Sport w TV: sobota – 4 marca 2017

W9ykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Lahti 11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski 11:00 TFF 1.Lig – 23. […]

W9ykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Lahti


11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV premiera.200

Redakcja: Piotr Domagała, Paweł Glamowski

11:00
TFF 1.Lig – 23. kolejka: BOLUSPOR – ESKISEHIRSPOR na żywo


12:55 La Liga Santander – 26. kolejka: CD LEGANES – GRANADA CF na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Marcin Gazda

13:00
2. Bundesliga – 23. kolejka: KARLSRUCHER SC – HANNOVER 96 na żywo
Eurosport Player

13:00
2. Bundesliga – 23. kolejka: TSV 1860 MUNICH – FC ST. PAULI na żywo
Eurosport Player

13:00
Pari-Match League – 20. kolejka: DNIPRO DNIEPROPIETROWSK – CZARNOMOREC ODESSA na żywo


13:25 Premier League – 27. kolejka: MANCHESTER UNITED – AFC BOURNEMOUTH na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Andrzej Twarowski – Rafał Nahorny

14:00
TFF 1.Lig – 23. kolejka: ELAZIGSPOR – GOZTEPE na żywo


14:30
Premier Liga – 18. kolejka: CSKA MOSKWA – ZENIT ST PETERSBURG na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski

14:55
 Serie A – 27. kolejka: AS ROMA – SSC NAPOLI na żywo

Komentarz: Mateusz Święcicki – Filip Kapica

15:00 Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

Komentarz: Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Sonia Śledź,
Żelisław Żyżyński

15:25
 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: CRACOVIA – ARKA GDYNIA na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Cezary Olbrycht – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)

15:25
Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA DORTMUND – BAYER 04 LEVERKUSEN na żywo
Eurosport 2 HD
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 23. kolejka: 1 FSV MAINZ – VFL WOLFSBURG na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 23. kolejka: FC KOELN – BAYERN MONACHIUM na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 23. kolejka: WERDER BREMA – SV DARMSTADR 98 na żywo
Eurosport Player

15:25
Bundesliga – 23. kolejka: TSG HOFFENHEIM – FC INGOLSTADR 04 na żywo
Eurosport Player

15:55
Tipico Bundesliga – 24. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – CASHPOINT SCR ALTACH na żywo
Sportklub
Komentarz: Jakub Polkowski

13:00
Pari-Match League – 20. kolejka: DYNAMO KIJÓW – OLIMPIK DONETSK na żywo


16:10
La Liga Santander – 26. kolejka: SD EIBAR – REAL MADRYT na żywo

Komentarz: Marcin Pawłowski – Tomasz Ćwiąkała

16:30
TFF 1.Lig – 23. kolejka: GAZIENTEP BSB – MERSIN IDMANYOURDU na żywo


16:55
Ligue 1 – 28. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – AS NANCY na żywo

Komentarz: Marcin Grzywacz – Stefan Białas

17:40 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)
Reporterzy: Adam Westfal, Grzegorz Milko


17:45 
I Liga: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HD
Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Chojnic)
Reporter: Sebastian Staszewski

17
:55 I Liga – 20. kolejka: CHOJNICZANKA CHOJNICE – GKS KATOWICE na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Chojnic)

17:55
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA – RUCH CHORZÓW na żywo
CANAL+ Sport HD
Canal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

18:08
Serie A – 27. kolejka: UC SAMPDORIA – PESCARA CALCIO (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo

Komentarz: Michał Mitrut – Filip Kapica

18:10
1. Liga – 19. kolejka: AC SPARTA PRAGA – FK DUKLA PRAGA na żywo


18:15
Premier Legaue Walish – grupa mistrzowska, 26. kolejka: THE NEW SAINTS – BANGOR CITY na żywo


18:25
Premier League – 27. kolejka: LIVERPOOL FC – ARSENAL FC na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

18:25
Bundesliga – 23. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – FC SCHALKE 04 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player

18:25 
Tipico Bundesliga – 24. kolejka: SV GUNTAMATIC RIED – AUSTRIA WIEDEŃ  na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Wiśniowski

19:40
Eredivisie – 25. kolejka: PSV EINDHOVEN – RODA JC na żywo
*(premiera.200 w Polsacie Sport Extra od 00:00 (sb/nd))
IplaPolsat Sport Extra HD
Komentarz: Cezary Kowalski

19:55
Jupiler League – 29. kolejka: KV MECHELEN – RSC ANDERLECHT na żywo

Komentarz: Sebastian Chabiniak

20:10 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Adam Marchliński – Kamil Kosowski (z Gliwic)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Piotr Laboga


20:25 
Lotto Ekstraklasa – 24. kolejka: PIAST GLIWICE – WISŁA KRAKÓW na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Rafał Dębiński – Kazimierz Węgrzyn (z Niecieczy)

20:30 
Premier League – 27. kolejka: LEICESTER CITY – HULL CITY premiera.200

Komentarz: Piotr Domagała – Rafał Nahorny

20:30 
Tipico Bundesliga – 24. kolejka: RZ PELLETS WAC – FC ADMIRA WACKER MODLING premiera.200
Sportklub
Komentarz: Julian Kowalski

20:40
Serie A – 27. kolejka: AC MILAN – CHIEVO VERONA na żywo

Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:40 
La Liga Santander – 26. kolejka: FC BARCELONA – CELTA VIGO na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Mateusz Święcicki – Tomasz Ćwiąkała

22:00
Major League Soccer – 1. kolejka: LOS ANGELES GALAXY – FC DALLAS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

22:30
Magazyn PREMIER LEAGUE+ premiera.200


22:30
Magazyn LIGA+na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Michał Wodziński – Krzysztof Przytuła


14:30 Grand Prix Gold Series, Mulheum, Niemcy: ZAWODY na żywo
Eurosport Player


10:30 Puchar Świata, PyeongChang, Korea Południowa: BIEG POŚCIGOWY KOBIET na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Magdalena Grzywa – Weronika Nowakowska

12:15
Puchar Świata, PyeongChang, Korea Południowa: BIEG POŚCIGOWY MĘŻCZYZN na żywo
Polsat Sport Extra HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w Polsacie Sport Extra: Magdalena Grzywa – Weronika Nowakowska


08:50
Worldloppet Cup, Szklarska Poręba, Polska: BIEG PIASTÓW na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Barszczak (ze Szklarskiej Poręby)

13:15
 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

13:25 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: 30KM KOBIET STYLEM DOWOLNYM na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Marek Jóźwik (z Lahti)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut
, Kacper Merk (z Lahti)


18:00 Gala Boksu, Dzierżoniów, Polska: MATEUSZ MASTERNAK – ALEKSANDER KUBICH na żywo
*(od 22:00 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Andrzej Kostyra – Andrzej Gmitruk

19:00
Gala Boksu, Londyn, Wielka Brytania: DAVID HAYE – TONY BELLEW na żywo
*(od 23:00 także w Polsat Sport HD, walka wieczoru także w 2+2)
Polsat Sport Extra HDPolsat Sport HDIpla
Komentarz w Polsacie Sport: Janusz Pindera – Albert Sosnowski


16:00 League of Legends – Championship Series: FAZA GRUPOWA na żywo
Ipla


20:00
PGA European Tour – WGC Mexico City Championship, Meksyk, Meksyk: III RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


12:25 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG KOBIET na żywo
Eurosport Player

14:00 Strade Bianche, Włochy: WYŚCIG na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


13:30 KBSL – 20. kolejka: BELLONA AGU – YAKINDOGU UNIV. na żywo


03:30 NBA: NEW ORLEANS PELICANS – SAN ANTONIO SPURS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke

12:00
Super Ligi – 20. kolejka: BESIKTAS SOMPO JAPAN – PINAR KARSIYAKA na żywo
Sportklub
Komentarz: Łukasz Cegliński – Adrian Roman

18:00
Die BBL – 24. kolejka: RATIOPHARM ULM – RASTA VECHTA na żywo


00:00
 (sb/nd) NBA: PHILADELPHIA 76ERS – DETROIT PISTONS na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online
Komentarz: Wojciech Michałowicz – Hubert Radke


09:30 Halowe Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia: DZIEŃ 2 – SESJA PORANNA na żywo
*(od 10:35 w Rai Sport)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 2 HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Belgradu)
Reporter w TVP Sport: Aleksander Dzięciołowski

16:10
Halowe Mistrzostwa Europy, Belgrad, Serbia: DZIEŃ 2 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 18:15 także w Eurosport 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Przemysław Babiarz – Sebastian Chmara (z Belgradu)
Reporter w TVP Sport: Aleksander Dzięciołowski


13:30
Mistrzostwa Świata w wieloboju, Hamar, Norwegia: DZIEŃ 1 na żywo
*(premiera.200 w Eurosporcie 2 od 23:00, w TVP Sport od 00:05)
sport.tvp.plEurosport PlayerEurosport 2 HDTVP Sport HD
Komentarz w TVP Sport: Piotr Dębowski


