Sport w TV: piątek – 12 lutego 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 18:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: HOLSTEIN […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK 

Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski

18:25 2. Bundesliga – 21. kolejka: HOLSTEIN KIEL – WÜRZBURGER KICKERS 
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

18:30 
Magazyn LIGUE 1 PREVIEW 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

19:00 
Magazyn LA LIGA SHOW 

Redakcja: Leszek Orłowski

20:00 PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: SUPER PIĄTEK 
*(również o 22:30)
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Andrzej Juskowiak (z Wrocławia)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Piotr Domagała

20:25 
PKO Ekstraklasa – 17. kolejka: ŚLĄSK WROCŁAW – WISŁA KRAKÓW 
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+: Bartosz Gleń – Radosław Majdan (z Wrocławia)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf (z Wrocławia)

20:25 Bundesliga – 21. kolejka: RB LIPSK – FC AUGSBURG na żywo
Ipla
Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk


20:40 Serie A – 22. kolejka: BOLOGNA FC – BENEVENTO CALCIO 
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Mikołaj Kruk

20:55 LaLiga Santander – 23. kolejka: CELTA VIGO – ELCHE CF na żywo

Komentarz: Tomasz Ćwiąkała – Leszek Orłowski


14:30 Mistrzostwa Świata, Pokljuka, Słowenia: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HD
Komentarz w Eurosporcie 1: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras – Weronika Nowakowska
Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Gułajewski – Mateusz Kirpsza


23:10 Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło – Janusz Pindera, Robert Złotkowski, Fiodor Czerkaszyn


21:00 PGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am, Pebble Beach, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person


20:15 Cavaliada Tour, Poznań: SKOKI PRZEZ PRZESZKODY 

Komentarz: Tomasz Jasina (z Poznania)
Studio: Beata Oryl-Stroińska (z Poznania)
Reporter: Anna Kozińska


13:40 Tour de la Provence, Francja: ETAP 2 na żywo
Eurosport Player


04:00 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – PHILADELPHIA 76ERS 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz

17:45 
Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


18:00 Suzuki Puchar Polski – 1/4 finału: LEGIA WARSZAWA – TREFL SOPOT na żywo


18:25 Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: TD SYSTEMS BASKONIA – CLUB JOVENTUT BADALONA na żywo

Komentarz w nSport+: Artur Kwiatkowski, Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak

20:30 Suzuki Puchar Polski – 1/4 finału: WKS ŚLĄSK WROCŁAW – PGE SPÓJNIA STARGARD na żywo


21:00
LNB Pro A – 11. kolejka: ASVEL LYON-VILLEURBANNE – LIMOGES CSP na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

21:25 Puchar Hiszpanii – 1/4 finału: BARCA – UNICAJA BALONCESTO na żywo
*(o 23:05  w Sportklub HD)

Komentarz w nSport+: Michał Łopaciński, Wojciech Michałowicz
Komentarz w Sportklubie: Radosław Spiak



17:35 Orlen Cup, Łódź: STUDIO na żywo

Studio: Szymon Borczuch (z Łodzi)
Reporter: Kacper Tomczyk

17:40 Orlen Cup, Łódź: MITYNG na żywo

Komentarz: Jarosław Idzi – Sebastian Chmara (z Łodzi)


15:10 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: WYŚCIG DRUŻYNOWY KOBIET na żywo

Komentarz: Marcin Lepa – Konrad Niedźwiedzki

15:30 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: WYŚCIG DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Marcin Lepa – Konrad Niedźwiedzki

16:10 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Marcin Lepa – Konrad Niedźwiedzki

16:55 Mistrzostwa Świata na Dystansach, Heerenveen, Holandia: BIEG NA 500 M KOBIET na żywo

Komentarz: Marcin Lepa – Konrad Niedźwiedzki


10:20 Mistrzostwa Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: TRENING ZJAZDU MĘŻCZYZN 


