Sport w TV: piątek – 19 października 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 03:00 Major League Soccer – 34. kolejka: REAL SALT LAKE – NEW ENGLAND REVOLUTION  17:30 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 Lotto Ekstraklasa – 12. […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


03:00 Major League Soccer – 34. kolejka: REAL SALT LAKE – NEW ENGLAND REVOLUTION na żywo


17:30 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: PIAST GLIWICE – LECHIA GDAŃSK na żywo
Ipla

18:25
2. Bundesliga – 9. kolejka: SV SANDHAUSEN – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak

18:30 
Magazyn LA LIGA SHOW 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Laboga

19:00
Magazyn PREMIER LEAGUE MATCH PACK 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Kornacki

20:00 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – POGOŃ SZCZECIN na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Białegostoku)

20:25 
Bundesliga – 7. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FORTUNA DÜSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

20:30 
Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Tomasz Łapiński (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak


20:40
 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: STAL MIELEC – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Tomasz Łapiński (z Mielca)

20:55
La Liga Santander – 8. kolejka: CELTA VIGO – CD ALAVES na żywo

Komentarz: Piotr Domagała – Leszek Orłowski

22:00
1. Liga – 12. kolejka: BOHEMIANS PRAGA 1905 – FC VIKTORIA PILZNO 
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz – Marcin Kalita

22:30 Lotto Ekstraklasa – 12. kolejka: SUPER PIĄTEK na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Żelisław Żyżyński – Andrzej Juskowiak (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Tomasz Lipiński


15:00 BWF World Tour, Odense, Dania: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
*(do 23:10)
Ipla


04:00 Golden Boy, Indio, USA: JASON QUIGLEY – FREDDY HERNANDEZ na żywo

Komentarz: Piotr Momot

19:00 Mistrzostwa Polski U23: FINAŁY na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Jagiełło


08:30
European Tour Kobiet – Hero Women’s Indian Open, Gurgaon, Indie: II RUNDA na żywo


12:00 PGA European Tour – Andalucia Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30 PGA European Tour – Andalucia Valderrama Masters, Sotogrande, Hiszpania: II RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: NEW JERSEY DEVILS – COLORADO AVALANCHE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


04:30 NBA: PORTLAND TRAIL BLAZERS – LOS ANGELES LAKERS na żywo
CANAL+ Sport HD

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

23:10 
Turkish Airlines Euroliga – 3. kolejka: ŻALGIRIS KOWNO – FENERBAHCE STAMBUŁ 
Ipla


20:00
Liga SEHA – 6. kolejka:HC NEXE – HC CSA STEAUA BUKARESZT na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski


06:30 Mistrzostwa Świata, Jokohama, Japonia – 1/2 finału: SERBIA – HOLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:10
Mistrzostwa Świata, Jokohama, Japonia – 1/2 finału: CHINY – WŁOCHY na żywo
Polsat Sport HDIpla

12:10
Mistrzostwa Świata, Jokohama, Japonia – mecz o 5. miejsce: JAPONIA – USA na żywo
Polsat Sport HDIpla


18:00 PlusLiga – 3. kolejka: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CHEMIK BYDGOSZCZ na żywo
Polsat Sport HDIpla


12:45
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:45
English Open, Crawley, Anglia: DZIEŃ 5 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 PSA World Tour, Weybridge, Wielka Brytania: ĆWIERĆFINAŁY na żywo
Eurosport Player


11:55 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: MATTHEW EBDEN/ROBERT LINDSTEDT – MARCUS DANIELL/ WESLEY KOOLHOF na żywo
Ipla
Komentarz: Sylwester Sikora

13:30 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: HYEON CHUNG – FABIO FOGNINI na żywo
Ipla
Komentarz: Sylwester Sikora

14:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: ONS JABEUR – ANASTASIJA SEVASTOVA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/4 finału: GILLES SIMON – DIEGO SCHWARTZMAN na żywo
Ipla

15:00 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: PHILIPP KOHLSCHREIBER – STEFANOS TSITSIPAS na żywo
Ipla
Komentarz: Sylwester Sikora

16:00
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: DARIA KASATKINA – JOHANNA KONTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00 
ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/4 finału: RICHARD GASQUET – JAN-LENNARD STRUFF na żywo
Ipla

17:00
WTA Tour, Luksemburg – 1/2 finału: JULIA GOERGES – EUGENIE BOUCHARD na żywo
sport.tvp.pl

18:25 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: JACK SOCK – ERNESTS GULBIS na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan – Jerzy Janowicz

18:30 
ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/4 finału: GAEL MONFILS – VASEK POSPISIL na żywo
Ipla

19:00
WTA Tour, Luksemburg – 1/2 finału: BELINDA BENCIC – DAYANA YASTREMSKA na żywo
sport.tvp.pl

20:25 
ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: JOHN ISNER – TENNYS SANDGREN na żywo
Ipla
Komentarz: Marek Furjan – Jerzy Janowicz

20:30 
ATP World Tour 250, Antwerpia, Belgia – 1/4 finału: KYLE EDMUND – ILYA IVASHKA na żywo
Ipla

22:45 
WTA Tour, Moskwa, Rosja – 1/2 finału: PODSUMOWANIE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl


09:50 Puchar Świata, Paryż, Francja: FAZA GRUPOWA na żywo
Eurosport Player


02:00
Moto3 – Grand Prix Japonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo


02:55 
MotoGP – Grand Prix Japonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo


03:55 
Moto2 – Grand Prix Japonii: I SESJA TRENINGOWA na żywo


06:10 
Moto3 – Grand Prix Japonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

07:05 
MotoGP – Grand Prix Japonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

08:05 
Moto2 – Grand Prix Japonii: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla


16:30 Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

16:55 
Formuła 1 – Grand Prix USA: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

18:30
Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

20:30
Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

20:55 
Formuła 1 – Grand Prix USA: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół

22:30
Formuła 1 – Grand Prix USA: STUDIO na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Jakub Telecki