Sport w TV: sobota – 2 marca 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA La Liga Santander – 26. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA 11:00 LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: PIAST GLIWICE – ŚLĄSK WROCŁAW Komentarz: Michał Kornacki […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA La Liga Santander – 26. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA


11:00 LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: PIAST GLIWICE – ŚLĄSK WROCŁAW

Komentarz: Michał Kornacki – Wojciech Jagoda
Reporter: Adam Westfal

12:55 La Liga Santander – 26. kolejka: RCD ESPANYOL – REAL VALLADOLID na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Żelisław Żyżyński – Tomasz Lipiński

12:55 
2. Bundesliga – 24. kolejka: SC PADEBORN 07 – FC ST. PAULI na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Mitrut

13:25 Premier League – 29. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – ARSENAL FC na żywo

Komentarz: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

13:30
Fortuna 1. liga – 22. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Bielsko-Białej)
Reporter: Mariusz Hawryszczuk

13:40 Fortuna 1. liga – 22. kolejka: PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA – STAL MIELEC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Bielsko-Białej)

14:00
 Magazyn STAN FUTBOLU na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl
Studio: Krzysztof Stanowski – Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan, Wojciech Cygan, Marek Papszun

14:55
Serie A – 26. kolejka: EMPOLI FC – PARMA CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Pawłowski – Piotr Czachowski

14:55
1. liga – 23. kolejka: VIKTORIA PILZNO – FK JABLONEC na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Marcin Kalita

15:00 
Bundesliga – 24. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Paweł Kapusta

15:10 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (z Sosnowca)
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Adam Westfal


15:20
 Bundesliga – 24. kolejka: FC SCHALKE 04 – FORTUNA DUSSELDORF na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Edward Durda – Grzegorz Mielcarski

15:25 
Bundesliga – 24. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – TSG 1899 HOFFENHEIM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

15:25 
Bundesliga – 24. kolejka: BAYER 04 LEVERKUSEN – SC FREIBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Tomasz Urban

15:25 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – KORONA KIELCE na żywo

Komentarz: Bartosz Gleń – Remigiusz Jezierski (z Sosnowca)

15:55 Premier League – 29. kolejka: MANCHESTER UNITED – SOUTHAMPTON FC na żywo

Komentarz: Przemysław Pełka – Przemysław Rudzki


16:10
La Liga Santander – 26. kolejka: VILLARREAL CF – DEPORTIVO ALAVES na żywo

Komentarz: Adam Marchliński – Tomasz Lipiński

17:30 
Serie A – 26. kolejka: STUDIO na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow – Mikołaj Kruk

17:40 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Bartek Ignacik

17:55 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda (z Białegostoku)


17:55
Serie A – 26. kolejka: AC MILAN – UC SASSUOLO CALCIO na żywo
Ipla
Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak

18:25
Premier League – 29. kolejka: WEST HAM UNITED – NEWCASTLE UNITED na żywo

Komentarz: Marcin Rosłoń – Michał Gutka

18:25
La Liga Santander – 26. kolejka: SD HUESCA – SEVILLA FC na żywo

Komentarz: Piotr Glamowski – Piotr Domagała

18:25
Bundesliga – 24. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – BAYERN MONACHIUM na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

19:15 La Liga Santander – 26. kolejka: STUDIO na żywo
*(od 20:00 także w Eleven Sports 1)
Ipla
Studio w Canal+: Filip Surma – Maciej Murawski, Roman Kosecki, Marek Saganowski (z Warszawy)
Studio w Canal+: Piotr Laboga – Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)
Studio w Eleven Sports 1: Maciej Jermakow – Maciej Kruk, Piotr Urban (z Warszawy)
Studio w Eleven Sports 1: Mateusz Majak – Marcin Gazda, Łukasz Wiśniowski (z Madrytu)

19:40 
Eredivisie – 24. kolejka: SC EXCELSIOR – PSV EINDHOVEN 
*(o 23:00  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Piotr Przybysz

20:10 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Płocka)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Maciej Klimek

20:15
Tipico Bundesliga – 20. kolejka: FC RED BULL SALZBURG – RZ PELLETS WAC

Komentarz: Adam Kotleszka

20:25 
LOTTO Ekstraklasa – 24. kolejka: WISŁA PŁOCK – CRACOVIA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Robert Skrzyński – Kazimierz Węgrzyn (z Płocka)

20:25
Serie A – 26. kolejka: SS LAZIO – AS ROMA na żywo
Ipla
Komentarz: Julian Kowalski – Piotr Czachowski

20:40 
La Liga Santander – 26. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Rafał Wolski – Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)
Komentarz w Eleven Sports 1: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak (z Madrytu)

20:40
Eredivisie – 24. kolejka: VITESSE – NAC BREDA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek

22:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE+ 


22:30 
Magazyn LIGA+ na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Rafał Dębiński – Kamil Kosowski

22:45 La Liga Santander – 26. kolejka: STUDIO na żywo

Studio: Filip Surma – Maciej Murawski, Roman Kosecki, Marek Saganowski (z Warszawy)
Studio: Piotr Laboga – Leszek Orłowski, Tomasz Ćwiąkała (z Madrytu)


22:45
 Magazyn ELEVEN GOL na żywo
Ipla

23:50 
Magazyn BUNDESLIGA+ 
CANAL+ Sport HD


12:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: 30 KM KOBIET ZE STARTU WSPÓLNEGO ST. KLASYCZNYM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


02:00 Mistrzostwa Świata, Whistler Mountain, Kanada: I i II PRZEJAZD DWÓJEK MĘŻCZYZN na żywo
Ipla

20:30 Mistrzostwa Świata, Whistler Mountain, Kanada: I i II PRZEJAZD DWÓJEK KOBIET na żywo
Ipla


20:30 Gala Boksu, Peterborough, Wielka Brytania: JORDAN GILL – EMMANUEL DOMINGUEZ na żywo
*(od 23:00 w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla


12:45 IEM Katowice 2019 – CS:GO Danger Zone: ELIMINACJE na żywo
sport.tvp.pl

16:00 
IEM Katowice 2019 – CS:GO Champions Stage: DZIEŃ 3 na żywo
sport.tvp.pl


09:00 PGA European Tour – Oman Open, Muscat, Oman: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

21:00 
PGA Tour – The Honda Classic, Floryda, USA: III RUNDA na żywo


08:05 Cavaliada Tour, Kraków: WENUS & MARS na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

09:25 
Cavaliada Tour, Kraków: HALOWY PUCHAR POLSKI WKKW na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

23:00 
Global Champions Tour, Doha, Katar: ZAWODY 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


12:00 UAE Tour, ZEA: ETAP 7 na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:15 
Het Nieuwsblad, Belgia: WYŚCIG na żywo
Ipla


18:00 Mistrzostwa Świata, Pruszków: DZIEŃ 4 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP Sport: Sławomir Kwiatkowski (z Pruszkowa)
Reporter w TVP Sport: Bogusław Solecki


10:30 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

10:55 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS DRUŻYNOWY NA SKOCZNI NORMALNEJ na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:15 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDIpla

14:30 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: BIEG DRUŻYNOWY NA 4×5 KM na żywo
Eurosport 1 HDIpla


04:30 
NBA: LOS ANGELES LAKERS – MILWAUKEE BUCKS na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Waldemar Kijanowski

11:00
Tahincioglu Basketball Super League – 20. kolejka: BAHÇEŞEHIR KOLEJI – ADATIP SAKARYA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYE na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

12:30
Energa Basket Liga – 20. kolejka: GTK GLIWICE – TBV START LUBLIN na żywo
Polsat Sport HDIpla

13:15
Tahincioglu Basketball Super League – 20. kolejka: AZIANTEP BASKETBOL – TÜRK TELEKOM na żywo

Komentarz: Radosław Spiak

15:30
Tahincioglu Basketball Super League – 20. kolejka: BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN – AREL ÜNIVERSITESI BÜYÜKÇEKMECE na żywo

