Sport w TV: środa – 26 maja 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – finał, Gdańsk: VILLARREAL CF – MANCHESTER UNITED FC


13:45 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA na żywo
sport.tvp.plIpla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS 
CANAL+ Sport HD

18:00 Liga Europy UEFA – finał, Gdańsk: STUDIO 
*(również o 23:00)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Jerzy Engel, Dariusz Dziekanowski, Artur Wichniarek, Roman Kołtoń, Hirek Wrona


18:25 Bundesliga – mecz barażowy: 1. FC KÖLN – HOLSTEIN KIEL
Ipla
Komentarz: Patryk Mirosławski – Mateusz Majak

18:40 Magazyn ŁĄCZY NAS EURO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Radosław Przybysz – Jakub Wawrzyniak, Kacper Tomczyk

Reporter: Mariusz Jankowski

19:55 Liga Europy UEFA – finał, Gdańsk: STUDIO 
*(również o 21:45 i 22:55)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra – Marcin Żewłakow, Maciej Szczęsny (z Warszawy)
Studio: Sylwia Dekiert – Sebastian Mila, Tomasz Kuszczak (z Gdańska)
Reporter: Jacek Kurowski

20:50 Liga Europy UEFA – finał, Gdańsk: VILLARREAL CF – MANCHESTER UNITED FC 
sport.tvp.pl
Komentarz w PSP 1: Bożydar Iwanow – Andrzej Niedzielan (z Gdańska)

Komentarz w TVP 1: Mateusz Borek – Robert Podoliński (z Gdańska)
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski

23:00 Liga Europy UEFA – finał, Gdańsk: CEREMONIA DEKORACJI 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Mateusz Borek – Robert Podoliński (z Gdańska)


20:00 Premier League Darts, Milton Keynes, Wielka Brytania: 15. KOLEJKA 

Komentarz: Arkadiusz Salomon


17:30 Eurosport eRacing: STUDIO

Komentarz: Krzysztof Woźniak – Wojciech Malaca

17:35 Eurosport eRacing: PREKWALIFIKACJE

Komentarz: Krzysztof Woźniak – Wojciech Malaca


15:10 Mistrzostwa Świata Elity, Ryga, Łotwa – grupa A: ROSJA – DANIA na żywo
*(o 00:00  w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Patryk Rokicki – Piotr Chłystek


11:55 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 17

Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski


04:00 NBA – play-off, 1/8 finału: PHOENIX SUNS – LOS ANGELES LAKERS
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD


18:10 Koszykówka 3×3 – Kwalifikacje Olimpijskie – Gr. A, Graz, Austria: POLSKA – CZECHY
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w TVP Sport: Piotr Sobczyński – Przemysław Lewandowski
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Kirpsza


19:25 Koszykówka 3×3 – Kwalifikacje Olimpijskie – Gr. A, Graz, Austria: POLSKA – MONGOLIA
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Piotr Sobczyński – Przemysław Lewandowski 

00:50 easyCredit BBL – play-off, 1/4 finału: RATIOPHARM ULM – EWE BASKETS OLDENBURG 

Komentarz: Krzysztof Sendecki


23:05 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 31. kolejka: HC ERLANGEN – HSG WETZLAR 

Komentarz: Mateusz Juza


09:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: HOLANDIA – NIEMCY na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Joanna Mirek

11:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TAJLANDIA – KOREA POŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

12:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: CHINY – JAPONIA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Marek Magiera – Milena Sadurek

14:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BELGIA – ROSJA na żywo

Komentarz: Krzysztof Wanio

15:00 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
*(również o 18:30)
Polsat Sport HD
Studio: Paulina Chylewska – Joanna Kaczor-Bednarska, Joanna Mirek, Ireneusz Mazur; Marta Ćwiertniewicz
Analiza: Damian Dacewicz, Joanna Kaczor-Bednarska

15:20 Liga Narodów, Rimini, Włochy: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Piotr Dębowski – Magdalena Śliwa, Katarzyna Skowrońska, Piotr Makowski

Reporter: Magdalena Wolińska-Riedi

15:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: SERBIA – POLSKA na żywo
Polsat Sport HDTVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Polsacie Sport: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz
Komentarz w TVP Sport: Jacek Laskowski – Natalia Bamber-Laskowska


17:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: BRAZYLIA – DOMINIKANA na żywo

Komentarz: Robert Małolepszy

18:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: TURCJA – WŁOCHY na żywo

Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

20:50 Liga Narodów, Rimini, Włochy: USA – KANADA na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz: Adam Romański – Daniel Pliński


21:05
Mistrzostwa Europy, Osijek, Chorwacja: FINAŁ KARABINU PNEUMATYCZNEGO 10 M MIKSTÓW

Komentarz: Tomasz Sikora

22:00
Mistrzostwa Europy, Osijek, Chorwacja: FINAŁ PISTOLETU PNEUMATYCZNEGO 10 M MIKSTÓW

Komentarz: Paweł Ulbrych


16:30 Chess Champions Tour – FTX Crypto Cup: ĆWIERĆFINAŁY – DZIEŃ 1 



10:30 Roland Garros, Paryż, Francja: SARA ERRANI – NURIA PARRIZAS DIAZ

Komentarz: Lech Sidor

10:30 Roland Garros, Paryż, Francja – kwalifikacje: WSZYSTKIE KORTY
*(do 20:30)


13:50 Roland Garros, Paryż, Francja: WIKTOR TROICKI – ALEKSANDAR VUKIĆ 

Komentarz: Marek Furjan – Dawid Żbik

15:15 Roland Garros, Paryż, Francja: CAROLE MONNET – MONICA NICULESCU 

Komentarz: Karol Stopa


18:30 Roland Garros, Paryż, Francja: CARLOS ALCARAZ – ANDREA PELLEGRINO 

Komentarz: Witold Domański


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie