Sport w TV: sobota – 2 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 La Liga Santander – 14. kolejka: FC BARCELONA – CELTA VIGO  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile


11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD

12:55 La Liga Santander – 14. kolejka: FC BARCELONA – CELTA VIGO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

12:55 
2. Bundesliga – 16. kolejka: HOLSTEIN KIEL – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak

13:00 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła

13:25
FA Cup – 1/64 Finału: NOTTS COUNTY – OXFORD CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Paweł Wróbel

13:30 
Premier League – 15. kolejka: CHELSEA FC – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki

14:25
Premier Liga – 19. kolejka: LOKOMOTIV MOSKWA – RUBIN KAZAN na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

15:00
Bundesliga – 14. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:10 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Płocka)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Filip Surma

15:15 
Magazyn COPA LIBERTADORES premiera.200

Redakcja: Bartłomiej Rabij

15:25 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WISŁA PŁOCK – ARKA GDYNIA na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Wojciech Jagoda (z Płocka)

15:25 Bundesliga – 14. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BORUSSIA DORTMUND na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Maciej Murawski

15:25 Bundesliga – 14. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HANNOVER 96 na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 Bundesliga – 14. kolejka: TSG HOFFENHEIM – RB LIPSK na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła

15:55 
Premier League – 15. kolejka: WATFORD FC – TOTTENHAM HOTSPUR na żywo

Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

15:55 
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: RZ PELLETS WAC – FK RAPID WIEDEŃ na żywo

Komentarz: Adam Kotleszka

16:10 
La Liga Santander – 14. kolejka: ATLETICO MADRYT – REAL SOCIEDAD na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

17:25
Ligue 1 Conforama – 16. kolejka: RC STRASBOURG – PARIS SAINT GERMAIN (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Stefan Białas

17:40 Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Piotr Laboga – Remigiusz Jezierski (z Lubina)
Reporterzy: Grzegorz Milko, Mariusz Wróblewski

17:55 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Remigiusz Jezierski (z Lubina)

17:55 Jupiler Pro League – 17. kolejka: SPORTING LOKEREN – RSC ANDERLECHT na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak

18:00 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła

18:25
La Liga Santander – 14. kolejka: SEVILLA FC – DEPORTIVO LA CORUNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński

18:25 Bundesliga – 14. kolejka: FC SCHALKE 04 – FC KOELN na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Leszek Orłowski

18:25 
Premier League – 15. kolejka: ARSENAL FC – MANCHESTER UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

18:25 
Eredivisie – 14. kolejka: FC TWENTE – AFC AJAX na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

19:55
Ligue 1 Conforama – 16. kolejka: AS MONACO – ANGERS SCO na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas

20:00 
La Liga Santander – 14. kolejka: STUDIna żywo
Ipla

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Nowego Sącza)
Reporterzy: Sonia Śledź, Tomasz Lipiński

20:15 
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – SK PUNTIGAMER STURM GRAZ premiera.200

Komentarz: Adam Kotleszka

20:25 
Lotto Ekstraklasa – 18. kolejka: SANDECJA NOWY SĄCZ – LEGIA WARSZAWA na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Grzegorz Mielcarski (z Nowego Sącza)

20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo

Studio: Piotr Salak – Krzysztof Przytuła

20:40 
La Liga Santander – 14. kolejka: ATHLETIC CLUB – REAL MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała

20:40 
Serie A – 15. kolejka: TORINO FC – ATALANTA BC na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:40
Eredivisie – 14. kolejka: FEYENOORD – VITESSE na żywo
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

22:15 
Tipico Bundesliga – 18. kolejka: SV MATTERSBURG – LASK LINS premiera.200


22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Kazimierz Węgrzyn

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL LIVE na żywo
Ipla

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+premiera.200


23:50 
Magazyn BUNDESLIGA+premiera.200
CANAL+ Sport HD


14:35 Puchar Świata, Ostersund, Szwecja: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Marcin Muras – Magdalena Grzywa


09:55 Ski Classics, Livigno, Włochy: 42KM TECHNIKĄ DOWOLNĄ na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner

11:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Rams

11:10 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SPRINT TECHNIKĄ KLASYCZNĄ KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 2: Jarosław Idzi – Bernadetta Piotrowska


18:00 Gala Bosku, Potsdam, Niemcy: TYRON ZEUGE – ISSAC EKPO na żywo

Komentarz: Jan Szczęsny – Piotr Momot


09:00 PGA European Tour – Australian PGA Championship, Gold Coast, Australia: III RUNDA premiera.200
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

18:00 
PGA Tour – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy: III RUNDA na żywo
Ipla


01:00 NHL: BUFFALO SABRES – PITTSBURGH PENGUINS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Patryk Rokicki – Michał Ruszel


21:00 Cavaliada Tour, Poznań, Polska: SPEED & MUSIC na żywo

Komentarz: Marek Szewczyk – Hubert Szaszkiewicz (z Poznania)
Studio: Gabriel Waliszko (z Poznania)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Joanna Cedrych


08:00 Grand Slam, Tokio, Japonia: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dominik Jabłecki


