym Pucharu Polski w koszykówce mężczyzn. Osiem najlepszych zespołów Energa Basket Ligi, zaczynając od meczów ćwierćfinałowych, powalczy o trofeum. Kto uchodzi za faworyta? Wydaje się, że świetnie radzący sobie zarówno w lidze, jak również w lidze VTB Enea Zastal BC Zielona Góra jest głównym kandydatem do zwycięstwa. Koszykarze z Zielonej Góry będą bronić tytułu wywalczonego przed rokiem.

Pozostałe zespoły nie oddadzą jednak meczów bez walki. Ochotę na końcowy sukces mają wszyscy koszykarze przystępujący do rywalizacji o Puchar Polski. Jak wielokrotnie pokazywała koszykówka, nie zawsze faworyci mają łatwą drogę do wygranej. Emocje powinny być zatem obecne na parkietach od czwartku do niedzieli. Na sportowych antenach Polsatu zobaczymy wszystkie mecze. Niedzielny finał będzie transmitowany także w Super Polsacie.

CZWARTEK – 11 LUTEGO 2021

18:00 Suzuki Puchar Polski – 1/4 finału: ZASTAL ENEA BC ZIELONA GÓRA – ASSECO ARKA GDYNIA na żywo

20:30 Suzuki Puchar Polski – 1/4 finału: PSZCZÓŁKA START LUBLIN – ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo

PIĄTEK – 12 LUTEGO 2021

18:00 Suzuki Puchar Polski – 1/4 finału: LEGIA WARSZAWA – TREFL SOPOT na żywo

20:30 Suzuki Puchar Polski – 1/4 finału: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – PGE SPÓJNIA STARGARD na żywo