Sport w TV: niedziela – 10 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Lahti 00:35 Magazyn BUNDESLIGA+  10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:55 La Liga Santander – 23. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Lahti


00:35 Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD

10:30
 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

11:00 
Magazyn PIŁKA Z GÓRY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz

11:55 
La Liga Santander – 23. kolejka: CD LEGANÉS – REAL BETIS BALOMPIÉ na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

12:25 
Serie A – 23. kolejka: BOLOGNA FC – GENOA CFC na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

13:25
2. Bundesliga – 21. kolejka: SV DARMSTADT 98 – FC HEIDENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

14:25 
Premier League – 26. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – LEICESTER CITY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

14:30 
Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 
Serie A – 23. kolejka: UC SAMPDORIA – FC CROTONE na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55 
Serie A – 23. kolejka: ATALANTA BC – SPAL 2013 na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Adam Westfal

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 21. kolejka: ARKA GDYNIA – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Gdyni)

15:25 
Bundesliga – 21. kolejka: WERDER BREMA – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Sebastian Chabiniak

16:40
 Eredivisie – 21. kolejka: FC UTRECHT – PSV EINDHOVEN na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

16:55 
Premier League – 26. kolejka: MANCHESTER CITY – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

16:55 
1.Liga – 20. kolejka: AC SPARTA PRAGA – BOHEMIANS PRAGA 1905 na żywo
*(o 00:00  w Polsat Sport Extra HD)
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

17:00
 Serie A – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:40
 LOTTO Ekstraklasa – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Michał Wodziński

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 21. kolejka: WISŁA PŁOCK – LEGIA WARSZAWA na żywo

Komentarz: Rafał Dębiński – Tomasz Wieszczycki (z Płocka)

17:55 
Bundesliga – 21. kolejka: FORTUNA DUSSELDORF – VFB STUTTGART na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Ćwiąkała

17:55
 Serie A – 23. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – JUVENTUS FC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Filip Kapica

18:25
La Liga Santander – 23. kolejka: SEVILLA FC – SD EIBAR na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

20:00 
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo

Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Rafał Wisłocki, Bogusław Leśniodorski, Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski, Sławomir Stempniewski

20:00 
La Liga Santander – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

20:25 
Serie A – 23. kolejka: AC MILAN – CAGLIARI CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

20:40 
La Liga Santander – 23. kolejka: ATHLETIC CLUB – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak

21:30 
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski – Kazimierz Węgrzyn, Kamil Kosowski, Sławomir Stempniewski

22:45
La Liga Santander – 23. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn SPORT+ 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Edward Durda, Leszek Orłowski, Cezary Olbrych


08:40 Visma Ski Classic – Jizerska 50, Bedrichov, Czechy: 50 KM STYLEM KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Jarosław Idzi

13:25 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SPRINT DRUŻYNOWY KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
*(od 13:25 do 14:00 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi


03:00 Gala Boksu, Indio, USA: ALBERTO MACHADO – ANDREW CANCIO na żywo
Ipla


02:00 PGA European Tour – ISPS Handa Vic Open, Geelong, Australia: FINAŁ na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: FINAŁ na żywo


14:30 
Wyścig dookoła Walencji, Hiszpania: ETAP 5 na żywo
Eurosport 1 HDIpla


11:30 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: SKOKI na żywo
Ipla

15:05 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: BIEG na żywo
*(o 18:00  w Eurosport 1 HD)
Eurosport 1 HD
Ipla


02:30 NBA: HOUSTON ROCKETS – OKLAHOMA CITY THUNDER na żywo

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk

11:00 
Tahincioglu Basketball Super League – 18. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE na żywo

Komentarz: Gabriel Rogaczewski

11:52 
Lega A – 19. kolejka: SIDIGAS AVELLINO – GERMANI BRESCIA BASKET na żywo


12:30 
Energa Basket Liga – 19. kolejka: KING SZCZECIN – LEGIA WARSZAWA na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

15:30
 Tahincioglu Basketball Super League – 18. kolejka: TOFAŞ – AFYON BELEDIYESPOR na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

16:52 
Lega A – 19. kolejka: FIAT TORINO – BANCO di SARDEGNA SASSARI na żywo


17:00
 VTB United League – 15. kolejka: STELMET ZIELONA GÓRA – AVTODOR SARATOV na żywo
Ipla

