Puchar Świata w snowboardzie na antenie Eurosportu 1

Sezon zimowy powoli nabiera tempa. Na antenie Eurosportu mogliśmy już śledzić inauguracje zmagań narciarzy alpejskich. Teraz pora na kolejną dyscyplinę. Mowa oczywiście o snowboardzie. Nie będzie to jednak pierwszy start w sezonie 2019/2020. Inauguracja cyklu miała miejsce 23 sierpnia w […]

Sezon zimowy powoli nabiera tempa. Na antenie Eurosportu mogliśmy już śledzić inauguracje zmagań narciarzy alpejskich. Teraz pora na kolejną dyscyplinę.

Mowa oczywiście o snowboardzie. Nie będzie to jednak pierwszy start w sezonie 2019/2020. Inauguracja cyklu miała miejsce 23 sierpnia w Nowej Zelandii. Wówczas w rywalizacji pań najlepsza okazała się Enni Rukajarvi. Oprócz Finki na podium znalazły się także Katie Ormerod oraz Silje Norendal. W męskich zawodach triumfował Amerykanin Chris Corning, który wyprzedził swojego rodaka Redmonda Gerarda i Fina Kalle Jarvilehto.

Sezon zainaugurowany został zawodami w Big Air i podobnie będzie także we włoskiej Modenie. To właśnie tam odbędzie się druga odsłona sezonu 2019/2020. Przed zawodniczkami i zawodnikami długa zima. Ostatnie zmagania odbędą się 21 marca Szpindlerowym Młynie. Transmisja zawodów z Modeny będzie obecna na antenie Eurosportu 1.

SOBOTA  – 2 LISTOPADA 2019

18:20 Puchar Świata, Modena, Włochy: BIG AIR na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About Michał Winiarczyk