Start Turkish Airlines Euroligi w Polsacie Sport News

Już w tym tygodniu startuje nowy sezon Euroligi. Trofeum broni CSKA Moskwa, które w finale wygrało z Efesem. Na trzecim miejscu podium uplasował się Real Madryt. Dla Zenitu będzie to pierwsze oficjalne spotkanie w tym sezonie, nie licząc meczów towarzyskich. […]

Już w tym tygodniu startuje nowy sezon Euroligi. Trofeum broni CSKA Moskwa, które w finale wygrało z Efesem. Na trzecim miejscu podium uplasował się Real Madryt.

Dla Zenitu będzie to pierwsze oficjalne spotkanie w tym sezonie, nie licząc meczów towarzyskich. W lidze VTB gracze z Petersburga odpadli w półfinale z CSKA. Alba sezon rozpoczęła od pokonania w 1/8 Pucharu Niemiec s.Oliver Wurzburga.

PIĄTEK – 4 PAŹDZIERNIKA 2019

19:45 Turkish Airlines Euroliga – 1. kolejka: ALBA BERLIN – ZENIT SANKT PETERSBURG na żywo