Atletico wraca na zwycięską ścieżkę! Athletic Bilbao 0:1 Atletico Madryt – skrót meczu

W sobotnim starciu czwartej kolejki hiszpańskiej La Ligi, zespół prowadzony przez Diego Simeone zawitał do Bilbao, by zmierzyć się z miejscowym Athleticiem.

Choć wynik remisowy utrzymywał się przez ponad 90 minut, goście ostatecznie zdołali wyrwać trzy punkty. Jedynego (uznanego) gola dopisał sobie na konto Angel Correa, który w drugiej minucie doliczonego czasu, pewnie pokonał Agirrezabalę, wykorzystując podanie od Sorlotha.

Specjalnie wspomniałem o jednym „uznanym” trafieniu – do siatki, w 47. minucie, trafił też Nico Williams reprezentujący Athletic, jednak po analizie VAR dopatrzono się pozycji spalonej.

Ostateczny wynik spotkania to 0:1. W swoim następnym meczu Athletic podejmie Las Palmas, natomiast Atletico – Valencię.