O autorze: Tomasz Lenart

Artykuły Tomasz Lenart

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:15 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN  18:25 2. Bundesliga – […]

    Sport w TV: piątek – 25 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:45 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:15 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 13. kolejka: CRACOVIA – POGOŃ SZCZECIN  18:25 2. Bundesliga – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Liga Europy UEFA – 3. kolejka: STUDIO 17:00 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: ODRA OPOLE – STAL MIELEC  […]

    Sport w TV: czwartek – 24 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:00 Liga Europy UEFA – 3. kolejka: STUDIO 17:00 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:25 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: ODRA OPOLE – STAL MIELEC  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: AJAX AMSTERDAM – CHELSEA 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. runda play-off zwycięzców: […]

    Sport w TV: środa – 23 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa H: AJAX AMSTERDAM – CHELSEA 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 1. runda play-off zwycięzców: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYD – BAYER 04 LEVERKUSEN 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, […]

    Sport w TV: wtorek – 22 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, grupa D: ATLETICO MADRYD – BAYER 04 LEVERKUSEN 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 3. kolejka, […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:40 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 21 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:40 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: RAKÓW CZĘSTOCHOWA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO  12:25 Serie A TIM – 8. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN  […]

    Sport w TV: niedziela – 20 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – CELTA VIGO  12:25 Serie A TIM – 8. kolejka: US SASSUOLO CALCIO – INTER MEDIOLAN  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – SV DARMSTADT  12:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA  […]

    Sport w TV: sobota – 19 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 10. kolejka: FC ST. PAULI – SV DARMSTADT  12:55 LaLiga Santander – 9. kolejka: SD EIBAR – FC BARCELONA  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN […]

    Sport w TV: piątek – 18 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: WSTĘP DO MECZU 17:55 PKO Ekstraklasa – 12. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  22:40 Magazyn RING TVP SPORT  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 1 DZIEŃ  12:00 PGA European Tour – Open […]

    Sport w TV: czwartek – 17 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  20:00 Magazyn LIGA GRA  20:30 Magazyn KĄCIK KLUBOWY  22:40 Magazyn RING TVP SPORT  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa D: 1 DZIEŃ  12:00 PGA European Tour – Open […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ 17:00 Liga Mistrzów – 6. […]

    Sport w TV: środa – 16 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:05 Droga do EURO 2020: PODSUMOWANIE 18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  18:15 ESL PRO League – CS: GO, Grupa C: 3 DZIEŃ 17:00 Liga Mistrzów – 6. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: STUDIO  17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: POLSKA – SERBIA  20:25 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: wtorek – 15 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: STUDIO  17:55 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 4. kolejka, grupa 5: POLSKA – SERBIA  20:25 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 16:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – HOLANDIA 18:55 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 19:00 Mecz Towarzyski: CZECHY – IRLANDIA PÓŁNOCNA […]

    Sport w TV: poniedziałek – 14 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 16:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – HOLANDIA 18:55 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 19:00 Mecz Towarzyski: CZECHY – IRLANDIA PÓŁNOCNA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

    Sport w TV: niedziela – 13 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  13:00 II Liga – 13. kolejka: OLIMPIA ELBLĄG – GÓRNIK ŁĘCZNA 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 8. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – BELGIA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: sobota – 12 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 3. kolejka, grupa 5: ROSJA – POLSKA 17:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:40 Fortuna […]

    Sport w TV: piątek – 11 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Eliminacje Mistrzostw Europy U-21 – 3. kolejka, grupa 5: ROSJA – POLSKA 17:30 Fortuna 1. Liga – 13. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:40 Fortuna […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – CYPR 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, […]

    Sport w TV: czwartek – 10 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa I: KAZACHSTAN – CYPR 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Magazyn LECH TV  17:00 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA  20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA  22:30 Serie A TIM […]

    Sport w TV: środa – 9 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:30 Magazyn LECH TV  17:00 Magazyn LEGIA TV  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:30 Magazyn LA LIGA WORLD  20:00 Magazyn PLANETA EKSTRAKLASA  20:40 Mecz Towarzyski: NIEMCY – ARGENTYNA  22:30 Serie A TIM […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  19:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  19:45 Mecz Towarzyski Kobiet: STUDIO 20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA  20:15 Mecz Towarzyski Kobiet: POLSKA – BRAZYLIA 18:15 ESL PRO League – […]

    Sport w TV: wtorek – 8 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW  19:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER  19:45 Mecz Towarzyski Kobiet: STUDIO 20:00 Magazyn EKSTRAKLASYKA  20:15 Mecz Towarzyski Kobiet: POLSKA – BRAZYLIA 18:15 ESL PRO League – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn 4-4-2  20:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH  20:00 Magazyn ELEVEN GOL  20:00 Magazyn EREDIVISIE  20:05 Magazyn GOL EKSTRA  20:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: VFL […]

    Sport w TV: poniedziałek – 7 pażdziernika 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn 4-4-2  20:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH  20:00 Magazyn ELEVEN GOL  20:00 Magazyn EREDIVISIE  20:05 Magazyn GOL EKSTRA  20:25 2. Bundesliga – 9. kolejka: VFL […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: RCD MALLORCA – RCD ESPANYOL  12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  12:10 Eredivisie – 9. kolejka: ADO […]

    Sport w TV: niedziela – 6 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  11:30 Magazyn LA LIGA+  11:55 LaLiga Santander – 8. kolejka: RCD MALLORCA – RCD ESPANYOL  12:10 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU  12:10 Eredivisie – 9. kolejka: ADO […]

    Czytaj dalej...