Komentarz: Jakub Ryś

18:00 
easyCredit BBL – 22. kolejka: FRAPORT SKYLINERS – ALBA BERLIN na żywo

Komentarz: Krzysztof Sendecki

20:22
Lega A – 20. kolejka: SEGAFREDO VIRTUS BOLOGNA – UMANA REYER VENEZIA na żywo


23:00 
NBA: CLEVELAND CAVALIERS – DETROIT PISTONS na żywo

Komentarz: Edward Durda – Waldemar Kijanowski


10:50 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

11:00 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

13:40
 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

17:30 Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA
Ipla


18:45 
Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 19:05 w TVP Sport HD, od 20:15 także w TVP 1 HD, od 20:20 w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HD
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:10 
Halowe Mistrzostwa Europy, Glasgow, Wielka Brytania: STUDIO na żywo


19:45 Mistrzostwa Świata w Wieloboju, Calgary, Kanada: DZIEŃ 1 na żywo
*(od 22:35 także w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD


08:15 Puchar Świata, Soczi, RosjaZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

09:45 
Puchar Świata, Kvitfjell, Norwegia: ZJAZD MĘŻCZYZN na żywo
Ipla


06:30 Puchar Świata, Beidahu, Chiny: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo
Ipla

08:30 
Puchar Świata, Czimbułak, Kazachstan: JAZDA PO MULDACH na żywo
Ipla


17:00 EHF Liga Mistrzów – grupa A: STUDIO na żywo

Studio: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź (z Kielc)
Reporter: Łukasz Lasia

17:30 EHF Liga Mistrzów – grupa A: PGE VIVE KIELCE – TELEKOM VESZPREM na żywo
Ipla
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński, Sławomir Szmal (z Kielc)
Komentarz w Eleven Sports 3: Michał Wszołek – Michał Świrkula

20:30
 EHF Liga Mistrzów – grupa A: FC BARCELONA LASSA – RHEIN NECKAR LOWEN 

Komentarz: Szymon Ratajczak – Michał Matysik


20:25 Serie A1 – 22. kolejka: UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO – BANCA VALSABBINA MILLENIUM BRESCIA na żywo

Komentarz: Gabriel Waliszko – Milena Sadurek


14:45 
PlusLiga – 23. kolejka: CERRAD CZARNI RADOM – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Tomasz Wójtowicz (z Radomia)

17:30 
PlusLiga – 23. kolejka: ONICO WARSZAWA – TREFL GDAŃSK  na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Adrian Brzozowski – Damian Dacewicz (z Warszawy)

20:30
 PlusLiga – 23. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Ireneusz Mazur (z Rzeszowa)

23:00 
Serie A1 – 23. kolejka: BCC CASTELLANA – EMMA VILLAS SIENA
Ipla


15:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
*(od 15:40 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Seefeld)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski

15:45 
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: WSTĘP DO KONKURSU na żywo
Eurosport 1 HDIpla

16:00 Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: KONKURS MIESZANY HS 108 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDIpla
Komentarz w TVP: Sebastian Szczęsny (z Seefeld)
Komentarz w Eurosporcie 1: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Seefeld)

18:00
Mistrzostwa Świata, Seefeld, Austria: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Seefeld)
Reporterzy: Filip Czyszanowski, Michał Regulski


06:30 
Indian Open, Koczin, Indie: DZIEŃ 4 na żywo


13:30 Puchar Świata, Baqueira Beret, Hiszpania: SNOWCROSS na żywo
Ipla


22:00
Cage Warriors 102: JAMES WEBB – THOMAS ROBERTSON na żywo
Ipla


01:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: CAMERON NORRIE – ALEXANDER ZVEREV na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

05:00 
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – 1/2 Finału: NICK KYRGIOS – JOHN ISNER na żywo
Polsat Sport HD
Ipla

16:00 
ATP World Tour 500, Dubaj, ZEA – finał: ??? – ??? na żywo
Ipla

inne
14:15 Zimowa Uniwersjada,Krasnojarsk, Rosja: CEREMONIA OTWARCIA na żywo


18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


20:15 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:25 
Magazyn SPORT na żywo


22:10 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


23:40 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie  

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam