IO: 10 dzień w TV

Dzień na których czeka większość polaków. To właśnie tego dnia rozpocznie się rywalizacją w lekkoatletyce.  Po ostatnich ME w Amsterdamie, gdzie Polska wygrała klasyfikację medalową, w RIO liczmy na worek medali w lekkoatletyce. Pierwszego dnia na stadionie lekkoatletycznym zobaczymy m.in […]

Dzień na których czeka większość polaków. To właśnie tego dnia rozpocznie się rywalizacją w lekkoatletyce. 

Po ostatnich ME w Amsterdamie, gdzie Polska wygrała klasyfikację medalową, w RIO liczmy na worek medali w lekkoatletyce. Pierwszego dnia na stadionie lekkoatletycznym zobaczymy m.in Paulinę Gubę, Piotra Małachowskiego czy naszych 800 metrowców. Oprócz tego w dalszej rywalizacji w żeglarstwie zobaczymy Piotr Myszkę czy Małgorzatę Białecką. Tego dnia rozpocznie się także faza pucharowa w piłce nożnej kobiet. Teraz już nie można pozwolić sobie na wpadkę, przegrywają odpada. W 1/8 finału zobaczymy nasz kobiecy duet w siatkówce plażowej Monikę Brzostek i Kingę Kołasińską.

pasek2

PIĄTEK – 11 SIERPNIA 2016

00:30 Badminton– eliminacje: GRA MIESZANA, GRA PODWÓJNA KOBIET I MĘŻCZYZN, GRA POJEDYNCZA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

00:30 
Hokej na Trawie Kobiet – grupa A: STANY ZJEDNOCZONE – INDIE na żywo
sport.tvp.pl

00:45
Piłka Ręczna Mężczyzn – Grupa B: SŁOWENIA – SZWECJA na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

01:25 
Siatkówka Mężczyzn – faza grupowa: KANADA – MEKSYK na żywo
sport.tvp.pl

01:30
Hokej na Trawie Kobiet – grupa B: JAPONIA – WIELKA BRYTANIA na żywo
sport.tvp.pl

01:30 
Tenis Stołowy – mecz o 3. miejsce: TURNIEJ SINGLOWY MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

02:30
 Tenis Stołowy – finał: TURNIEJ SINGLOWY MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

02:35 Piłka Ręczna Mężczyzn – Grupa A: FRANCJA – ARGENTYNA na żywo
sport.tvp.pl

03:00 
Pływanie – półfinały: 50 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN, 200 M STYLEM GRZBIETOWYM KOBIET, 100 M STYLEM MOTYLKOWYM MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

03:00
 
Pływanie – finały: 200 M STYLEM KLASYCZNYM KOBIET, 200 M STYLEM GRZBIETOWYM MĘŻCZYZN, 200 M STYLEM ZMIENNYM MĘŻCZYZN, 100 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET na żywo
sport.tvp.plTVP 1 HD

03:30 Siatkówka Mężczyzn – faza grupowa: BRAZYLIA – WŁOCHY na żywo
sport.tvp.pl

13:00 
Golf Mężczyzn: II RUNDA na żywo
*(do 13:50 w TVP Sport, fragmenty w TVP 2 HD)
sport.tvp.plTVP Sport HDTVP 2 HD

13:00 
Badminton – eliminacje: GRA MIESZANA, GRA PODWÓJNA KOBIET I MĘŻCZYZN, GRA POJEDYNCZA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(fragmenty w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

13:25 
Wioślarstwo – finały: DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ KOBIET, DWÓJKA PODWÓJNA WAGI LEKKIEJ MĘŻCZYZN, DWÓJKA BEZ STERNIKA KOBIET, CZWÓRKA BEZ STERNIKA MĘŻCZYZN, JEDYNKA MĘŻCZYZN, JEDYNKA KOBIET na żywo
*(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HDsport.tvp.pl

14:00 
Piłka Wodna Mężczyzn – grupa A: WĘGRY – JAPONIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

14:00
 Łucznictwo – 1/8 finału: MĘŻCZYŹNI INDYWIDUALNIE na żywo
sport.tvp.pl

14:00
Strzelectwo – eliminacje: KARABIN 50M LEŻĄC MĘŻCZYZN, SKEET KOBIET na żywo
sport.tvp.pl