17:22 Lega A – 19. kolejka: ALMA TRIESTE – OPENJOBMETIS VARESE na żywo


18:07
Lega A – 19. kolejka: AX ARMANI EXCHANGE MILANO – VL PESARO na żywo


18:57
Lega A – 19. kolejka: UMANA REYER VENEZIA – DOLOMITI ENERGIA TRENTINO na żywo


19:30
Liga ACB – 20. kolejka: REAL MADRYT – KIROLBET BASKONIA na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

20:37
Lega A – 19. kolejka: HAPPY CASA BRINDISI – ORIORA PISTOIA na żywo


21:30 
NBA: PHILADELPHIA 76ERS – LOS ANGELES LAKERS na żywo

Komentarz: Edward Durda – Kamil Chanas

21:45 
easyCredit BBL – 20. kolejka: TELEKOM BASKETS BONN – ALBA BERLIN 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


00:05 
Mistrzostwa 4 Kontynentów, Anaheim, USA: SOLIŚCI, PROGRAM DOWOLNY na żywo
*(23:00  w Eurosport 2 HD)
Ipla

19:00 
Mistrzostwa 4 Kontynentów, Anaheim, USA: PARY, PROGRAM DOWOLNY 
Ipla


22:00
Mistrzostwa 4 Kontynentów, Anaheim, USA: GALA na żywo


14:30 Mistrzostwa Świata na dystansach, Inzell, Niemcy: DZIEŃ 4 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Bogusław Solecki


12:15 Mistrzostwa Świata, Are, Szwecja: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla


14:55 EHF Liga Mistrzyń – grupa 1: METZ HANDBALL – KOEBENHAVN HANDBOLD na żywo

Komentarz: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński


12:45 PGNiG Superliga – 17. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Gdyni)
Reporter: Bartek Ignacik

12:55 
PGNiG Superliga – 17. kolejka: ARKA GDYNIA – SANDRA SPA POGOŃ SZCZECIN na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Gdyni)

13:30
DKB Handball Bundesliga – 20. kolejka: HC ERLANGEN – TSV GWD MINDEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

16:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: MOTOR ZAPOROŻE – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

Komentarz: Szymon Ratajczak – Grzegorz Tkaczyk

16:55 
EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – MOL-PICK SZEGED na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula


13:50
Pro D2 – 20. kolejka: AURILLAC RUGBY – BEZIERS na żywo


15:55 
Puchar Sześciu Narodów: ANGLIA – FRANCJA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy


09:00 Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: I PRZEJAZD JEDYNEK KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDIpla

10:30 
Puchar Świata, Oberhof, Niemcy: II PRZEJAZD JEDYNEK KOBIET na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


14:00 Puchar Świata, Turyn, Włochy: DZIEŃ 2 na żywo
*(od 14:00 do 14:30 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Piotr Dębowski


20:30 Liga Siatkówki Kobiet – 18. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – ENERGA MKS KALISZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


14:45 
PlusLiga – 19. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla


17:30 
PlusLiga – 19. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – TREFL GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00 
Coppa Italia A1 – Finał: ??? – ??? na żywo
Ipla


16:00 Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
sport.tvp.plIpla

16:15 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Eurosport 1: Marek Rudziński, Igor Błachut
Komentarz w TVP
: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny

18:15 
Puchar Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla


13:55 
World Grand Prix, Cheltenham, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Ipla

19:55 
World Grand Prix, Cheltenham, Wielka Brytania: FINAŁ na żywo
Eurosport 1 HD
Ipla


03:00 Mistrzostwa Świata, Park City, USA: JAZDA PO MULDACH PODWÓJNYCH na żywo
Ipla

09:50 Puchar Świata, Feldberg, Niemcy: SNOWCROSS na żywo
Ipla

23:30 
Mistrzostwa Świata, Park City, USA: SLOPESTYLE 
Ipla


10:15 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2018 


04:00 UFC 234: ROBERT WHITTAKER – KELVIN GASTELUM na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


16:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

inne
12:00 Magazyn ATLECI 
Polsat Sport HDIpla

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:45 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam