2.kolejka Ligi Siatkówki Kobiet w Polsacie Sport

Przed nami druga kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Telewizja Polsat zaplanowała na ten weekend dwie transmisje. Pierwszy mecz transmitowany w Polsacie Sport z udziałem Legionovi Legionowo i Chemika Police, już dziś. Początek spotkania o godzinie 20:00. Faworytem tego pojedynku jest drużyna […]

Przed nami druga kolejka Ligi Siatkówki Kobiet. Telewizja Polsat zaplanowała na ten weekend dwie transmisje.

Pierwszy mecz transmitowany w Polsacie Sport z udziałem Legionovi Legionowo i Chemika Police, już dziś. Początek spotkania o godzinie 20:00. Faworytem tego pojedynku jest drużyna z Polic. Dlaczego? Albowiem Policzanki wygrały spotkanie inauguracyjne z zespołem z Piły i to, aż 3:0. Do tego porównując kadry tych drużyn. Nie trzeba być wielkim znawcą, żeby wywnioskować, że zdecydowanie mocniejszy zespół ma Chemik. Legionovia swoje pierwsze spotkanie, grała na wyjeździe w Rzeszowie. I przegrała ten mecz 3:1. Czy Policzanki poradzą sobie w roli faworytek tego spotkania? Jak Legionowia zaprezentuje się na tle renomowanego zespołu?

Kolejnym, a zarazem ostatnim spotkaniem transmitowanym w tej kolejce z boisk LSK, jest mecz Budowlanych Łódź z Mks Kalisz. Zdecydowanym faworytem tego starcia są Łodzianki. Wygrały one pierwszą rywalizację z klubem z Bydgoszczy, ale dopiero po tie-break. Spotkanie to stało na dość wysokim poziomie jak na standardy tejże ligi. Proszę sobie wyobrazić, że wynik ostatniego seta to, aż 19:21. Niezwykle rzadko spotykana sytuacja. Prawda? Zespół z Kalisza rozegra już 2 mecz w Łodzi w tym sezonie. A Dlaczego? Bowiem pierwszy mecz grał z Łks. Niestety sromotnie go  zespół z Kalisza przegrał. Aż 3:0. Jak będzie tym razem? Czy Kaliszanki zagrają lepiej, niż przed tygodniem? Na te pytania odpowiedzą sobie państwo obserwując transmisję w niedzielne popołudnie. Początek spotkania o godzinie 14:45. Transmisja w Polsacie Sport.
Serdecznie zapraszamy do obserwowania transmisji z meczów Ligi Siatkówki Kobiet.

PIĄTEK – 18 PAŹDZIERNIKA 2019

20:00 Liga Siatkówki Kobiet – 2. kolejka:  DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO   – CHEMIK POLICE  na żywo

komentarz: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga

IplaPolsat Sport HD

NIEDZIELA – 20 PAŹDZIERNIKA 2019

14:45 Liga Siatkówki Kobiet – 2. kolejka: BUDOWLANI ŁÓDŹ  –MKS KALISZ na żywo

Polsat Sport HDIpla

About Kacper Teuerle