7. kolejka Sky BET Championship na kanałach Eleven Sports

W tym tygodniu na kanale Eleven Sports 1 zostanie pokazany mecz spadkowicza z Premier League (West Bromwich Albion FC) z zespołem, który w tym sezonie nie wygrał żadnego meczu (Birmingham City FC). Spotkanie to rozpocznie 7. kolejkę zmagań o awans […]

W tym tygodniu na kanale Eleven Sports 1 zostanie pokazany mecz spadkowicza z Premier League (West Bromwich Albion FC) z zespołem, który w tym sezonie nie wygrał żadnego meczu (Birmingham City FC). Spotkanie to rozpocznie 7. kolejkę zmagań o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii.

Na stadionie  St Andrew s Stadium Birmingham gospodarze podejmą ekipę The Baggies. Pojedynek ten to starcie najlepszego ataku z zespołem, który stracił tylko 6 bramek (mniej bramek straciły tylko ekipy otwierające tabelę: Leeds – 4 oraz Middlesbrough – 2). Podopieczni Darrena Moore zdobyli  w sumie 15 bramek (z czego 7 zdobyła dwójka napastników: Dwight Gayle 3 bramki oraz Jay Rodriguez 4 bramki). Spadkowicz z Premier League na wyjazdach w tym sezonie odniósł zwycięstwo (w 3. kolejce z Norwich 4:3), remis (w 2 kolejce z Nottingham 1:0) oraz poniósł porażkę (w 5. kolejce z Middlesbrough 1:0 po bramce straconej w 91 minucie). Ekipa Garrego Monka wszystkie 3 spotkania u siebie tego sezonu zremisowała (dwa bezbramkowe remisy kolejno z Swansea i QPR oraz  1. w kolejce szczęśliwy remis z Norwich po bramce zdobytej w 94. minucie). Kibice gospodarzy mogą być przygotowani  na mecz bez bramek lub dramaturgię do ostatnich sekund spotkania. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi zespołami to: 3 zwycięstwa West Bromwich Albion FC, 1 zwycięstwo Birmingham City FC oraz 1 remis.

PIĄTEK – 14 WRZEŚNIA 2018

20:40 Championship – 7. kolejka: BIRMINGHAM CITY FC – WEST BROMWICH ALBION FC na żywo