Sport w TV: niedziela – 23 kwietnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga Santander – 33. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA 00:30 (sb/nd) Eredivisie – 32. kolejka: AZ ALKMAAR – FC TWENTE […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga Santander – 33. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA


00:30
(sb/nd) Eredivisie – 32. kolejka: AZ ALKMAAR – FC TWENTE premiera.200
Ipla

Komentarz: Piotr Przybysz

09:10
Premier Liga – 24. kolejka: FK ROSTOV – SPARTAK MOSKWA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

10:30
Liga Mistrzów UEFA – 1/4 finału: REAL MADRYT – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00
Magazyn CAFE FUTBOL na żywo
Polsat Sport HDIpla

Studio: Mateusz Borek – Cezary Kowalski, Roman Kołtoń

11:55
La Liga Santander – 33. kolejka: REAL SOCIEDAD – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

12:00 TFF 1.Lig – 29. kolejka: BOLUSPOR – BANDIRMASPOR na żywo


12:00
TFF 1.Lig – 29. kolejka: UMRANIYESPOR – MERSIN IDMANYURDU na żywo


12:25
Serie A – 33. kolejka: US SASSUOLO – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Radosław Majdan

13:15 1.Liga – 25. kolejka: JABLONEC – PRIBRAM na żywo


13:20
2. Bundesliga – 30. kolejka: EINTRACHT BRAUNSCHWEIG – VFL BOCHUM 1848 na żywo


13:20
2. Bundesliga – 30. kolejka: SV SANDHAUSEN – KARLSRUHER SC na żywo


13:20
2. Bundesliga – 30. kolejka: FC WURZBURGER KICKERS – FC NURNBERG na żywo


14:00
3.Liga – 34. kolejka: FSV ZWICKAU – FORTUNA COLOGNE/ROT WEISS ERFURT – PREUSSEN MUNSTER na żywo
15:00
Regionalliga Nordost – 30. kolejka: LOK LEIPZIG – CARL ZEISS JENA na żywo


14:30
Bundesliga Kobiet – 17. kolejka: FFC FRANKFURT – VFL WOLFSBURG na żywo


14:55
Serie A – 33. kolejka: AC MILAN – EMPOLI FC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

14:55
Serie A – 33. kolejka: UC SAMPDORIA – FC CROTONE na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:00
FA Cup – 1/2 finału: STUDIO na żywo


12:00
TFF 1.Lig – 29. kolejka: ESKISEHIRSPOR – SIVASSPOR na żywo


15:10
Premier League – 34. kolejka: BURNLEY FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz w Canal+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

15:25
 Bundesliga – 30. kolejka: SC FREIBURG – BAYER LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player


15:55
FA Cup – 1/2 finału: ARSENAL FC – MANCHESTER CITY na żywo

Komentarz w Eleven HD: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Londynu)

16:25
Tipico Bundesliga – 30. kolejka: SK RAPID WIEDEŃ – FK AUSTRIA WIEDEŃ na żywo
Sportklub 

Komentarz: Adam Kotleszka

16:40
Eredivisie – 32. kolejka: PSV EINDHOVEN – AFC AJAX na żywo
*(od 23:00 premiera.200 w Polsacie Sport News)
Ipla

Komentarz: Cezary Kowalski

17:25
Premier League – 34. kolejka: LIVERPOOL FC – CRYSTAL PALACE na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

17:25
 Bundesliga – 30. kolejka: FC SCHALKE 04 – RB LIPSK na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player
 

17:55
Jupiler Pro League – 4. kolejka grupy mistrzowskiej: RSC ANDERLECHT – CLUB BRUGGE na żywo

Komentarz w Eleven Sports: Sebastian Chabiniak

18:00
FA Cup – 1/2 finału: STUDIO na żywo


18:30
Peri-Match League – 4. kolejka grupy mistrzowskiej: ZORIA ŁUGAŃSK – CHORNOMORETS ODESSA na żywo


19:30
La Liga Santander – 33. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Gazda

19:40
Major League Soccer – 8. kolejka: NEW YORK CITY FC – ORLANDO CITY SC na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player
  

20:40
La Liga Santander – 33. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA na żywo

Komentarz w Eleven HD: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)

20:40
Serie A – 33. kolejka: JUVENTUS FC – GENOA CFC na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica

21:10
Ligue 1 – 34. kolejka: OLYMPIQUE LYON – AS MONACO na żywo

Komentarz: Dominik Guziak – Mateusz Majak

21:40
Major League Soccer – 8. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – SEATLLE SOUNDERS FC na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player
  

22:30
Premier Liga – 4. kolejka rundy mistrzowskiej: ZORIA ŁUGAŃSK – CZORNOMOREC ODESSA premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE NIEDZIELA na żywo

Studio: Marcin Gazda

23:30
Magazyn SPORT+ premiera.200

Redakcja: Przemysław Pełka, Piotr Laboga


07:00 Grand Prix Gold Series, Chiny: FINAŁ na żywo
Eurosport Player


00:00 (sb/nd) Gala Boksu, Liverpool, Wielka Brytania: MARTIN MURRAY – GABRIEL ROSADO premiera.200
Polsat Sport HDIpla


03:00 Gala Boksu, Carson, USA: OSCAR VALDEZ – MIGUEL MARRIAGA na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:30 Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej, Cluj, Rumunia: PRZYRZĄDY INDYWIDUALNIE – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


08:30 PGA European Tour – Shenzen International, Shenzen, Chiny: FINAŁ na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00
PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: FINAŁ na żywo
Ipla


16:45 Mecz Towarzyski: NIEMCY – CZECHY na żywo


19:25 Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: POLSKA – UKRAINA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak


