Sport w TV: niedziela – 20 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA LaLiga Santander – 14. kolejka: SD EIBAR – REAL MADRYT CF 10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING  Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Michał […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA LaLiga Santander – 14. kolejka: SD EIBAR – REAL MADRYT CF


10:00 Magazyn WYSOKI PRESSING 
CANAL+ Sport HD
Studio: Daria Kabała-Malarz – Piotr Żelazny, Michał Zawacki, Andrzej Twarowski, Andrzej Janisz

11:00 Magazyn CAFE FUTBOL 
*(o 12:20 dogrywka na polsatsport.pl i ipla.tv)
Polsat Sport HD
Studio: Przemysław Iwańczyk – Michał Libich, Roman Kołtoń, Cezary Kowalski, Tomasz Hajto

11:30 Magazyn LA LIGA+ 
CANAL+ Sport HD

12:15 Eredivisie – 13. kolejka: SBV VITESSE – FEYENOORD 
Ipla

12:25 Serie A – 13. kolejka: TORINO FC – BOLOGNA FC 
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

12:55 Premier League – 14. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – SHEFFIELD UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

13:55 LaLiga Santander – 14. kolejka: CELTA VIGO – CD ALAVES

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

14:25 Eredivisie – 13. kolejka: ADO DEN HAAG – AFC AJAX 
Ipla

14:30 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: WSTĘP DO MECZU 


14:55 PKO Ekstraklasa – 14. kolejka: PIAST GLIWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 

Komentarz w Canal+: Robert Skrzyński – Marcin Baszczyński (z Glwic)
Komentarz w Radio Gol 1: Patryk Banaszkiewicz

14:55 Serie A – 13 kolejka: US SASSUOLO CALCIO – AC MILAN 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

14:55 Serie A – 13. kolejka: INTER MEDIOLAN – SPEZIA CALCIO 
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Mikołaj Kruk

14:55 Serie A – 13. kolejka: CAGLIARI CALCIO – UDINESE CALCIO 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga – 13. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

15:10 Premier League – 14. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – LEICESTER CITY FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki

15:25 Bundesliga – 11. kolejka: SC FREIBURG – HERTHA BSC 
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

15:55 1. liga – 13. kolejka: 1. FC SLOVACKO – FC VIKTORIA PILZNO 
Ipla

16:10 LaLiga Santander – 14. kolejka: GRANADA CF – REAL BETIS BALOMPIE 

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

16:40 Eredivisie – 12. kolejka: PSV EINDHOVEN – FC UTRECHT 
Ipla

17:00 Magazyn LIGA+ EXTRA 
*(również o 19:30)

Studio: Krzysztof Marciniak, Bartosz Gleń – Sławomir Stempniewski

17:25 PKO BP Ekstraklasa – 14. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ZABRZE 

Komentarz w Canal+: Adam Marchliński – Michał Żewłakow (z Białegostoku)
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Aleksandrowicz (z Białegostoku)

17:25 Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – LEEDS UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Kamil Kosowski

17:30 Serie A – 13. kolejka: STUDIO 
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Antoni Partum, Dominik Mucha

17:55 Bundesliga – 13. kolejka: VFL WOLFSBURG – VFB STUTTGART


17:55 Serie A – 13. kolejka: ATALANTA BC – AS ROMA 
Ipla
Komentarz w Eleven: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza

18:25 Liga NOS – 10. kolejka: GIL VICENTE – SL BENFICA 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:25 LaLiga Santander – 14. kolejka: CADIZ CF – GETAFE CF 
Ipla
Komentarz: Sebastian Chabiniak – Łukasz Wiśniowski

18:25 1. liga – 13. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – BOHEMIANS PRAGA 1905 
Ipla

20:00 Serie A – 13. kolejka: STUDIO 
*(również o 22:45)
Ipla
Studio: Mateusz Majak – Mikołaj Kruk, Piotr Czachowski

20:10 Premier League – 14. kolejka: WEST BROMWICH ALBION FC – ASTON VILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

20:40 Serie A – 13. kolejka: SS LAZIO – SSC NAPOLI 
Ipla
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński
Komentarz w Radio Gol 3: Wojciech Anyszek – Piotr Szymczuk

20:55 LaLiga Santander – 14. kolejka: SD EIBAR – REAL MADRYT CF 

Komentarz w Canal+ Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski

20:55 Ligue 1 – 16. kolejka: LILLE OSC – PARIS SAINT-GERMAIN 
Ipla
Komentarz w Canal+: Rafał Dębiński – Marek Jóźwiak
Komentarz w Eleven Sports 2: Marcin Grzywacz – Kuba Ostrowski

20:55 Liga NOS – 10. kolejka: FC PORTO – CD NACIONAL 
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Michał Świerżyński

21:00 Magazyn TURBOKOZAK na żywo

Studio: Bartek Ignacik
Gość: Jakub Świerczok

23:00 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 Magazyn SPORT+
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Przemysław Pełka, Piotr Laboga, Edward Durda, Rafał Dębiński


11:50 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG NA ZE STARTU WSPÓLNEGO MĘŻCZYZN 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