12:50 Mistrzostwa Świata, Cortina d’Ampezzo, Włochy: TRENING ZJAZDU KOBIET 


17:25 Liga Europejska EHF – faza grupowa. grupa D: HC KUBAN KRASNODAR – SIOFOK KC 


16:00 Magazyn 7. STREFA 
Polsat Sport HD
Ipla
Studio: Marek Magiera – Joanna Mirek, Maciej Jarosz, Marta Ćwiertniewicz


17:30 Puchar Polski – 1/4 finału: DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Marek Magiera – Joanna Mirek
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Wiśniowski

20:30
 Tauron Liga – 20. kolejka: JOKER ŚWIECIE – ENEA PTPS PIŁA 
Ipla


01:00 
Liga Mistrzów CEV – 6. kolejka, grupa C: ZENIT KAZAŃ – ACH VOLLEY LUBLANA 


12:00 Liga Mistrzów CEV: LOSOWANIE ĆWIERĆFINAŁÓW 
Polsat Sport HDIpla


09:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. ŚLIZG KOBIET 
Polsat Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

10:30 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. ŚLIZG KOBIET 
Polsat Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

13:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 3. ŚLIZG MĘŻCZYZN 
Polsat Sport HD
Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka

15:00 Mistrzostwa Świata, Altenberg, Niemcy: 4. ŚLIZG MĘŻCZYZN 

Komentarz: Grzegorz Pajda, Adam Łuczka


08:25 Puchar Świata, Zakopane: MELDUNEK 
*(również o 10:45 i 13:05)

Studio: Marcin Jabłoński, Aleksandra Rajewska (z Zakopanego)

15:05 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO 

Studio: Maciej Kurzajewski (z Zakopanego)
Reporterzy: Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Maciej Jabłoński, Aleksander Roj, Michał Chmielewski


15:50 Puchar Świata, Zakopane: STUDIO 
*(również o 17:15)

Studio: Michał Korościel – Wojciech Topór, Dominik Formela (z Zakopanego)
Reporter: Kacper Merk


15:55 Puchar Świata, Zakopane: KWALIFIKACJE 

Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński (z Zakopanego)
Komentarz w TVP: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny (z Zakopanego)
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek – Kamil Wlazło


13:30 Championship League, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 11 na żywo
*(również o 19:00)
sport.tvp.pl


12:30 Mistrzostwa Świata, Idre Fjäll, Szwecja: SNOWBOARD CROSS DRUŻYNOWY 
*(o 14:00  w Eurosport 2 HD)


19:30 Babilon MMA 19: FILIP STAWOWY – KEVIN SZAFLARSKI 
*(od 20:00 również w Super Polsat HD i Polsat Sport HD)
Polsat Sport HD


16:45 Chess Champions Tour – Opera Euro Rapid: PÓŁFINAŁY – DZIEŃ 2 



01:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ARYNA SABALENKA – ANN LI 


01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: MARETA VONDROUSOVA – SORANA CIRSTEA 


01:00 
Australian Open, Melbourne, Australia: DZIEŃ 5 
*(wszystkie korty)


03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ANASTASIA POTAPOVA – SERENA WILLIAMS 


03:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: GARBINE MUGURUZA – ZARINA DIYAS 


05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ADRIAN MANNARINO – ALEXANDER ZVEREV 


05:00 
Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: GRIGOR DIMITROV – PABLO CARRENO BUSTA 


07:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: MARTON FUCSOVICS – MILOS RAONIC 


07:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: ASLAN KARATSEV – DIEGO SCHWARTZMAN 


09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: NICK KYRGIOS – DOMINIC THIEM 


09:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: VERONIKA KUDERMETOVA – SIMONA HALEP 


11:00 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: NOVAK DJOKOVIC – TAYLOR FRITZ 


11:30 Australian Open, Melbourne, Australia – 3. runda: IGA ŚWIĄTEK – FIONA FERRO 

Komentarz w Eurosporcie: Marek Furjan – Tomasz Wiktorowski
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski – Adrian Kozioł


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:30 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:15 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart