Tydzień z PlusLigą na sportowych antenach Polsatu

Przed nami kolejny tydzień zmagań w siatkarskiej PlusLidze mężczyzn. Transmisje od wtorku do niedzieli w sportowych kanałach grupy Polsat oraz w serwisie IPLA.TV.

We wtorek kibice zobaczą między innymi pojedynek Asseco Resovii Rzeszów ze Ślepskiem Malow Suwałki. Obie drużyny znajdują się w ostatnich dniach w wysokiej dyspozycji. Suwalczanie wygrali ostatnie dwa spotkania ligowe, natomiast gospodarze ostatniej porażki doznali w drugiej połowie września. Czy Ślepskowi uda się przełamać Resovię?

W ramach czternastej serii gier kibice zobaczą wszystkie siedem spotkań. Kolejkę rozpocznie starcie Jastrzębskiego Węgla z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Zespół z Jastrzębia-Zdroju jest zdecydowanym faworytem – w tym sezonie przegrał na razie zaledwie jedno spotkanie.

Na pożarcie do Kędzierzyna-Koźla jedzie outsider tabeli – Stal Nysa. ZAKSA w sobotę powalczy o dziewiąte kolejne zwycięstwo w tym sezonie. Goście, którzy do tej pory nie wygrali ani jednego spotkania muszą liczyć na cud, jeśli marzą o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej.

WTOREK – 17 LISTOPADA 2020

17:30 PlusLiga – 4. kolejka: ASSECO RESOVIA RZESZÓW – ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI
Polsat Sport HD

20:30
 PlusLiga – 8. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – STAL NYSA
Polsat Sport HD

ŚRODA – 18 LISTOPADA 2020

17:30 PlusLiga – 5. kolejka: GKS KATOWICE – CUPRUM LUBIN


20:30
PlusLiga – 5. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – MKS BĘDZIN
Ipla

PIĄTEK -20 LISTOPADA 2020

17:30 PlusLiga – 14. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE
Polsat Sport HDIpla