Sport w TV: środa – 12 września 2018

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: KUBA – POLSKA


01:00 Mecz Towarzyski: ANGLIA – SZWAJCARIA
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk

01:00 
Liga Narodów UEFA – Liga D: SAN MARINO – LUKSEMBURG 
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy

01:00 
Liga Narodów UEFA – Liga C: FINLANDIA – ESTONIA 
Ipla
Komentarz: Adam Romański

02:25
Mecz Towarzyski: BRAZYLIA – SALWADOR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski

03:00
 Liga Narodów UEFA – Liga D: MOŁDAWIA – BIAŁORUŚ 
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marcin Kalita

10:20
Mecz Towarzyski: IRLANDIA PÓŁNOCNA – IZRAEL 
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

17:45 
Liga Narodów UEFA: PODSUMOWANIE 1. i 2. KOLEJKI 
TVP Sport HD

19:00
Magazyn LA LIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD


18:45 PGA Europro Tour – Tulfarris GC, Wicklow, Wielka Brytania: SKRÓT 


13:00 Vuelta a Espana, Hiszpania: ETAP 17 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

15:00 Lotto Belgium Tour, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

17:45 
Magazyn VUELTA EXTRA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


18:30 Magazyn O CO BIEGA? 
CANAL+ Sport HD


21:15
Mistrzostwa Świata, Meksyk: FINAŁ SZTAFET MIESZANYCH


22:30 
Mistrzostwa Świata, Meksyk: FINAŁ KOBIET na żywo

Komentarz: Kacper Merk


17:10 
EHF Liga Mistrzów – 1. kolejka, grupa D: RIIHIMÄKI COCKS – CB ADEMAR LEÓN na żywo
Ipla
Komentarz: Michał Wszołek – Michał Świrkula

17:55 EHF Liga Mistrzów – 1. kolejka, grupa B: HC MOTOR ZAPOROŻE – PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL na żywo


18:55 
EHF Liga Mistrzów – 1. kolejka, grupa A: RHEIN-NECKAR LÖWEN – FC BARCELONA LASSA na żywo
*(o 22:15  w nSport+ HD)
Ipla
Komentarz w Eleven Sports 1: Michał Wszołek – Michał Świrkula

20:00
PGNiG Superliga – 3. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


20:15 
PGNiG Superliga – 3. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – ORLEN WISŁA PŁOCK na żywo


12:50 Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: FRANCJA – CHINY na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Marek Magiera – Ireneusz Mazur

13:50
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: KAMERUN – TUNEZJA na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Małolepszy

15:30
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa

15:50
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: IRAN – PORTORYKO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)

15:50
Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: HOLANDIA – KANADA na żywo
Ipla

16:50
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: AUSTRALIA – ROSJA na żywo
Ipla

18:30
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
*(od 18:45 również w TVP Sport HD)
Polsat Sport HDIplaTVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio w Polsacie Sport: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Studio w TVP Sport: Piotr Sobczyński
Reporter w Polsacie Sport: Marcin Lepa
Reporterzy w TVP Sport: Filip Czyszanowski, Aleksandra Rajewska

19:20
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: KUBA – POLSKA na żywo
*(od 20:10 również w TVP 1 HD)
Polsat Sport HDTVP Sport HDIplasport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Warny)
Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Radosław Panas


19:20
Mistrzostwa Świata, Ruse, Bułgaria – grupa B: BRAZYLIA – EGIPT na żywo
Ipla

20:20
Mistrzostwa Świata, Bari, Włochy – grupa C: USA – SERBIA na żywo
Ipla

22:00
Mistrzostwa Świata, Warna, Bułgaria – grupa D: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Jerzy Mielewski – Łukasz Kadziewicz (z Warny)
Reporter: Marcin Lepa


23:00
Mistrzostwa Świata, Rzym, Włochy – grupa A: DOMINIKANA – SŁOWENIA 
Ipla


07:55
Shanghai Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

08:30
Shanghai Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 3 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
Shanghai Masters, Szanghaj, Chiny: DZIEŃ 3 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

inne
18:30 
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:20 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie