Rusza Liga Siatkówki Kobiet. 1. kolejka w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Już w piątek o godzinie 18:00 zostanie zainaugurowany kolejny sezon Ligi Siatkówki Kobiet. W tym roku układ sił powinien być podobny, jak w zeszłych rozgrywkach. Znów faworytem jest Chemik Police, którym szyki postara się pokrzyżować GROT Budowlani Łódź.  I na […]

Już w piątek o godzinie 18:00 zostanie zainaugurowany kolejny sezon Ligi Siatkówki Kobiet. W tym roku układ sił powinien być podobny, jak w zeszłych rozgrywkach. Znów faworytem jest Chemik Police, którym szyki postara się pokrzyżować GROT Budowlani Łódź. 

I na razie wychodzi do Łodziankom nieźle. W meczu o Superpuchar Polski to one okazały się lepsze, wygrywając niespodziewanie po tie-breaku 3:2. Budowlane pokazały przede wszystkim olbrzymie serce do walki oraz hart ducha, dzięki czemu w rzadko spotykany sposób wyrwały faworyzowanym rywalkom trofeum. Łodzianki dobrze spisały się również w 2. rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów, pewnie wygrywając w dwumeczu z węgierskim Bekescsabai. Na inaugurację Ligi Siatkówki Kobiet zmierzą się na wyjeździe z ENEA PTPS Piła. Będą oczywiście faworytkami, ale muszą zagrać skupione już od samego początku, albowiem każde zawahanie, każda chwila rozprężenia może kosztować ich stratę punktów już w pierwszym spotkaniu.

Wydaje się, iż łatwiejsze zadanie czeka Chemik Police. Mistrzynie Polski w poniedziałek zmierzą się u siebie z DPD Legionowią Legionowo i teoretycznie powinny odnieść pewne zwycięstwo.

PIĄTEK – 2 LISTOPADA 2018

18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: ENEA PTPS PIŁA – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 5 LISTOPADA 2018

18:00 Liga Siatkówki Kobiet – 1. kolejka: CHEMIK POLICE – DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Jakub Zegarowski