Sport w TV: sobota – 2 lutego 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Jacek Magiera, Łukasz Olkowicz, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 La Liga Santander – […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.


11:00 
Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Jacek Magiera, Łukasz Olkowicz, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk

12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW 
CANAL+ Sport HD

12:55
La Liga Santander – 22. kolejka: UD LEVANTE – GETAFE CF na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

12:55 
2. Bundesliga – 20. kolejka: DSC ARMINIA BIELEFELD – HAMBURGER SV na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski
13:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

13:30
Premier League – 25. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – NEWCASTLE UNITED na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

14:55
 Serie A – 22. kolejka: EMPOLI FC – CHIEVO WERONA na żywo
Ipla
Komentarz: Dominik Guziak – Piotr Czachowski

15:00 
Bundesliga – 20. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

15:20
Bundesliga – 20. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – BORUSSIA DORTMUND na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Krzysztof Przytuła

15:25
Bundesliga – 20. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Zieliński
15:25 
Bundesliga – 20. kolejka: HERTHA BSC – VFL WOLFSBURG na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
15:30
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

15:55 
Premier League – 25. kolejka: CHELSEA FC – HUDDERSFIELD TOWN FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Przemysław Rudzki – Michał Gutka

16:10 
La Liga Santander – 22. kolejka: REAL SOCIEDAD – ATHLETIC CLUB na żywo
Ipla
Komentarz: Łukasz Wiśniowski – Marcin Pawłowski

17:30 
La Liga Santander – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

17:55 
Serie A – 22. kolejka: SSC NAPOLI – UC SAMPDORIA na żywo
Ipla
Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica
18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

18:20 
Bundesliga – 20. kolejka: FC SCHALKE 04 – BORUSSIA M’GLADBACH na żywo

Komentarz: Edward Durda – Tomasz Ćwiąkała

18:25 
La Liga Santander – 22. kolejka: FC BARCELONA – VALENCIA CF na żywo
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak
18:25 
Premier League – 25. kolejka: CARDIFF CITY – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Krzysztof Marciniak – Przemysław Rudzki

18:25
Championship – 30. kolejka: LEEDS UNITED – NORWICH CITY na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
19:40 
Eredivisie – 20. kolejka: AFC AJAX – VVV VENLO na żywo
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

20:00 
Gala Tygodnika „Piłka Nożna”: GALA na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:25
Serie A – 22. kolejka: JUVENTUS FC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak
20:30 
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Filip Surma – Tomasz Wieszczycki

20:40 
La Liga Santander – 22. kolejka: CELTA VIGO – SEVILLA FC na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Wolski – Leszek Orłowski

22:30 
Serie A – 22. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla

22:45 
Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla
Studio: Mateusz Majak

23:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


23:00 
Eredivisie – 20. kolejka: AFC AJAX – VVV VENLO 
Ipla
Komentarz: Cezary Kowalski

23:45
Magazyn BUNDESLIGA+ 


10:50 Mistrzostwa Świata Juniorów, Osrblie, Szwecja: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

13:50 Mistrzostwa Świata Juniorów, Osrblie, Szwecja: SPRINT KOBIET na żywo
Ipla


08:25 Visma Ski Classics – Toblach – Cortina, Włochy: 42 KM STYLEM KLASYCZNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Meissner


20:30 Gala Boksu, Greenwich, Wielka Brytania: SERGIO GARCIA – TED CHEESEMAN na żywo
*(od 22:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


10:30 PGA European Tour – Saudi International, King Abdullah Economic City, Arabia Saudyjska: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

12:55 
PGA European Tour – Saudi International, King Abdullah Economic City, Arabia Saudyjska: III RUNDAna żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, USA: III RUNDA na żywo


02:00 NHL: DALLAS STARS – MINNESOTA WILD na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Adamiak – Adrian Kowal


15:00 Mistrzostwa Świata, Bogense, Dania: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo
sport.tvp.plIpla
Komentarz na sport.tvp.pl: Piotr Sobczyński


20:00 
Challenge Mallorca, Hiszpania: ETAP 3 
Ipla

22:30 
Vuelta a San Juan Internacional, Argentyna: ETAP 6 na żywo
Ipla


20:15 
Wyścig Six-Day, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 3 na żywo
Ipla


