Arnold Palmer Inivitational w Golf Channel Polska

Czekając na powrót zmagań w European Tour, w tym na start Adriana Meronka, w cyklu PGA Tour pora na zawody zaproszeniowe – Arnold Palmer Invitational. Transmisję z rywalizacji w Bay Hill przeprowadzi Golf Channel Polska. Po pierwszym w tym roku […]

Czekając na powrót zmagań w European Tour, w tym na start Adriana Meronka, w cyklu PGA Tour pora na zawody zaproszeniowe – Arnold Palmer Invitational. Transmisję z rywalizacji w Bay Hill przeprowadzi Golf Channel Polska.

Po pierwszym w tym roku turnieju World Gold Championships, na Florydzie stawi się 120 zawodników, zaproszonych zgodnie z kryteriami ustalonymi właśnie na tę imprezę. Oprócz sporych punktów do rankingu FedEx Cup i ponad 1,5 miliona dolarów (pełna pula wynosi 9,3 miliona) na zwycięzcę czeka trzyletnia gwarancja startów w PGA Tour. Tym samym w turnieju zobaczymy wielu chętnych na takie nagrody.

Po WGC przerwę robią sobie triumfator sprzed tygodnia, Collin Morikawa, a także m.in. Dustin Johnson, Brooks Koepka, Jon Rahm czy Justin Thomas. Pojawią się jednak zawodnicy, którzy w Bay Hill święcili już triumfy w ostatnich latach, w tym broniący tytułu Tyrrell Hatton. Nie zabraknie też zeszłorocznego szlemisty, Brysona DeChambeau – zwycięzca ostatniego US Open w 2018 roku był bliski wygranej, jednak o trzy uderzenia przegrał z Rorym McIlroyem.

CZWARTEK – 4 MARCA 2021

20:00 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: I RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

PIĄTEK – 5 MARCA 2021

20:00 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: II RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

SOBOTA – 6 MARCA 2021

20:30 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: III RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

NIEDZIELA – 7 MARCA 2021

20:30 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Orlando, USA: FINAŁ
Ipla
Komentarz: Jacek Person

About Wojciech Nowakowski