Weekend z piłką nożną na sportowych antenach Polsatu

Sportowe anteny Polsatu pokażą kolejne mecze z ligi holenderskiej oraz czeskiej. W niedzielę m.in. hitowy pojedynek w Eredivisie pomiędzy PSV a Ajaxem. W ten weekend z obu lig przewidziano po trzy transmisje. Slovacko jest jednym z pozytywnych zaskoczeń tego sezonu. […]

Sportowe anteny Polsatu pokażą kolejne mecze z ligi holenderskiej oraz czeskiej. W niedzielę m.in. hitowy pojedynek w Eredivisie pomiędzy PSV a Ajaxem.

W ten weekend z obu lig przewidziano po trzy transmisje. Slovacko jest jednym z pozytywnych zaskoczeń tego sezonu. Zespół prowadzony przez Martina Svedika jest na podium rozgrywek. Rywalem będzie Slavia Praga, która nie przegrała w tej kampanii. Nawet liderowi zdarzają się drobne wpadki. Prażanie zremisowali z Przybramem, a w minionej kolejce z Teplicami.

W Holandii dojdzie do klasyku jakim niewątpliwie jest mecz PSV Eindhoven z Ajaxem Amsterdam. Dla gospodarzy będzie to duża okazja to odrobienia kilku punktów do lidera. Remis lub porażka PSV prawdopodobnie rozstrzygnie sprawę mistrzostwa. Ajax ma nad PSV sześć oczek przewagi i jeden zaległy mecz. Tego samego dnia zobaczmymy także pojedynek AZ Alkmaar z Feyenoordem. Będzie to bezpośredni mecz o 3. miejsce w tabeli Eredivisie.

SOBOTA – 27 LUTEGO 2021

18:25 1. liga – 21. kolejka: FC ZBROJOVKA BRNO – FC VIKTORIA PILZNO


20:55
Eredivisie – 24. kolejka: HERACLES ALMELO – FC TWENTE

NIEDZIELA – 28 LUTEGO 2021

14:25 Eredivisie – 24. kolejka: PSV EINDHOVEN – AFC AJAX

15:55 
1. liga – 21. kolejka: 1. FC SLOVÁCKO – SK SLAVIA PRAHA na żywo

16:40
Eredivisie – 24. kolejka: AZ ALKMAAR – FEYENOORD

About Łukasz Brajczewski

Student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.