14:00 
Szermierka – 1/8 Finału: FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO na żywo
sport.tvp.pl

14:30 Lekkoatletyka: SESJA PORANNAELIMINACJE na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

14:25
Piłka Ręczna Kobiet – Grupa A: ANGOLA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl

14:25 
Siatkówka Kobiet – faza grupowa: SERBIA – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

15:00 Hokej na Trawie Kobiet – grupa A: KOREA POŁUDNIOWA – CHINY na żywo
sport.tvp.pl

15:00 
Tenis Stołowy – 1 runda: TURNIEJ DRUŻYNOWY KOBIET na żywo
*(fragmenty w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

15:00 
Judo – kat. +78 kg kobiet i kat. +100 kg mężczyzn: ELIMINACJE na żywo
*(fragmenty w TVP 1 HD)
TVP 1 HDTVP-Sport-HD sport.tvp.pl

15:00 
Jeździectwo: UJEŻDŻENIE – FINAŁ DRUŻYNOWY na żywo
*(od 19:00 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD

15:00 
Podnoszenie Ciężarów – Grupa B: 75 kg KOBIET, 85 kg MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

15:20 
Piłka Wodna Mężczyzn – grupa B: CHORWACJA – WŁOCHY na żywo
sport.tvp.pl

15:30 
Szermierka – 1/4 Finału: FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO na żywo
sport.tvp.pl

15:30
Strzelectwo – eliminacje, dzień 1: SKEET MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

16:00
Strzelectwo – Finał: KARABIN 50M LEŻĄC MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
Siatkówka Plażowa – 1/8 finału: TURNIEJ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(od 0:00 na żywo w TVP 1 HD;  od 4:00 na żywo w TVP Sport HD; od 4:15 na żywo w TVP 2 HD)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP 2 HDTVP Sport HD

16:00
Hokej na Trawie Kobiet  – grupa A: NOWA ZELANDIA – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

16:00
Boks mężczyzn: 75 KG – ELIMINACJE, 60 KG – ĆWIERĆFINAŁY, 49 KG – PÓŁFINAŁY na żywo
sport.tvp.pl

16:00
Boks kobiet: 51 KG – ELIMINACJE, 60 KG – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl

16:25
Piłka Ręczna Kobiet –  Grupa B: SZWECJA – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

16:30
 Siatkówka Kobiet – faza grupowa: KOREA POŁUDNIOWA – KAMERUN na żywo
sport.tvp.pl

16:40 
Piłka Wodna Mężczyzn – grupa B: STANY ZJEDNOCZONE – CZARNOGÓRA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

17:00
 Szermierka – pojedynki o miejsca 5-8: FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO na żywo
sport.tvp.pl

17:00
Tenis: PÓŁFINAŁY SINGIEL MĘŻCZYZN, MECZ O 3. MIEJSCE I FINAŁ DEBEL MĘŻCZYZN, ĆWIERĆFINAŁY MIKST na żywo
*(fragmenty w TVP Sport)
TVP Sport HD sport.tvp.pl

17:10 
Koszykówka Kobiet – Grupa B: SERBIA – CHINY na żywo
sport.tvp.pl

17:15 
Strzelectwo – eliminacje, etap 1: PISTOLET SZYBKOSTRZELNY 25M MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

17:30
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa B: INDIE – KANADA na żywo
sport.tvp.pl

17:55
 Piłka Nożna Kobiet – 1/4 finału: 1G – 3E/F na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Pływanie – eliminacje: 50 M STYLEM DOWOLNYM KOBIET, 1500 M STYLEM DOWOLNYM MĘŻCZYZN, 4×100 STYLEM ZMIENNYM KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(do 19:15 w TVP 1, fragmenty w TVP 2)
sport.tvp.plTVP 1 HDTVP 2 HD

18:00 
Żeglarstwo – 4. dzień: RS:X MĘŻCZYZN I KOBIET, LASER MĘŻCZYZN I LASER RADIAL KOBIET na żywo
*
(fragmenty w TVP2)
TVP 2 HD sport.tvp.pl