12:45 Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: SKOKI na żywo
Ipla

14:45 
Puchar Świata, Klingenthal, Niemcy: BIEG 10 KM na żywo


01:30 NBA: NEW YORK KNICKS – BOSTON CELTICS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00
 Tahincioglu Basketball Super League – 17. kolejka: ISTANBUL BBSK – TOFAŞ na żywo

Komentarz: Jacek Łączyński

12:30 
Energa Basket Liga – 18. kolejka: ROSA RADOM – KING SZCZECIN na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

13:15 
Tahincioglu Basketball Super League – 17. kolejka: PINAR KARŞIYAKA – BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN na żywo

Komentarz: Gabriel Rogaczewski

15:30
Tahincioglu Basketball Super League – 17. kolejka: GALATASARAY – BAHÇEŞEHIR KOLEJI na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

18:00 
easyCredit BBL – 19. kolejka: ALBA BERLIN – MEDI BAYREUTH na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

20:22 
Lega A – 18. kolejka: DOLOMITI ENERGIA TRENTINO – OPENJOBMETIS VARESE na żywo


23:00 
NBA: DETROIT PISTONS – LOS ANGELES CLIPPERS na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Wojciech Michałowicz – Szymon Szewczyk


16:30 Puchar Świata, Hamar, Norwegia: DZIEŃ 2 na żywo
*(o 23:30  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski


09:45 Puchar Świata, Maribor, Słowenia:  SLALOM GIGANT KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Ipla

11:00 
Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

13:00 
Puchar Świata, Maribor, Słowenia: SLALOM GIGANT KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Ipla


15:00 EHF Liga Mistrzyń – grupa 1: ROSTÓW-DON – ŻRK BUDUCNOST PODGORICA 

Komentarz: Piotr Bugajny – Tomasz Rosiński


18:15 PGNiG Superliga – 16. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Piotrkowa Trybunalskiego)
Reporter: Bartek Ignacik

18:25 
PGNiG Superliga – 16. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – GWARDIA OPOLE na żywo

Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Piotrkowa Trybunalskiego)

20:15
Gazprom SEHA League – 14. kolejka: METALURG SKOPJE – PPD ZAGRZEB na żywo

Komentarz: Artur Kwiatkowski


15:10 
Puchar Sześciu Narodów: SZKOCJA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

17:40 
Puchar Sześciu Narodów: IRLANDIA – ANGLIA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy


09:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: I PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


12:00 
Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN
Ipla

14:00
 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy: ZAWODY na żywo
Ipla


12:05 Puchar Świata, Drezno, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Dzięciołowski


17:55 Coppa Italia A1 – 1/2 Finału: IGOR GORGONZOLA NOVARA – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek

20:25 Coppa Italia A1 – 1/2 Finału: SAVINO DEL BENE SCANDICCI – IMOCO VOLLEY CONEDLIANO na żywo

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Milena Sadurek

20:30
Liga Siatkówki Kobiet – 17. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – CHEMIK POLICE na żywo
Ipla


14:45 
PlusLiga – 17. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:15
Serie A1 – 20. kolejka: CONSAT RAVENNA – CALZEDONIA VERONA na żywo
Ipla

17:30 
PlusLiga – 17. kolejka: ONICO WARSZAWA – CERRAD CZARNI RADOM na żywo
Polsat Sport HDIpla


15:35 Puchar Świata, Oberstdorf, NiemcySTUDIO na żywo
*(od 15:50 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plIpla

16:00 
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: KONKURS INDYWIDUALNY na żywo
TVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w TVP: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

18:00 
Puchar Świata, Oberstdorf, Niemcy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


14:00 German Masters, Berlin, Niemcy: PÓŁFINAŁY na żywo


16:00 German Masters, Berlin, Niemcy: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla

19:45 
German Masters, Berlin, Niemcy: PÓŁFINAŁY na żywo
Ipla


11:00 WTA Tour, Hua Hin, Tajlandia – 1/2 Finału: ??? – ??? na żywo
sport.tvp.pl

12:00 
WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: ??? – ??? na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:50 
WTA Tour, Sankt Petersburg, Rosja – 1/2 finału: ??? – ??? 
TVP Sport HD


09:40 CCB Europe Top 16 Cup, Montreux, Szwajcaria: DZIEŃ 1 na żywo

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


22:45 
Magazyn SPORT NEWS+ 


23:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam