Sport w TV: sobota – 27 czerwca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:00 Copa America: STUDIO  01:25 Copa America – 1/4 finału: ARGENTYNA – KOLUMBIA  Komentarz: […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych.

piłka nożna
01:00 Copa America: STUDIO na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl

01:25 Copa America – 1/4 finału: ARGENTYNA – KOLUMBIA na żywo
TVP 1 HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Dariusz Szpakowski

01:25 Mistrzostwa Świata Kobiet – 1/4 finału: CHINY – USA na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDBBC Red Button HDTRT 3 Spor
18:00 Mistrzostwa Europy U-21 – 1/2 Finału: PORTUGALIA – NIEMCY na żywo
Das Erste HDČT SportRai sport 1

21:00 Mistrzostwa Europy U-21 – 1/2 Finału: DANIA – SZWECJA na żywo
Sport 1 GermanyČT SportRai sport 1

21:15 Magazyn ŚWIAT KOBIET premiera.200

Eurosport HD

21:45 Mistrzostwa Świata Kobiet – 1/4 finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
Eurosport HDEurosport DE

21:55 Mistrzostwa Świata Kobiet – 1/4 finału: AUSTRALIA – JAPONIA na żywo
Eurosport HDEurosport DEDas Erste HDBBC Three HDW9TRT 3 Spor

23:25 Copa America – 1/4 finału: BRAZYLIA – PARAGWAJ na-żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

Komentarz: Sławomir Kwiatkowski – Radosław Majdan

badminton
06:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PÓŁFINAŁY SINGLA I DEBLA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Janusz Pindera – Michał Łogosz

bmx
11:25 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: KWALIFIKACJE na-żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Marcin Lepa

boks
02:00
Gala, Hidalgo, USA: GILBERTO RAMIREZ – DEREK EDWARDS na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Janusz Pindera – Maciej Miszkiń

04:00
Gala, Salinas, USA: ALAN SANCHEZ  – STEVE CLAGGETT  na żywo
Fightklub


14:55 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: WALKI FINAŁOWE KOBIET I MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Janusz Pindera

20:30
Gala, Krynica-Zdrój, Polska: MICHAŁ SYROWATKA – TARIK MADNIM na żywo
*(od 23:00 w Polsat Sport News)
polsat-sport-hd.120Polsat Sport News
Komentarz: Andrzej Kostyra

21:00
Gala, Rzym, Włochy: MIRCO RICCI – MIRZET BAJREKTAREVIC na żywo
Fightklub

futbol australijski
08:30
Liga Futbolu Australijskiego – 13. runda: BRISBANE LIONS – ADELAJDA CROWS  na żywo
Eurosport 2 HD

golf
13:30
PGA European Tour, BMW International Open, Monachium, Niemcy: III RUNDA na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

jeździectwo
11:05 Puchar Świata, Strzegom, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

Komentarz: Jarosław Idzi (ze Strzegomia)

judo
08:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: WALKI ELIMINACYJNE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Łukasz Majchrzyk

17:30
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: WALKI FINAŁOWE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Łukasz Majchrzyk

20:30
Magazyn GRAND PRIX – BUDAPEST 2015 premiera.200
Fightklub

kajakarstwo
12:30 Puchar Świata, Poznań, Polska: ZAWODY na żywo
Eurosport HD

kolarstwo górskie
13:30 Sellaronda Hero, Val Gardena, Włochy: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HD

lekkoatletyka
17:05 Memoriał Janusza Sidły, Sopot, Polska: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Marek Jóźwik, Marek Rudziński (z Sopotu)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

22:05
Mityng, Eugene, USA: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD

piłka nożna plażowa
22:00 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – 1/2 Finału: WŁOCHY – SZWAJCARIA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Piotr Przybysz – Krzysztof Kuchciak

pływanie
06:25 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: ELIMINACJE na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Wiederek

08:30 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
Polsat Sport News
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Wiederek

14:25 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Wiederek

rajdy samochodowe
00:15
(pt/sb)
FIA Rajdowe Mistrzostwa Europy, Belgia: PODSUMOWANIE premiera.200
Eurosport HD

siatkówka kobiet
12:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – mecz o 3 miejsce: AZERBEJDŻAN – SERBIA na żywo
polsat-sport-hd.120

15:20 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – Finał: TURCJA – POLSKA na żywo
polsat-sport-hd.120

siatkówka mężczyzn
18:00 Liga Światowa – grupa B: ROSJA – USA na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur


18:10
 Liga Światowa – grupa D: CZECHY – KOREA POŁUDNIOWA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański

19:55
 Liga Światowa – grupa C: BUŁGARIA – KUBA na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Adam Romański

19:00 Liga Światowa – grupa E: FINLANDIA – HOLANDIA premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Krzysztof Wanio – Łukasz Kadziewicz

21:00
 Liga Światowa – grupa E: PORTUGALIA – BELGIA  premiera.200
Polsat Sport News
Komentarz: Marek Magiera – Maciej Jarosz

23:40 Liga Światowa – grupa C: ARGENTYNA – KANADA na żywo
Polsat Sport Extra HD

sporty ekstremalne
18:30 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200
Orange sport

sporty walki
03:00 MMA Bellator 139: CHEICK KONGO – ALEXANDER VOLKOV na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

20:00
Gwiazdy PLMMA: MARCIN ROGOWSKI premiera.200
Orange sport

22:00
MMA PLMMA 56: ROBERT BRYCZEK – ŁUKASZ WITOS premiera.200
Orange sport

szermierka
05:55 
Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁY na żywo
Polsat Sport Extra HD
Komentarz: Danuta Dmowska-Andrzejuk

tenis
14:30
WTA Tour, Eastbourne, Wlk. Brytania – Finał: AGNIESZKA RADWAŃSKA – BELINDA BENCIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

15:00
ATP World Tour, Nottingham, Wlk. Brytania – Finał: DENIS ISTOMIN- SAM QUERREY na żywo
Eurosport HD

tenis stołowy
08:30 Super Series, Jokohama, Japonia: ZAWODY na żywo
Eurosport HD

11:30 
Super Series, Jokohama, Japonia: ZAWODY na żywo
Eurosport 2 HD

windsurfing
01:00
Puchar Świata, Costa Brava, Hiszpania: ZAWODY premiera.200
Eurosport 2 HD

wyścigi motocyklowe
08:40
Moto 3, Grand Prix Holandii: ROZGRZEWKA na żywo
polsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:10
Moto 2, Grand Prix Holandii: ROZGRZEWKA na żywo
polsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

09:40
Moto 2, Grand Prix Holandii: ROZGRZEWKA na żywo
polsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

11:00
Moto 3, Grand Prix Holandii: WYŚCIG na żywo
polsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

12:20
Moto 2, Grand Prix Holandii: WYŚCIG na żywo
polsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

14:00
Moto GP, Grand Prix Holandii: WYŚCIG na żywo
Polsat Sport Newspolsatsport.pl
Komentarz: Michał Fiałkowski – Adam Badziak

wyścigi samochodowe
15:00
FIA WTCC, Le Castellet, Francja: KWALIFIKACJE na żywo
Eurosport 2 HD

inne
20:00 Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Fightklub


23:00 Magazyn IGRZYSKA EUROPEJSKIE – BAKU 2015 na żywo
Polsat Sport Extra HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Radosław Kępys, Bartosz Mierzwa, Piotr Barwaśny, Krzysztof Sokólski 

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About REDAKCJA