13. kolejka 2. Bundesligi w Eleven Sports

Przed nami 13. kolejka 2. Bundesligi. Eleven Sports pokaże 3 mecze. Transmitowane spotkania rozegrane zostaną w piątek, sobotę i poniedziałek. Tę serię gier zainaugurują na Millerntor-Stadion w Hamburgu FC St. Pauli i VfL Bochum. Niespotykaną rzeczą jest, że gospodarze zajmują 9., a goście […]

Przed nami 13. kolejka 2. Bundesligi. Eleven Sports pokaże 3 mecze. Transmitowane spotkania rozegrane zostaną w piątek, sobotę i poniedziałek.

Tę serię gier zainaugurują na Millerntor-Stadion w Hamburgu FC St. Pauli VfL Bochum. Niespotykaną rzeczą jest, że gospodarze zajmują 9., a goście – 16. miejsce w ligowej tabeli, zaś dzielą ich zaledwie 2 punkty. Mimo to, faworyta należy szukać raczej w ,,Piratach Ligi”.

Holstein Kiel pozycjonuje się na 12. lokacie i na koncie ma 14 ,,oczek”. W 13. kolejce ,,The Storks” podejmą na własnej murawie lidera rozgrywek na zapleczu niemieckiej Bundesligi – Hamburger SV. Warto dodać, że w barwach ekipy HSV występuje Sonny Kittel, który wyraźnie zasygnalizował chęć gry w reprezentacji Polski. Na pewno trzeba więc przyjrzeć się 26-letniemu skrzydłowemu, który urodził się w Niemczech, a pochodzenie ma polskie.

Na zakończenie zmagań w kolejce numer 13 na Wildparkstadion zmierzą się ze sobą Karlsruher Erzgebirge Aue. Może to być jedno z najbardziej wyrównanych spotkań tej serii gier. Gospodarze zajmują 8., a goście – 4. miejsce. Oba kluby mają zapewne aspiracje na udział w walce o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech.

PIĄTEK – 8 LISTOPADA 2019

18:25 2. Bundesliga – 13. kolejka: FC ST. PAULI – VFL BOCHUM na żywo

SOBOTA – 9 LISTOPADA 2019

12:55 2. Bundesliga – 13. kolejka: HOLSTEIN KIEL – HAMBURGER SV na żywo

PONIEDZIAŁEK – 11 LISTOPADA 2019

20:25 2. Bundesliga – 13. kolejka: KARLSRUHER SC –  FC ERZGEBIRGE AUE na żywo

Ipla

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.