10:00
Mistrzostwa Europy, Warszawa, Polska: DZIEŃ 4 – ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki (z Warszawy)

16:00
Mistrzostwa Europy, Warszawa, Polska: DZIEŃ 4 – FINAŁY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Bogusław Solecki (z Warszawy)


14:00 Tour of Croatia: ETAP 6 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

14:15
Liege-Bastogne-Liege, Belgia: WYŚCIG na żywo
*(od 15:15 w France 2 i CT Sport)
Eurosport 1 HDEurosport Player


11:20
Die BBL – 32. kolejka: EISBAREN BREMERHAVEN – ALBA BERLIN premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

12:15
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
Sportklub

12:30
Polska Liga Koszykówka – 29. kolejka: POLSKI CUKIER TORUŃ – ANWIL WŁOCŁAWEK na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć

12:30
Liga ACB – 30. kolejka: HERBALIFE GRAN CANARIA – MOVISTAR ESTUDIANTES na żywo
Sportklub
Komentarz: Radosław Spiak

18:30 
Türkiye Basketbol Ligi – 27. kolejka: GAZIANTEP BASKETBOL – BASIKTAS SOMO JAPAN premiera.200
Sportklub
Komentarz: Krzysztof Sendecki – Jacek Łączyński

20:30
Liga ACB – 30. kolejka: FC BARCELONA LASSA – UNICAJA MALAGA premiera.200
Sportklub

Komentarz: Radosław Spiak

20:40 Lega A – 28. kolejka: EA7 EMPORIO ARMANI MEDIOLAN – PALLACANESTRO REGGIANA na żywo


21:30
NBA – play-off: OKLAHOMA CITY THUNDER – HOUSTON ROCKETS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Michał Pacuda – Zenon Telman


01:25
Drużynowe Mistrzostwa Świata, Nassau, Bahamy: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Marek Jóźwik – Sebastian Chmara

09:50
Maraton, Londyn, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

10:00
IAAF World Relays, Bahamy: DZIEŃ 1 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player


12:45 PGNiG Superliga – play-off: KS SPR CHROBRY GŁOGÓW  – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Głogowa)
Reporter: Bartosz Ignacik

15:00
PGNiG Superliga – play-off: NMC GÓRNIK ZABRZE  – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Zabrza)
Reporter: Joanna Cedrych

17:25
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: THW KIEL – FC BARCELONA LASSA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz w Canal+ Sport: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk
Komentarz w Eleven Extra: Michał Wszołek – Michał Świrkula

19:15
Velux EHF Liga Mistrzów – 1/4 finału: MOL-PICK SZEGED – PARIS SAINT-GERMAIN HB premiera.200
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Piotr Bugajny – Robert Lis


00:30 (sb/nd) Challenge Cup – 1/2 finału: LA ROCHELLE – GLOUCESTER RUGBY premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla

11:00
Liga Mistrzów – 1/2 finału: MUNSTER RUGBY – SARACENS premiera.200
Ipla
Komentarz: Mariusz Liedel – Andrzej Kopyt

13:30 
Challenge Cup – 1/2 finału: STADE FRANCAIS – BATH RUGBY na żywo
Ipla
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Mariusz Liedel

14:15 Pro D2 – 28. kolejka: MONT DE MARSAN – AURILLAC RUGBY na żywo
Eurosport Player

16:00
Liga Mistrzów – 1/2 finału: ASM CLERMONT AUVERGNE – LEISTER RUGBY na żywo
Ipla


18:00
Liga Mistrzyń CEV – finał: CONEGLIANO – VAKIFBANK ISTANBUŁ na żywo
Ipla
Komentarz w Polsacie Sport News: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

21:00
Liga Mistrzyń CEV – mecz o 3. miejsce: DINAMO MOSKWA – ECZACIBASI STAMBUŁ premiera.200
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz


17:30
Plusliga – mecz o 3. miejsce: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz

20:00
Plusliga – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


20:30
Plusliga – finał: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Kędzierzyna-Koźle)

22:30
Plusliga – finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla


11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo


11:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

17:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

23:00
Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 9 premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player


11:00 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2017 premiera.200
Sportklub

sporty walki
22:00 Magazyn FIGHTING ROOKIES premiera.200
Fightklub


10:00
Magazyn KULISY KORTÓW premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:30
ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo, Monako – finał: ALBERT RAMOS VINOLAS – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Katarzyna Nowak

17:00 FED Cup – 1/2 Finału: CZECHY – USA na żywo


16:40 Moto GP, Grand Prix Ameryk: ROZGRZEWKA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

18:00
Moto 3, Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

19:20 Moto 2, Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak

21:00
Moto GP, Grand Prix Ameryk: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Grzegorz Jędrzejewski – Adam Badziak


20:00
NASCAR, Bristol, Wielka Brytania: WYŚCIG na żywo


14:45 
Nice 1. Liga – 3. kolejka: ORZEŁ ŁÓDŹ – RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Paweł Wójcik (z Łodzi)
Reporter: Tomasz Lorek

18:30
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STUDIO na żywo
Canal+ Sport Online

Studio: Gabriel Waliszko (z Grudziądza)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Karolina Mikołajczyk

18:55
PGE Ekstraliga – 2. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – STAL RZESZÓW na żywo
Canal+ Sport Online

Komentarz: Tomasz Dryła (z Grudziądza)

20:45
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

Studio: Daria Kabała-Malarz – Krzysztof Jabłoński, Leszek Demski

22:15
Czarny charakter: MADE IN CALIFORNIA premiera.200

Redakcja: Gabriel Waliszko

inne
17:15 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

20:05 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWA NIEDZIELA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:30
Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Piotr Barwaśny