Sport w TV: środa – 13 października 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Mistrzów EHF – 4. kolejka, grupa B: ŁOMŻA VIVE KIELCE – SG FLENSBURG-HANDEWITT 


19:00 Magazyn LALIGA WORLD 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Jakub Kręcidło

20:05 Magazyn ODLICZANIE DO MUNDIALU na żywo

Studio: Jacek Kurowski


18:45 
Liga Mistrzyń UEFA – 2. kolejka, grupa A: VFL WOLFSBURG – SERVETTE FCCF GENEWA na żywo


18:45 
Liga Mistrzyń UEFA – 2. kolejka, grupa B: PARIS SAINT-GERMAIN – ŻYTŁOBUD-1 CHARKÓW na żywo


21:00 Liga Mistrzyń UEFA – 2. kolejka, grupa A: JUVENTUS FC – CHELSEA FC na żywo


21:00 Liga Mistrzyń UEFA – 2. kolejka, grupa B: REAL MADRYT – BREIÐABLIK na żywo


18:00 Europejska Liga World of Tanks – eliminacje: DZIEŃ 3 na żywo

Komentarz: Tomasz „Romocki” Malinowski


00:30 NHL: STUDIO na żywo

Studio: Justyna Kostyra – Mariusz Czerkawski, Andrzej Kulasek

01:35 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – PITTSBURGH PENGUINS na żywo

Komentarz: Piotr Chłystek – Krzysztof Girgiel

04:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – SEATTLE KRAKEN na żywo


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


19:45 Hokejowa Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa D: EV ZUGRED BULL MONACHIUM

Komentarz: Grzegorz Michalewski – Henryk Gruth

23:00 Hokejowa Liga Mistrzów – 6. kolejka, grupa C: ADLER MANNHEIM – HC LAUSANNE

Komentarz: Tomasz Sokołowski – Marcin Ćwikła


19:30 Puchar Świata UCI, Fayetteville, USA: WYŚCIG ELITY KOBIET na żywo


20:55 Puchar Świata UCI, Fayetteville, USA: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN na żywo


17:55 Euroliga kobiet – 2, kolejka, grupa B: FENERBAHÇE SAFIPORT STAMBUŁ – BASKET LANDES na żywo


17:55 Euroliga kobiet – 2, kolejka, grupa A: KSC SZEKSZÁRD – BLMA na żywo


20:25 Euroliga kobiet – 2, kolejka, grupa B: PERFUMERÍAS AVENIDA SALAMANCA – TTT RYGA na żywo


12:00 Turkish Airlines Euroliga – 3. kolejka: CSKA MOSKWA – ZENIT SANKT PETERSBURG 

Komentarz: Adam Romański – Krzysztof Szablowski

17:55 Liga Mistrzów FIBA – 2. kolejka, grupa B: PINAR KARSIYAKA – ARGED BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 

Komentarz: Artur Kwiatkowski – Wojciech Michałowicz

19:55 Liga Mistrzów FIBA – 2. kolejka, grupa B: HAPOEL BANK YAHAV JEROZOLIMA – BAXI MANRESA 

Komentarz: Gabriel Rogaczewski – Wojciech Michałowicz

21:00 Turkish Airlines Euroliga – 3. kolejka: FC BARCELONA – OLYMPIAKOS PIREUS 

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


18:35 Liga Mistrzów EHF – 4. kolejka, grupa A: AALBORG HÅNDBOLD – MIESZKÓW BRZEŚĆ


18:35 Liga Mistrzów EHF – 4. kolejka, grupa A: THW KIEL – HC PPD ZAGREB 


20:30 Liga Mistrzów EHF – 4. kolejka, grupa B: STUDIO 
*(również o 22:30)

Studio: Łukasz Lasia – Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)

20:35 Liga Mistrzów EHF – 4. kolejka, grupa A: HC VARDAR 1961 – MONTPELLIER HANDBALL 


20:45 Liga Mistrzów EHF – 4. kolejka, grupa B: ŁOMŻA VIVE KIELCE – SG FLENSBURG-HANDEWITT 

Komentarz w Eurosporcie: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź
Komentarz w Radio Gol 1: Kamil Wlazło, Bartosz Pająk


11:00 Northern Ireland Open – 2. i 3. runda: DZIEŃ 4
*(od 13:45 do 18:00 oraz od 22:45 także w Eurosporcie 1)

Komentarz: Rafał Jewtuch, Jarosław Kowalski (sesja popołudniowa), Przemysław Kruk, Michał Ebert (sesja wieczorna)


14:45 Liga Mistrzów, Norwegia: ZAWODY 

Komentarz: Bogusław Solecki


00:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 3. runda: ANDY MURRAY – ALEXANDER ZVEREV 

Komentarz: Dawid Olejniczak

01:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/8 finału: BARBORA KREJČÍKOVÁ – PAULA BADOSA na żywo

Komentarz: Michał Lewandowski – Tomasz Wiktorowski

03:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 3. runda: GAËL MONFILS – KEVIN ANDERSON 

Komentarz: Tomasz Lorek

03:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/8 finału: ANGELIQUE KERBER – AJLA TOMLJANOVIC na żywo


05:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 3. runda: FABIO FOGNINI – STEFANOS TSITSIPAS 

Komentarz: Filip Gawęcki

05:00 WTA Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/8 finału: ONS JABEUR – ANNA KALINSKAJA na żywo


20:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/8 finału: HUBERT HURKACZ – ASŁAN KARACJEW

Komentarz: Dawid Olejniczak

22:00 ATP World Tour 1000, Indian Wells, USA – 1/8 finału: DANIIŁ MIEDWIEDIEW – GRIGOR DIMITROW

Komentarz: Tomasz Tomaszewski


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie