7. kolejka eWinner I Ligi Żużlowej w nSport+

Na 3 dni rozciągnięta została 7. kolejka eWinner I Ligi Żużlowej. Od soboty (15 sierpnia) do poniedziałku (17 sierpnia) codziennie po jednym meczu widzowie będą mogli oglądać w nSport+. Ciekawa rywalizacja kibiców ,,Czarnego Sportu” czeka już w sobotę, 15 sierpnia […]

Na 3 dni rozciągnięta została 7. kolejka eWinner I Ligi Żużlowej. Od soboty (15 sierpnia) do poniedziałku (17 sierpnia) codziennie po jednym meczu widzowie będą mogli oglądać w nSport+.

Ciekawa rywalizacja kibiców ,,Czarnego Sportu” czeka już w sobotę, 15 sierpnia na rozpoczęcie 7. serii gier I Ligi. W pojedynku, którego start przewidziany jest na godz. 16:30 zmierzą się 2. w tabeli UNIA Tarnów i 3. w stawce ORZEŁ Łódź. Poza wyższym miejsce i dwoma punktami więcej, za gospodarzami przemawiają jeszcze spotkania pomiędzy tymi drużynami w poprzednim sezonie, kiedy to tarnowianie wygrywali 2 razy.

Dużej straty punktowej do UNII i ORŁA nie mają żużlowcy ZDUNKA WYBRZEŻE Gdańsk ARGED MALESA TŻ OSTROVII Ostrów Wielkopolski. Pomimo sześciu ,,oczek” na koncie, zajmują oni jednak niższe miejsca w ligowej klasyfikacji przez punktowe spłaszczenie tabeli. Ekipy z pozycji numer 5 i 6 do rywalizacji ze sobą przystąpią w niedzielę, 16 sierpnia. Start planowany jest punktualnie o 14:00.

Na zakończenie 7. kolejki eWinner I Ligi Żużlowej w poniedziałek, 17 sierpnia na tor wyjadą zawodnicy lidera ligi – EWINNER APATOR Toruń i zamykającego stawkę po sześciu bataliach ABRAMCZYKA POLONII Bydgoszcz. W tej konfiguracji te kluby zmierzą się ze sobą po raz pierwszy. 10-punktowa przewaga jednych nad drugimi bardzo wyraźnie wskazuje faworyta. W Toruniu bandy do góry pójdą o godz. 18:00. Transmisja tego meczu, tak jak trzech innych w tej serii gier, na kanale nSport+ należącego do Platformy CANAL+.

SOBOTA – 15 SIERPNIA 2020

16:10 eWinner I Liga Żużlowa: STUDIO na żywo

Studio: Marcin Majewski – Robert Wardzała (z Tarnowa)
Reporter: Łukasz Benz 


16:30 eWinner I Liga Żużlowa – 7. kolejka: UNIA TARNÓW – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo

Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Cegielski (z Tarnowa)

NIEDZIELA – 16 SIERPNIA 2020

14:00 eWinner I Liga Żużlowa – 7. kolejka: ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK – ARGED MALESA TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI na żywo

Komentarz: Edward Durda

PONIEDZIAŁEK – 17 SIERPNIA 2020

17:40 eWinner I Liga Żużlowa: STUDIO na żywo

18:00 eWinner I Liga Żużlowa – 7. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – EWINNER APATOR TORUŃ na żywo

About Dawid Sieńkowski

Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.