4. runda Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu w Eurosporcie 1

Już tą sobotę poznamy Indywidualnego Mistrza Europy. Dziką kartę na zawody w Rybniku otrzymał miejscowy zawodnik Rune Holta. Zawodnikami rezerwowymi będą: Jakub Miśkowiak oraz Wiktor Trofimow.  Po zawodach w Gdańsku do walki o końcowy triumf włączył się jego zwycięzca – Mikkel […]

Już tą sobotę poznamy Indywidualnego Mistrza Europy. Dziką kartę na zawody w Rybniku otrzymał miejscowy zawodnik Rune Holta. Zawodnikami rezerwowymi będą: Jakub Miśkowiak oraz Wiktor Trofimow. 

Po zawodach w Gdańsku do walki o końcowy triumf włączył się jego zwycięzca – Mikkel Michelsen. Piotr Pawlicki zgromadził w turnieju nad morzem tylko 10 punktów co dało mu 7 miejsce. Przez słaby występ Polak ma tyle samo punktów co zawodnik Motoru Lublin. Na trzeciej lokacie plasuje się Leon Madsen ze stratą dwóch punktów do tego duetu. Ciekawie powinno być walce o 4 miejsce. Patryk Dudek aktualnie ma dwa punkty przewagi na Danielem Bewleyem. Bartosz Smektała spróbuje zaatakować szóste miejsce zajmowane przez Roberta Lamberta.

SOBOTA – 10 LIPCA 2021

19:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy – 4. runda w Rybniku: ZAWODY na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak