5. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

Przed nami mecze piątej kolejki 2. Bundesligi. Na Eleven Sports w ciągu trzech dni zobaczymy trzy mecze. Na inaugurację najbliższej rundy wystąpią 1. FC Nürnberg i 1. FC Heidenheim. Obie drużyny znajdują się w środku tabeli. Norymberga jest dziewiąta, a […]

Przed nami mecze piątej kolejki 2. Bundesligi. Na Eleven Sports w ciągu trzech dni zobaczymy trzy mecze.

Na inaugurację najbliższej rundy wystąpią 1. FC Nürnberg i 1. FC Heidenheim. Obie drużyny znajdują się w środku tabeli. Norymberga jest dziewiąta, a Heidenheim dwunaste. Gospodarze mają sześć punktów i w poprzedniej kolejce wygrali z Osnabrück 1:0. Podopieczni Franka Schmidta wygrali tylko na początku ligi, a od trzech spotkań zanotowali remis i dwie porażki. Ostatni raz drużyny grały ze sobą w sezonie 2017/18. W rywalizacji zawsze lepszy był gospodarz, Norymberga zwyciężyła 3:2, a Heidenheim 1:0.

Kolejnego dnia Dynamo Drezno zmierzy się z FC St. Pauli. Oba kluby są tuż nad strefą spadkową, mają po 4 punkty i identyczny bilans spotkań. W poprzedniej kolejce Dynamo podzieliło się punktami z Darmstadt, a St. Pauli wygrało z Holstein Kiel 2:1. Kto odbije się od dna podczas meczu na Glücksgas-Stadion? Początek o 13:00 na Eleven Sports 2.

W niedzielne popołudnie Hamburger SV podejmie Hannover. HSV to lider klasyfikacji 2. Bundesligi. Po czterech kolejkach Rothosen mają 10 oczek, zawodnicy Dietera Heckinga zdobyli 10 bramek i stracili tylko trzy. Ich rywal plasuje się na 10. miejscu. Spadkowicz z Bundesligi ma na razie niewiele, bo pięć punktów, ale od trzech meczów nie przegrał. Hit piątej kolejki tych rozgrywek na antenie Eleven Sports 2.

PIĄTEK – 30 SIERPNIA 2019

18:25 2. Bundesliga – 5. kolejka: FC NORYMBERGA – 1.FC HEIDENHEIMna żywo
Ipla

SOBOTA – 31 SIERPNIA 2019

12:55 2. Bundesliga – 5. kolejka: SG DYNAMO DREZNO – FC SANKT PAULI na żywo


NIEDZIELA – 1 WRZEŚNIA 2019

13:25 2. Bundesliga – 5. kolejka: HAMBURGER SV – HANNOVER 96 na żywo

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.