18:00 Revolution series, Glasgow, Wielka Brytania: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla


10:00 Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: SKOKI DRUŻYNOWY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

13:30 
Puchar Świata, Lillehammer, Norwegia: BIEGI DRUŻYNOWE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


02:00 NBA: OKLAHOMA CITY THUNDER – MINNESOTA TIMBERWOLVES na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00 
Tahincioğlu Basketball Super League – 9. kolejka: DEMIR INSSAT BUYUKCEKMECE – ESKISEHIR BASKET na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

18:15 
Tahincioğlu Basketball Super League – 9. kolejka: TOFAS – GALATASARAY ODEBANK na żywo

Komentarz: Łukasz Cegliński


20:35 Puchar Świata, Calgary, Kanada: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 23:30 premiera.200 w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Bogusław Solecki
Reporter: Aleksander Dzięciołowski


18:45 Puchar Świata, Beaver Creek, USA:  ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:30 
Puchar Świata, Lake Louise, Kanada: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HD
Eurosport PlayerIpla


22:50 Magazyn FIS FREESTYLE premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla


13:50 Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: CZECHY – ARGENTYNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski (z Bietigheim-Bissingen)

13:50
Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: RUMUNIA – PARAGWAJ na żywo
sport.tvp.pl

13:50
Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: ROSJA – TUNEZJA na żywo
sport.tvp.pl

15:20
Mistrzostwa Świata, Leizpig, Niemcy – grupa D: SERBIA – CHINY na żywo
sport.tvp.pl

17:15
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Marcin Rams – Monika Stachowska, Wojciech Nowiński
Reporterzy: Sylwia Michałowska, Mariusz Jankowski


17:50
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: POLSKA – SZWECJA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Dębowski, Jacek Laskowski (z Bietigheim-Bissingen)

17:50
Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: BRAZYLIA – JAPONIA na żywo
sport.tvp.pl

17:50
Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: FRANCJA – SŁOWENIA na żywo
sport.tvp.pl

17:20
Mistrzostwa Świata, Leizpig, Niemcy – grupa D: HOLANDIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
sport.tvp.pl

20:20
Mistrzostwa Świata, Bietigheim-Bissingen, Niemcy – grupa B: NORWEGIA – WĘGRY na żywo
*(od 20:20 do 21:10 i od 21:45 do 22:10 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Jacek Laskowski (z Bietigheim-Bissingen)

20:20
Mistrzostwa Świata, Trier, Niemcy – grupa A: HISZPANIA – ANGOLA na żywo
sport.tvp.pl

20:20
Mistrzostwa Świata, Oldenburg, Niemcy – grupa C: DANIA – CZARNOGÓRA na żywo
sport.tvp.pl


12:45 PGNiG Superliga – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Opola)
Reporter: Bartosz Ignacik

12:55 PGNiG Superliga – 12. kolejka: KPR GWARDIA OPOLE – KS AZOTY PUŁAWY na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Bandych – Michał Matysik (z Opola)

15:55 Liga Mistrzów Velux EHF – grupa A: MOL-PICK SZEGED – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Iwona Niedźwiedź (z Szeged)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:55 
Liga Mistrzów Velux EHF – grupa B: TELEKOM VESZPREM – PGE VIVE KIELCE na żywo
Ipla
Komentarz w nSport+: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Veszprem)
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula


21:00 Mistrzostwa Świata, Anaheim, USA: KAT. -77KG MĘŻCZYZN (RWANIE) na żywo
*(od 21:10 do 21:45 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

22:10 
Mistrzostwa Świata, Anaheim, USA: KAT. -77KG MĘŻCZYZN (PODRZUT) na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski


09:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

10:30
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport PlayerIpla

12:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

13:30
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport PlayerIpla


14:45 Plusliga – 12. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Łukasz Kadziewicz


15:25 Puchar Świata, Nizhny Tagi, Rosja: STUDIO na żywo

Studio: Maciej Kurzajewski

16:00 
Puchar Świata, Nizhny Tagi, Rosja: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

16:15 
Puchar Świata, Nizhny Tagi, Rosja: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla
Komentarz w TVP 1: Przemysław Babiarz, Sebastian Szczęsny


14:30 UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

21:00
UK Championship, York, Wielka Brytania: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player
Ipla


16:00 Magazyn MAGAZYN FIS SNOWBOARDOWY premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla


03:00 MMA Bellator 189: JULIA BUDD – ARIENE BLENCOWE na żywo

Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

20:00
Babilon MMA 2: SZYMON KOŁECKI – KAMIL BAZELAK na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Maciej Turski – Dominik Durniat

21:00
Spartan Fight 9: TOMASZ KONDRACIUK – MACIEJ BROWARSKI na żywo

Komentarz: Edward Durda

21:15 Enfusion Live 57, Haga, Holandia: LUIS TAVARES – NASIM BALHOR na żywo

Komentarz: Daniel Dziubicki – Paweł Sawicki


12:45 Liga Mistrzów, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1 – FINAŁ na żywo
sport.tvp.pl


07:45 Formuła E – Hong Kong ePrix: WYŚCIG 1 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


18:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo
 


20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:40 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam