Anglia 1:2 Grecja – skrót meczu: Sensacja na Wembley! (WIDEO)

Harry Kane | Anglia 2024

Koszmarna wpadka Anglików! Mecz pomiędzy reprezentacją Anglii, a Grecji, sensacyjnie kończy się zwycięstwem gości.

Wydaje się, że cierpliwość greckich kibiców wreszcie powoli zostaje wynagradzana. Ostatnie lata były dla Mistrzów Europy z 2004 roku fatalne, na co najlepszym dowodem jest fakt, że ostatnia wielka impreza z uczestnictwem Greków, to…Mistrzostwa Świata w Brazylii. Czyżby zatem podopieczni Ivana Jovanovicia doczekali się meczu założycielskiego?

Już od samego początku było jasne, że gospodarze nie będą dziś mieli łatwego zadania. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, a w 49. minucie wynik otworzył Pavlidis, dając Anglikom powody do niepokoju. W 83. minucie 25-latek ponownie trafił do siatki, jednak jego gol został anulowany ze względu na pozycję spaloną. Zaledwie cztery minuty później wydawało się, że faworyci uratowali swoją sytuację. Na listę strzelców wpisał się Bellingham, jednak poczucie ulgi potrwało tylko chwilę. W czwartej minucie doliczonego czasu dublet skompletował Pavlidis, a Grecja wygrała 2:1, notując trzecie zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach Ligi Narodów.