18:00 
Żeglarstwo – 3. dzień: 470 MĘŻCZYZN I KOBIET na żywo
sport.tvp.pl

18:00 
Żeglarstwo – 1. dzień: 49er MĘŻCZYZN I  49er FX KOBIET na żywo
sport.tvp.pl

18:15
 Szermierka – 1/2 Finału: FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO na żywo
sport.tvp.pl

18:30
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa B: NIEMCY – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

19:00
Gimnastyka – trampolina: FINAŁ KOBIETna żywo
sport.tvp.pl

19:30
Lekkoatletyka – finał: CHÓD NA 20KM MĘŻCZYZN na żywo
TVP 2 HD sport.tvp.pl

19:35
Piłka Ręczna Kobiet –  Grupa A: RUMUNIA – HISZPANIA na żywo
sport.tvp.pl

19:55 
Siatkówka Kobiet – faza grupowa: WŁOCHY – PORTORYKO na żywo
sport.tvp.pl

20:00
Strzelectwo – finał: SKEET KOBIET na żywo
sport.tvp.pl


20:00
Łucznictwo – 1/4 finału: MĘŻCZYŹNI INDYWIDUALNIE na żywo
sport.tvp.pl

20:25 Koszykówka Kobiet – Grupa B: KANADA – USA na żywo
sport.tvp.pl

20:30
Skoki do Wody – eliminacje: SKOKI KOBIET – TRAMPOLINA 3M na żywo
sport.tvp.pl

20:30 Podnoszenie Cieżarów – finał: 75 kg KOBIET na żywo
*
(od 21:30 w TVP Sport)
sport.tvp.plTVP-Sport-HD

20:30
Badminton – eliminacje: GRA MIESZANA, GRA PODWÓJNA KOBIET I MĘŻCZYZN, GRA POJEDYNCZA KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
sport.tvp.pl

20:30 Judo – kat. +78 kg kobiet i kat. +100 kg mężczyzn: 1/2 FINAŁU, REPASAŻE na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

20:55
Piłka Nożna Kobiet – 1/4 finału: 2E – 2F na żywo
sport.tvp.pl

20:55 
Łucznictwo – 1/2 finału: MĘŻCZYŹNI INDYWIDUALNIE na żywo
sport.tvp.pl

21:00
Kolarstwo Torowe: SPRINT MĘŻCZYZN, SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET, WYŚCIG NA DOCHODZENIE MĘŻCZYZN na żywo
*(od 22:25 w TVP1)
sport.tvp.plTVP 1 HD TVP 2 HD

21:27 
Łucznictwo – mecz o 3 miejsce: MĘŻCZYŹNI INDYWIDUALNIE na żywo
sport.tvp.pl

21:35
Piłka Ręczna Kobiet –  Grupa A: CZARNOGÓRA – NORWEGIA na żywo
sport.tvp.pl

21:40 
Judo – kat. +78 kg kobiet i kat. +100 kg mężczyzn: WALKI O 3 MIEJSCE na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

21:43
 Łucznictwo – Finał: MĘŻCZYŹNI INDYWIDUALNIE na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
Szermierka – pojedynek o miejsce 3: FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
Siatkówka Kobiet – faza grupowa: USA – CHINY na żywo
sport.tvp.pl

22:00
Boks mężczyzn: 75 KG – ELIMINACJE, 60 KG – ĆWIERĆFINAŁY na żywo
sport.tvp.pl

22:00
 
Boks kobiet: 51 KG – ELIMINACJE, 60 KG – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl

22:00
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa A: WIELKA BRYTANIA – HISZPANIA na żywo
sport.tvp.pl

22:20 
Judo – kat. +78 kg kobiet i kat. +100 kg mężczyzn: FINAŁY na żywo
TVP 2 HDsport.tvp.pl

22:40 Koszykówka Kobiet – Grupa B: HISZPANIA – SENEGAL na żywo
sport.tvp.pl

23:00
Hokej na Trawie Mężczyzn – grupa A: BELGIA – NOWA ZELANDIA na żywo
sport.tvp.pl

23:30 
Szermierka – finał: FLORET MĘŻCZYZN DRUŻYNOWO na żywo
sport.tvp.plTVP Sport HD

23:55 Piłka Nożna Kobiet – 1/4 finału: 1F – 2G na żywo
sport.tvp.pl
pasek2

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam