Sport w TV: niedziela – 11 grudnia 2016

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. HIT DNIA Skoki narciarskie: PUCHAR ŚWIATA W LILLEHAMMER 01:00 Eredivisie – 16. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

HIT DNIA Skoki narciarskie: PUCHAR ŚWIATA W LILLEHAMMER

piłka nożna
01:00 Eredivisie – 16. kolejka: PSV EINDHOVEN – GO AHEAD EAGLES premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Cezary Kowalski

02:00
Major League Soccer – Finał: TORONTO FC – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerEurosport DE

07:50 Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/4 Finału: JEONBUK HYUNDAI MOTORS FC – CLUB AMÉRICA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 2
Komentarz w TVP: Szymon Borczuch

11:00 
Magazyn: CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Studio: Roman Kołtoń – Wojciech Kowalczyk

11:00
 TFF 1.Lig – 14. kolejka: ALTINORDU – MANISASPOR na żywo
TRT Avaz

11:00
 
TFF 1.Lig – 14. kolejka: SAMSUNSPOR – ESKISEHIRSPOR na żywo
TRT 3 Spor

11:20
Klubowe Mistrzostwa Świata – 1/4 Finału: MAMELODI SUNDOWNS – KASHIMA ANTLERS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 2
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski

11:55 
La Liga Santander – 15. kolejka: SD EIBAR – CD ALAVES na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Maciej Kruk

12:50 
Pari-Match League – 18. kolejka: KARPATY LWÓW – ZIRKA na żywo
2+2

12:55 Premier League – 15. kolejka: CHELSEA FC – WEST BROMWICH ALBION na żywo
CANAL+ Sport HDIdman TV
Komentarz w Canal+ Sport HD: Krzysztof Marciniak – Rafał Nahorny

12:55
Serie A – 16. kolejka: CALGIARI CALCIO – SSC NAPOLI na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Piotr Dumanowski – Radosław Majdan

12:55
Sky BET Championship – 20. kolejka: DERBY COUNT – NOTTINGHAM FORREST na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

12:55
Bundesliga Kobiet – 10. kolejka: BAYERN MONACHIUM – TURBINE POCZDAM na żywo
Sport 1 Germany

13:30
2.Bundesliga – 16. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIG – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Eurosport Player

13:30
2.Bundesliga – 16. kolejka: SPVGG GREUTHER FURTH – FC ST. PAULI na żywo
Eurosport Player

13:30
2
.Bundesliga – 16. kolejka: SV SANDHAUSEN – FC WURZBURGER KICKERS na żywo
Eurosport Player

14:00
3. Liga – 18. kolejka: FSV MAINZ 05 II – SPORTFREUNDE LOTTE na żywo
MDR

14:25
Jupiler League – 14. kolejka: RSC ANDERLECHT – CLUB BRUGGE na żywo
JedenaścieNTV Spor
Komentarz w Eleven HD: Sebastian Chabiniak

14:25 
Eredivisie – 16. kolejka: AZ ALKMAAR – FEYENOORD na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

14:55
Serie A – 16. kolejka: TORINO FC – JUVENTUS FC na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

14:55
Ligue 1 – 17. kolejka: OLYMPIQUE LYON – STADE RENNES FC na żywo
Eleven Extra
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

15:10 Premier League – 15. kolejka: MANCHESTER UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo
CANAL+ HDIdman TV
Komentarz w Canal+ HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

15:10 
Premier League – 15. kolejka: SOUTHAMPTON FC – MIDDLESBROUGH FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Rafał Nahorny

15:10
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Cezary Olbrycht,
Bartosz Ignacik, Mariusz Wróblewski

15:15
Bundesliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25 
Bundesliga – 14. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FSV MAINZ 05 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

15:25
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: LECH POZNAŃ – KORONA KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Cezary Olbrycht, Bartosz Ignacik, Mariusz Wróblewski

16:20 
La Liga Santander – 15. kolejka: CELTA VIGO – SEVILLA FC na żywo
Jedenaście
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:25
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – FC RED BULL SALZBURG na żywo
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

16:30 
TFF 1.Lig – 14. kolejka: YENI MALATYASPOR – BANDIRMASPOna żywo
TRT 3 Spor

16:30 
TFF 1.Lig – 14. kolejka: DENIZLISPOR – UMRANIYESPOR na żywo
TRT Avaz

16:40
Eredivisie – 16. kolejka: TWENTE – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport NewsIpla
Komentarz: Szymon Rojek

16:55
Ligue 1 – 17. kolejka: AS SAINT-ETIENNE – EA GUINGAMP na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Marcin Grzywacz – Mateusz Majak

17:00
Primeira Liga – 13. kolejka: FEIRENSE – FC PORTO na żywo
RTP InternationalRTP Africa

17:25 
Premier League – 15. kolejka: LIVERPOOL FC – WEST HAM UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:25 
Bundesliga – 14. kolejka: FC SCHALKE 04 – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ HD
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Daria Kabała-M
alarz, Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński

17:55
LOTTO Ekstraklasa – 19. kolejka: PIAST GLIWICE – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Bartosz Gleń – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Żelisław Żyżyński, Michał Wodziński

18:25
La Liga Santander – 15. kolejka: RCD ESPANYOL – SPORTING GIJON na żywo
Jedenaście
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

19:30
Bundesliga: SKRÓTY SPOTKAŃ premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

20:00
Magazyn LIGA+ EXTRA na żywo
CANAL+ HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Sebastian Mila, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Krzyszt
of Przytuła

20:25
La Liga Santander – 15. kolejka: REAL BETIS – ATHLETIC CLUB na żywo
Eleven ExtraIdman TV
Komentarz w Eleven Extra HD: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

20:40
Serie A – 16. kolejka: INTER MEDIOLAN – GENOA CFC na żywo
Eleven
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

20:40
 
Ligue 1 – 17. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – OGC NICE na żywo
Eleven Sports
Komentarz: Mateusz Święcicki – Mateusz Majak

21:30
Magazyn LIGA+ EXTRA DOGRYWKA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Sebastian Mila, Maciej Murawski, Sławomir Stempniewski
Studio analiz: Rafał Dębiński – Krzyszt
of Przytuła

22:00
Tipico Bundesliga – 19. kolejka: SKN ST. POLTEN – AUSTRIA WIEDEŃ premiera.200
Sportklub
Komentarz: Tomasz Zieliński

22:20
Magazyn SPORTpremiera.200
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki, Piotr Domagała

biathlon
11:15 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: SZTAFETA MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIplaZDF HDČT Sport
14:20 Puchar Świata, Pokljuka, Słowenia: SZTAFETA KOBIET na żywo
Eurosport PlayerPolsat Sport Extra HDIplaZDF HDČT Sport

biegi narciarskie
14:30 Puchar Świata, Davos, Szwajcaria: BIEG SPRINTERSKI TECHNIKĄ DOWOLNĄ na żywo
Eurosport Player

boks
03:00 Gala boksu zawodowego, Omaha, USA: TERRENCE CRAWFORD – JOHN MOLINA JR na żywo
Polsat Sport HDIpla

04:00
Gala boksu zawodowego, Los Angeles, USA: JESUS ANDRES CUELLAR – ABNER MARES na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa

hokej na lodzie
16:30 DEL – 27. kolejka: GRIZZLYS WOLFSBURG – EHC RED BULL MUNCHEN na żywo
Sport 1 Germany

jeździectwo
21:00 FEI World Cup, La Coruna, Hiszpania: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:30
Rolex Grand Slam, Genewa, Szwajcaria: ZAWODY premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player

koszykówka kobiet
13:30 KBSL – 7. kolejka: BESIKTAS – MERSIN BK na żywo
TRT 3 Spor

koszykówka mężczyzn
02:00 NBA: CHICAGO BULLS – MIAMI HEAT na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman

11:00
Super Ligi – 10. kolejka: FENERBAHCE – BANVIT na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

12:30 
Tauron Basket Liga – 10. kolejka: ANWIL WŁOCŁAWEK – PGE TURÓW ZGORZELEC na żywo
Polsat Sport HD Ipla

16:00
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

17:00
Super Ligi – 10. kolejka: ANADOLU EFES – PINAR KARSIYAKA na żywo
NTV Spor

18:25
Liga ACB – 12. kolejka: BILBAO BASKET – REAL MADRYT na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

20:40
Lega A – 11. kolejka: VARESE – REGGIANA na żywo
Rai sport 1Rai sport 2

kolarstwo torowe
17:30 Six-Day Race, Amsterdam, Holandia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

lekkoatletyka
14:30 Mistrzostwa Europy w Biegach Przełajowych, Chia, Włochy: ZAWODY na żywo
Rai sport 1Rai sport 2BBC Two HD

łyżwiarstwo figurowe
13:40 Puchar Świata – Final Grand Prix:  PROGRAM DOWOLNY SOLISTEK premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz: Piotr Sobczyński

14:00 
Puchar Świata – Final Grand Prix:  POKAZY MISTRZÓW na żywo
Eurosport Playersport.tvp.plFrance 3

22:40 
Puchar Świata – Final Grand Prix:  PROGRAM DOWOLNY SOLISTÓW premiera.200
TVP Sport HD
Komentarz: Piotr Sobczyński

łyżwiarstwo szybkie
14:40 Puchar Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 3 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki

narciarstwo alpejskie
09:15 
Puchar Świata,Val d’Isère, Francja – slalom mężczyzn: I PRZEJAZD na żywo
*
(o 10:15 premiera.200 w ZDF HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HDRai sport 1

10:30 Puchar Świata, Sestrieres, Włochy – slalom kobiet: I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HDRai sport 1

12:30 Puchar Świata,Val d’Isère, Francja – slalom mężczyzn: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HDRai sport 1


13:30 Puchar Świata,Sestrieres, Włochy – slalom kobiet: II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HDRai sport 1

piłka ręczna kobiet
16:05 Mistrzostwa Europy – grupa 2: CZECHY – ROSJA na żywo
sport.tvp.pl

18:20 Mistrzostwa Europy – grupa 2: WĘGRY – RUMUNIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

20:35 
Mistrzostwa Europy – grupa 2: DANIA – NORWEGIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

piłka ręczna mężczyzn
14:55 Handball Bundesliga – 15. kolejka: THW KIEL – SC MAGDEBURG premiera.200
*(o 20:30 premiera.200 w Sportklub)
Sport 1 GermanySportklub

18:15 PGNiG Superliga: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport 2 HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Mielca)
Reporter: Piotr Bugajny

18:25 
PGNiG Superliga – 15. kolejka: SPR STAL MIELEC – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Karpiński – Tomasz Rosiński (z Mielca)
Reporter: Piotr Bugajny

pływanie
00:25 Mistrzostwa Świata, Windsor, Kanada: DZIEŃ 5 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plRai sport 1
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz

rugby
14:15 Pro D2 – 14. kolejka: AS BEZIERS HERAULT – BIARRITZ OLYMPQIUE  na żywo
Eurosport Player

16:15 European Rugby Champions Cup – grupa 3: RC TOULON – SCARLETS na żywo
Polsat Sport Extra HD IplaFrance 2 HD

20:00 European Rugby Champions Cup – grupa 2: WASPS RFC – CONNACHT RUGBY  premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla

saneczkarstwo
08:30 Puchar Świata, Whistler, Kanada: ZAWODY premiera.200
*(o 10:45 premiera.200 w ZDF HD)
Eurosport 1 HDEurosport PlayerZDF HD

short-track
09:55 Puchar Świata, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Bogusław Solecki

siatkówka kobiet
10:30 Vestel Venus Sultan League – 9. kolejka: NILUFER BLD. – ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ na żywo
NTV Spor

14:45 Orlenliga – 9. kolejka: CHEMIK POLICE – BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo
Polsat Sport HDIpla

siatkówka mężczyzn
17:50 Serie A1 – 14. kolejka: VIBO VALENTIA – DIATEC TRENTINO na żywo
Rai sport 1Rai sport 2

skoki narciarskie
14:45 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo
TVP 1 HD

Studio: Maciej Jabłoński – Apoloniusz Tajner, Rafał Kot

14:50 Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KONKURS KOBIET premiera.200
ZDF HD

15:00 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerTVP 1 HDZDF HD
Komentarz w TVP: Marek Rudziński, Sebastian Szczęsny (z Lillehammer)

sporty ekstremalne
08:30 Magazyn WOLRD OF FREESPORTS 2016 premiera.200
Sportklub

sporty walki
04:00 UFC 106, Toronto, Kanada: MAX HOLLOWAY – ANTHONY PETTIS na żywo
Extreme Sport Channel


22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub

żeglarstwo
02:30 Sailing World Cup: DZIEŃ 2 na żywo
Sportklub

16:15 
Vendee Globe 2016: PODSUMOWANIE TYGODNIA premiera.200
Sportklub

inne
23:15 Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HD

23:30 
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Bartłomiej Rój / Piotr Barwaśny