2 spotkania 8. kolejki Serie A1 w Polsacie Sport Extra

Przed nami 8. kolejka Serie A1 – jednej z najlepszej, o ile nie najlepszej ligi siatkarskiej świata. W sobotę, 31 października i w niedzielę, 1 listopada na antenie Polsatu Sport Extra kibice tej dyscypliny sportu w wydaniu rodem z Półwyspu […]

Przed nami 8. kolejka Serie A1 – jednej z najlepszej, o ile nie najlepszej ligi siatkarskiej świata. W sobotę, 31 października i w niedzielę, 1 listopada na antenie Polsatu Sport Extra kibice tej dyscypliny sportu w wydaniu rodem z Półwyspu Apenińskiego obejrzeć będą mogli 2 mecze. Oba zaczną się o godz. 18:00.

Sobota z Serie A siatkarzy w Polsacie Sport Extra to spotkanie Leo Shoes Modena – Cucine Lube Civitanova. Chyba śmiało można określić to starcie hitem tej serii gier. W końcu zmierzą się ze sobą stali przedstawiciele Italii w siatkarskiej Lidze Mistrzów CEV. To także konfrontacja ekipa z czołówki tabeli obecnie. W ligowej klasyfikacji gospodarze sobotniej batalii zajmują 4. miejsce, zaś goście są wiceliderami stawki.

Mecz z dolnej części tabeli Serie A przyniesie nam niedziela, 1 listopada. Wtedy to po dwóch stronach siatki na parkiecie staną zawodnicy Gas Sales Bluenergy Piacenza oraz Kioene Padwa. Za faworytów należy uznać miejscowych, którzy przed tą kolejką zajmują w lidze 7. miejsce, a na koncie mają 9 pkt. Przyjezdni dotąd zebrali 4 ,,oczka” i pozwala im to jedynie wyprzedzać w tabeli ostatni zespół Cisterny.

SOBOTA – 31 PAŹDZIERNIKA 2020

18:00 Serie A1 – 8. kolejka:  – LEO SHOES MODENA – CUCINE LUBE CIVITANOVA na żywo

NIEDZIELA – 1 LISTOPADA 2020

18:00 Serie A1 – 8. kolejka: GAS SALES BLUENERGY PIACENZA – KIOENE PADWA  na żywo

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.