Wisła znowu w tarapatach! Kotwica Kołobrzeg 1:1 Wisła Kraków – skrót meczu (WIDEO)

W niedzielne popołudnie, Wisła Kraków wróciła po dwutygodniowej przerwie do rozgrywek Betclic 1. Ligi i po długiej podróży do Kołobrzegu, spróbowała postawić się miejscowej Kotwicy.

Wisła w Europie, a Wisła w lidze, to jednak dwie różne drużyny – takie można odnieść wrażenie. Świeżo po zwycięstwie 4:1 nad Cercle Brugge, Krakowianie zremisowali z dobrze dysponowanym beniaminkiem 1:1, ratując chociaż ten jeden punkt w końcówce meczu.

Jako pierwsza, cios zadała Kotwica. Kostevych posłał w pole karne dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, a Kozajda świetnie nabiegł na spadającą futbolówkę, otwierając wynik.

Ekipa z województwa zachodniopomorskiego ma jednak jeden poważny powód do zmartwień, a nazywa się on Angel Rodado. Genialny Hiszpan uratował Wisłę w 83. minucie, strzelając swojego dziewiątego gola w dziewiątym meczu w tym sezonie.

Ostateczny wynik to 1:1. Kotwica, póki co, musi zadowolić się ósmym miejscem w tabeli, natomiast Krakowianie meldują się sześć pozycji niżej, mając jednak tylko pięć rozegranych meczów na koncie.