Turkish Airlines Euroliga na antenach Polsatu

W tym tygodniu w Eurolidze czekają nas dwie kolejki rozgrywek. Na antenach Polsatu będzie można obejrzeć po 2 spotkania w kolejce. We wtorek CSKA Moskwa na własnym parkiecie podejmie drugi w tabeli Real Madryt. Mecz ten wydaje się najciekawszy w zestawieniu na 19 kolejkę. […]

W tym tygodniu w Eurolidze czekają nas dwie kolejki rozgrywek. Na antenach Polsatu będzie można obejrzeć po 2 spotkania w kolejce.

We wtorek CSKA Moskwa na własnym parkiecie podejmie drugi w tabeli Real Madryt. Mecz ten wydaje się najciekawszy w zestawieniu na 19 kolejkę. Gospodarze to obecnie piąta drużyna w tabeli i przegrali w tym sezonie na własnym parkiecie tylko jedno spotkanie z kolei goście przegrali zaledwie 3 spotkania. Jednak w tym meczu nie będzie tak łatwo o zwycięstwo.

W środę znowu będziemy mogli obejrzeć rosyjską drużynę Zenit Sankt Petersburg podejmie Baskonie. W tym pojedynku faworytem może wydawać się drużyna gości zważając na wyższą pozycję w tabeli w tym sezonie. Zenit to zespół który zamyka tabelę z 3 zwycięstwami na koncie goście w dorobku mają 7 zwycięstw.

W czwartek rozpoczniemy 20 kolejkę w której to zmierzą  Fenerbahce Barceloną. Turecki zespół w tym sezonie spisuje się średnio i w tabeli jest na pozycji 12 z kolei Barcelona jest trzecia jednak w ostatnich dwóch meczach poniosła porażki jednak mimo tego wydają się zdecydowanym faworytem tego spotkania.

W piątkowym meczu znowu będziemy mogli obejrzeć mecz Zenit Sankt Petersburg – Valencia. Jeśli goście chcą się liczyć w walce o play-offy to nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym spotkaniu.

WTOREK – 14 STYCZNIA 2020

17:45 Turkish Airlines Euroliga – 19. kolejka: CSKA MOSKWA – REAL MADRYT na żywo

ŚRODA – 15 STYCZNIA 2020

17:45 Turkish Airlines Euroliga – 19. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – KIROLBET BASKONIA VITORIA-GASTEIZ na żywo

CZWARTEK – 16 STYCZNIA 2020

18:30 Turkish Airlines Euroliga – 20. kolejka: FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ – FC BARCELONA na żywo

PIĄTEK – 17 STYCZNIA 2020

17:45 Turkish Airlines Euroliga – 20. kolejka: ZENIT SANKT PETERSBURG – VALENCIA BASKET na żywo

 

 

 

 

 

 

 

 

About Robert Kotkowiak