Sport w TV archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE – ARKA GDYNIA  17:25 Magazyn LECH TV  17:55 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

    Sport w TV: czwartek – 26 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: ODRA OPOLE – ARKA GDYNIA  17:25 Magazyn LECH TV  17:55 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Sport w TV: środa – 25 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CRACOVIA KRAKÓW – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CHROBRY GŁOGÓW – LECH POZNAŃ  17:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  […]

    Sport w TV: wtorek – 24 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Totolotek Puchar Polski – 2. runda: CHROBRY GŁOGÓW – LECH POZNAŃ  17:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 23 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:30 Magazyn EREDIVISIE  18:00 1. Liga – 10. kolejka: FK JABLONEC – SK SIGMA OLOMOUC 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:55 LaLiga – 5. kolejka: GETAFE – MALLORCA  12:10 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAAR  12:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU  […]

    Sport w TV: niedziela – 22 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:55 LaLiga – 5. kolejka: GETAFE – MALLORCA  12:10 Eredivisie – 7. kolejka: ADO DEN HAAG – AZ ALKMAAR  12:10 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

    Sport w TV: sobota – 21 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 5. kolejka: VILLAREAL CF – REAL VALLADOLID  12:55 2. Bundesliga – 7. kolejka: VFB STUTTGART – SPVGG GREUTHER FURTH  13:00 Magazyn GORĄCZKA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PIAST GLIWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  18:25 2. Bundesliga […]

    Sport w TV: piątek – 20 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 9. kolejka: PIAST GLIWICE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA  18:25 2. Bundesliga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Liga Europy UEFA – 1. kolejka: STUDIO  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:10 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU  18:10 Liga Europy UEFA – 1. […]

    Sport w TV: czwartek – 19 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Liga Europy UEFA – 1. kolejka: STUDIO  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:10 Liga Europy UEFA – 1. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU  18:10 Liga Europy UEFA – 1. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS TURYN 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa […]

    Sport w TV: środa – 18 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYT – JUVENTUS TURYN 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa E: NAPOLI – LIVERPOOL 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa F: BORUSSIA […]

    Sport w TV: wtorek – 17 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa E: NAPOLI – LIVERPOOL 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. kolejka, grupa F: BORUSSIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:00 Magazyn SERIE A 17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO […]

    Sport w TV: poniedziałek – 16 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:00 Magazyn SERIE A 17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – LOS ANGELES FC  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:25 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 4. kolejka: EIBAR – RCD ESPANYOL  12:25 Serie A – […]

    Sport w TV: niedziela – 15 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – LOS ANGELES FC  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:25 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga – 4. kolejka: EIBAR – RCD ESPANYOL  12:25 Serie A – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:55 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 4. kolejka: REAL MADRYD – LEVANTE 12:55 2. Bundesliga – 6. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – VFB […]

    Sport w TV: sobota – 14 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:55 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 LaLiga – 4. kolejka: REAL MADRYD – LEVANTE 12:55 2. Bundesliga – 6. kolejka: SSV JAHN REGENSBURG – VFB […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA […]

    Sport w TV: piątek – 13 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 8. kolejka: ZAGŁĘBIE LUBIN – WISŁA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  21:00 Magazyn RING TVP SPORT  18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – 1/2 finału: HISZPANIA – POLSKA 11:00 PGA […]

    Sport w TV: czwartek – 12 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  21:00 Magazyn RING TVP SPORT  18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – 1/2 finału: HISZPANIA – POLSKA 11:00 PGA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:15 Magazyn DROGA DO EURO 2020 18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Grupa A, Ryga, Łotwa: POLSKA – ŁOTWA 19:00 PGA Europro Tour – PREM Group […]

    Sport w TV: środa – 11 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:15 Magazyn DROGA DO EURO 2020 18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Grupa A, Ryga, Łotwa: POLSKA – ŁOTWA 19:00 PGA Europro Tour – PREM Group […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 1. kolejka, grupa 5: STUDIO 17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 1. kolejka, grupa 5:  POLSKA – ESTONIA […]

    Sport w TV: wtorek – 10 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 1. kolejka, grupa 5: STUDIO 17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 1. kolejka, grupa 5:  POLSKA – ESTONIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:00 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO  14:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – PORTUGALIA  16:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa E: AZERBEJDŻAN […]

    Sport w TV: poniedziałek – 9 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:00 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO  14:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – PORTUGALIA  16:30 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 6. kolejka, grupa E: AZERBEJDŻAN […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 03:00 Major League Soccer: COLORADO RAPIDS – SEATTLE SOUNDERS FC 08:05 Major League Soccer: NEW YORK CITY – NEW ENGLAND REVOLUTION 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Sport w TV: niedziela – 8 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 03:00 Major League Soccer: COLORADO RAPIDS – SEATTLE SOUNDERS FC 08:05 Major League Soccer: NEW YORK CITY – NEW ENGLAND REVOLUTION 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Sport w TV: sobota – 7 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

    Czytaj dalej...