03:00
Puchar Świata, Jeongseon, Korea Południowa: ZJAZD KOBIET na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

09:00
Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: GIGANT MĘŻCZYZN – 1. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

12:30
Puchar Świata, Kranjska Gora, Słowenia: GIGANT MĘŻCZYZN – 2. PRZEJAZD na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


11:30 Puchar Świata, Silvaplana, Niemcy: SLOPESTYLE na żywo


17:00 Puchar Świata, Moskwa, Rosja: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo
Eurosport Player


14:30 PGNiG Superliga: WSTĘP DO MECZU na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Zabrza)
Reporter: Bartosz Ignacik

14:45 PGNiG Superliga – 20. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – GWARDIA OPOLE na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Robert Skrzyński – Tomasz Rosiński (z Zabrza)

18:10 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: IFK KRISTIANSTAD – KS VIVE TAURON KIELCE na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w Canal+: Piotr Karpiński – Grzegorz Tkaczyk (z Kristianstad)
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkula

22:30
Liga ASOBAL – 20. kolejka: FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO – BIDASOA IRUN premiera.200
Sportklub
Komentarz: Kamil Gapiński


16:00 Rugby Europe Championship: NIEMCY – BELGIA na żywo


16:00 Guinness Pro12 – 17. kolejka: GLASGOW WARRIORS – NEWPORT GWENT DRAGONS na żywo
Eurosport Player

18:15 
Guinness Pro12 – 17. kolejka: CARDIFF BLUES – MUNSTER RUGBY na żywo
Eurosport Player

20:35 
Guinness Pro12 – 17. kolejka: LEICESTER TIGERS – SCARLETS na żywo
Eurosport Player


13:30 UK Open: I RUNDA na żywo


20:00 UK Open: I RUNDA na żywo


15:00 Vestel Venus Super League – 17. kolejka: VAKIFBANK STAMBUŁ – FENERBAHCE SK STAMBUŁ

siatkówka mężczyzn
14:45 Plusliga – 25. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – ASSECO RESOVIA RZESZÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

20:00 
Plusliga – 25. kolejka: GKS KATOWICE – PGE SKRA BEŁCHATÓW na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Krzysztof Ignaczak


15:15
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
*(od 16:05 także w TVP 1)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Lahti)
Reporter: Michał Regulski

16:00
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)

16:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS DRUŻYNOWY – HS 130 na żywo
sport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny (z Lahti)
Komentarz w polskim Eurosporcie
: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)


09:30 Gibraltar Open, Gibraltar: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport Player

20:30 Gibraltar Open, Gibraltar: DZIEŃ 2 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport Player


13:30 Puchar Świata, Kayseri, Turcja: GIGANT RÓWNOLEGŁY na żywo
Eurosport Player


03:00 MMA Bellator 174: MARLEOS COENEN – JULIA BUDD na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak

19:00 Kickboxing Talents 29: ZAWODY na żywo


20:00
PLMMA 72: SZYMON KOŁECKI – DARIUSZ KAŹMIERCZUK na żywo

Komentarz: Jacek Adamczyk – Karol Matuszczak (z Łomianek)

22:00 
Super Fight League: DELHI HEROES – SHER-E-PUNJAB premiera.200


01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk: 1/2 finału: MARIN CILIĆ – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport HDIpla

05:00
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk: 1/2 finału: NICK KYRGIOS – SAM QUERREY na żywo
Polsat Sport HDIpla

09:00 WTA Tour, Kuala Lumpur, Malezja: 1/2 finału: XINYUN HAN – ASHLEIGH BARTY na żywo
sport.tvp.pl

11:00
WTA Tour, Kuala Lumpur, Malezja: 1/2 finału: NAO HIBINO – MAGDA LINETTE na żywo
sport.tvp.pl

14:00
Wrocław Open: 1/2 finału: PAUL HENRI MATHIEU – JURGEN MELZER na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

16:30
Wrocław Open: 1/2 finału: QUENTIN HALYS – MICHAŁ PRZYSIĘŻNY na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Marcin Muras – Dawid Olejniczak

19:07 
ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: finał: ANDY MURRAY – FERNANDO VERDASCO premiera.200
Ipla

Komentarz: Katarzyna Nowak


20:00 FIM Superenduro – Grand Prix Kraju Basków: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Sergiusz Ryczel

inne
17:35 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:25 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


20:00 
Magazyn SPORT na żywo


20:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


23:00 
Magazyn SPORTOWA SOBOTA na żywo
TVP Sport HD

23:30 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Adam Zakrzewski / Piotr Barwaśny