14:15 Puchar Świata, Hochfilzen, Austria: BIEG NA ZE STARTU WSPÓLNEGO KOBIET 
Eurosport Player
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras, Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Kirpsza


12:40 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: SPRINTY DRUŻYNOWE STYLEM DOWOLNYM KOBIET I MĘŻCZYZN 
TVP Sport HDEurosport Playersport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w TVP Sport: Jarosław Idzi, Piotr Meissner


10:00 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 1. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak

11:30 Puchar Świata, Innsbruck, Austria: 2. PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN 
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak


03:00 Gala Boksu, Uncasville, USA: EMMANUEL RODRIGUEZ – REYMART GABALLO 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Proksa


12:45 Mistrzostwa Europy kobiet, Mersin, Turcja: FINAŁY NA PRZYRZĄDACH 
*(o 13:45 na TVP Sport HD)

Komentarz: Andrzej Zdzieszyński, Piotr Kulbicki


20:00 PGA Tour – PNC Championship, Orlando, USA: FINAŁ 

Komentarz: Jacek Person


13:40 Puchar Świata, Namur, Belgia: WYŚCIG KOBIET


15:00 Puchar Świata, Namur, Belgia: WYŚCIG MĘŻCZYZN


11:05 Puchar Świata, Ramsau, Austria: KONKURS SKOKÓW 
Eurosport Player
Komentarz: Paweł Ulbrych

15:05 Puchar Świata, Ramsau, Austria: BIEG NA 10 KM 
Eurosport Player


01:05 Basketball Super League – 13. kolejka: TOFAŞ – ANADOLU EFES 

Komentarz: Jakub Ryś

12:00 Liga ACB – 15. kolejka: MONBUS OBRADOIRO – CASADEMONT ZARAGOZA 

Komentarz: Jacek Łączyński

17:30 Energa Basket Liga – 17. kolejka: ARGED BMSLAM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI – ASSECO ARKA GDYNIA 
Ipla

18:00 Basketball Super League – 13. kolejka: OGM ORMANSPOR – HDI SIGORTA AFYON BELEDIYE 

Komentarz: Jakub Lipczik

18:30 Liga ACB – 15. kolejka: BARCA – CLUB JOVENTUT BADALONA 
*(o 20:05  w Sportklub HD)

Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

22:20 Basketball Super League – 13. kolejka: FENERBAHÇE BEKO – FRUTTI EXTRA BURSASPOR 

Komentarz: Piotr Wesołowicz


09:50 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański

10:55 Puchar Świata, Val d’Isere, Francja: SUPERGIGANT KOBIET 

Komentarz: Dariusz Urbanowicz

13:20 Puchar Świata, Alta Badia, Włochy: 2. PRZEJAZD SLALOMU GIGANTA MĘŻCZYZN 

Komentarz: Witold Domański


11:50 
Puchar Świata, Val Thorens, Francja: SKI CROSS 
*(o 20:00  w Eurosport 2 HD, o 23:00  w Polsacie Sport News HD)


15:15 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – mecz o 3. miejsce: CHORWACJA – DANIA na żywo


17:50 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – finał: FRANCJA – NORWEGIA na żywo


13:20 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa B: HC MOTOR – HBC NANTES na żywo


16:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 14. kolejka: FRISCH AUF! GOPPINGEN – MT MELSUNGEN 

Komentarz: Kamil Gapiński


13:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Wielka Brytania: DZIEŃ 6 
*(również o 19:00)


08:20 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 1. ŚLIZG JEDYNEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda

09:55 Puchar Świata, Winterberg, Niemcy: 2. ŚLIZG JEDYNEK MĘŻCZYZN
Eurosport Player
Komentarz: Grzegorz Pajda


14:45 PlusLiga – 18. kolejka: VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 18. kolejka: STAL NYSA – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD
Komentarz: Adrian Brzozowski – Łukasz Kadziewicz

20:30 PlusLiga – 18. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – CERRAD ENEA CZARNI RADOM 
Polsat Sport HD

20:30 SuperLega – 15. kolejka: ITAS TRENTINO – GAS SALES BLUENERGY PIACENZA 


14:30 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KWALIFIKACJE 


15:05 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
*(również o 17:45)

Studio: Michał Korościel – Jakub Pieczatowski, Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk

15:35 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: STUDIO 
*(od 15:50 również w TVP 1 HD, także o 17:45)

Studio: Maciej Jabłoński
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Aleksander Roj

16:00 Puchar Świata, Engelberg, Szwajcaria: KONKURS INDYWIDUALNY 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski – Kamil Wlazło


14:00 World Grand Prix, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(od 14:30 w Eurosport 2 HD, do 17:00)


19:55 World Grand Prix, Milton Keynes, Wielka Brytania: MECZ FINAŁOWY 
*(do 23:00)


01:00 UFC Fight Night, Las Vegas, USA: STEPHEN THOMPSON – GEOFF NEAL 
Polsat Sport HD


19:45 Mistrzostwa Europy online w szachach błyskawicznych, Katowice: DZIEŃ 3 


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:50 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 23:00)
Eurosport Player

20:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianiev

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki