Energa Basket Liga na antenach sportowych Polsatu

W tym tygodniu w Energa Basket Liga rozegrana zostanie 21 kolejka spotkań. Na antenach Polsatu będzie okazja do obejrzenia trzech meczy. W czwartek dojdzie do hitu kolejki lider Anwil Włocławek na własnym parkiecie podejmie drugą drużynę w tabeli Stelmet Zielona Góra. W tabeli drużyny […]

W tym tygodniu w Energa Basket Liga rozegrana zostanie 21 kolejka spotkań. Na antenach Polsatu będzie okazja do obejrzenia trzech meczy.

W czwartek dojdzie do hitu kolejki lider Anwil Włocławek na własnym parkiecie podejmie drugą drużynę w tabeli Stelmet Zielona Góra. W tabeli drużyny te dzieli jeden punkt jednak drużyna gości ma jedno spotkanie rozegrane mniej. Mecz szykuję się bardzo interesująco i nie ma zdecydowanego faworyta.

W piątek do walki naprzeciw siebie staną drużyny Stali Ostrów Wielkopolski oraz Asseco Arki Gdynia. W tym meczu faworytem będą goście którzy są obecnie na czwartej pozycji i walczą o jak najwyższą pozycję z kolei gospodarze cały czas są w walce o górną ósemkę i również muszą w każdym meczu walczyć o zwycięstwo.

W sobotę Śląsk Wrocław podejmie Spójnie Stargard. Goście są na ósmej pozycji i do końca będą walczyć o play-offy gospodarze są dwie pozycje wyżej jednak obie drużyny mają taką samą ilość punktów w tabeli co zwiastuje ciekawe widowisko i walkę do samego końca.

CZWARTEK – 27 LUTEGO 2020

20:15 Energa Basket Liga – 21. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – STELMET ENEA BC ZIELONA GÓRA na żywo

 

PIĄTEK – 28 LUTEGO 2020

17:45 Energa Basket Liga – 21. kolejka: BM SLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ASSECO ARKA GDYNIA na żywo

Polsat Sport HD 

SOBOTA – 29 LUTEGO 2020

17:30 Energa Basket Liga – 21. kolejka: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – PGE SPÓJNIA STARGARD na żywo

 

 

 

 

About Robert Kotkowiak